0

Ten chłopak jest świetny.

Może być takim drugim Carvajalem. Tylko że Real go wypożyczył i odzyskał za darmo.
A Barca sprzedała i odkupi za 40 mln.

0

Nawet jeśli na tych mistrzostwach są przekręty to świadczy to nie o Katarze tylko o tych co biorą w łapę. Sędziach, prezydencie IHF...

Oni mają pieniądze na wszystko także to zależy od tych co godzą się na korupcje co się dzieje.

0

Ciekaw jestem kiedy i za ile Barcelona odkupi Bellerina z Arsenalu.

1

Oglądam mecz City Crystal Palace od 5 minut i Yaya Toure w ciągu tych kilku chwil zdążył zagrać więcej kluczowych podań niż Busquets przez cały sezon.

0

Według Sportu i MD to Busquets znowu dziś zagra.

Ile musi popełnić błędów jeszcze żeby wreszcie siedział na ławce?

0

Ogólnie, nikogo szczególnego.

0

Czy jest możliwość wyszukania użytkownika za pomocą nicku na tej stronie ?

0

Busquets rzeczywiście jest bardzo bramkostrzelny. Pozbyto się Cesca, Alexisa którzy nie grali źle a został Busquets który gra w pierwszym składzie i jeszcze ślepo zapatrzona w niego grupa uważa że jest najlepszy na świecie

1

pax

Przestań się kompromitować. Obrońca nie jest od strzelania bramek.
Taki piłkarz twardy, zdecydowany by się na pozycji defensywnego pomocnika przydał.
A nie Busquets który oberwie w twarz i leży, wyciera nos.
Czas leci i właśnie ten czas Busquetsa minął. Nie wiem dlaczego ma tak silną pozycję. Jego gra jest bardziej tragiczna niż Pedro.

Ale to jest Sergio. Zaliczy jedną asystę na 25 spotkań i mówicie że to jest najlepszy DP na świecie.

0

Nie ma Rakiticia?A myślałem że zostanie po tym meczu Crackiticiem.

0

Real improwizuje tak jak kiedyś robiła to Barcelona. Zmiana schematów.

Barca stoi w miejscu i męczy się z autobusem. Najlepiej potem narzekać na murawe.

2

Carvajal nie jest jakimś geniuszem ale jest szybki, dobry w defensywie i nikt go tak nie objeżdża jak Alvesa w Gran Derbi który jest wolny.

4

5 asyst to jest dużo jak na zawodnika który kosztował 80 mln?

0

Za 30 mln brać go za rok...

0

Na razie to oprócz Mangalii żaden nie gra. A Eliaquim na razie zawodzi co by nie mówić.

8

Co by nie mówić to obiektywnie do tej pory jest to transfer tragedia.

Brak goli, brak asyst, niesamowite pudła... Do tego kupiony za taką cenę i do tego grał dopiero od końca października (Tutaj brawa dla genialnego negocjatora Zubizarrety który mimo zawieszenia nie zbił ceny ani trochę).

Trzeba dać mu trochę czasu to wiadome, ale 80 czy 90 mln płaci się za zawodnika który ma grać od zaraz a nie czekać aż wypali 2 lata.

0

Zubizarreta właśnie powiedział że Manchester City w tym roku przeprowadził świetne transfery i są mocniejsi w związku z tym niż rok temu...

Przecież Manchester City nikogo nie kupił tylko sprzedawał.

0

Obstawiam że Barca jeśli wygra zagra ze zwycięzcą pary PSG-Chelsea.

A Real Porto-Bazylea.

Czy mam racje ?

1

Mówiłem że Real dostanie kelnerów.

0

Real Schalke będzie.

0

Arsenal napewno zagra z Monaco.
A Psg z Atletico.

0

Czy może ktoś udzielić informacji na jakim kanale losowanie ?

@CristianoKról
Real trafi na Schalke...

0

Zawsze jestem maksymalnie obiektywny jeśli chodzi o ocenę pracy sędziów jednak w tej sytuacji kiedy sędzia zagwizdał poraz ostatni jeden z piłkarzy Barcelony wycofał piłkę do Pique po czym Gerard słysząc gwizdek nie był przejęty postępem akcji.

Piłka jakoś się poodbijała i trafiła do piłkarza Getafe.

3

Spokojnie mamy Ivana Crackiticia.

1

Nie było by meczu który przegrali bądź zremisowali kiedy nie mówiłby że przez brak szczęscia był taki wynik.

2

Temu panu brakuje chyba porządnego kopniaka w tyłek.

0

Nie mam pretensji do tego że Barcelona nie będzie zawsze najlepsza ale...

To nie znaczy że mam się czuć na meczu jak na pikniku.

To też nie znaczy że mamy sprzedawać Cesca, Alexisa a w zamiast za to dostać Ivana Crakiticia który po meczu z Huescą stał się crackiem.

Dosyć tej farsy Zubizarrety i ściągania Douglasów i afer finansowych z Neymarem, zakazami transferowymi itp.

4

Ale płaczecie. Co Was obchodzi Real? A przepraszam,Wy nie macie życia musicie się spinac.

4

Sanchez strzela w sumie co mecz. Z wolnych,zalicza asysty. A Pedro po prostu jest na boisku i tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?