dawid1714
Dołączył/a: sierpień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chociaż w Hiszpanii takie gwizdy są niemożliwe bo tam przychodzą na piknik a nie na mecz.A jeśli chodzi o brawa to bardzo dobre zachowanie.
1
Mam nadzieję że nie bo nic dziś nie pokazali.
Nawet Cesc dziś wygląda słabo.
2
Gdyby nie początek sezonu to większość z Was nie wiedziałaby kim oni są.
A jak jest propozycja kupna to wyzywanie Wengera od głupców, jeszcze 3 miesiące temu chcielibyście ich sprzedać.
2
Jeśli chodzi o poruszanie się oraz realizm Fifa musi się uczyć od Nba 2k.
20
Athletic to uszanował, bo Baskowie też walczą o niepodległość.
0
Reprezentacja to nie klub , Del Bosque nie powinien go powoływać.
Tylko go wykorzystali bo teraz Munir nie może już grać w reprezentacji Maroka i może za 2,3 lata będzie dopiero powoływany.
0
Jak Mascherano zagra raz w środku pola to zobaczysz kto zagrał dobry mecz.
0
Busi to święta krowa, podobnie jak Alves.
Jedynie Ney, Messi i Suarez zasługują na grę w każdym meczu.
Mam nadzieje że Lucho podejmie decyzje o ograniczeniu roli Sergio.
0
Co mnie obchodzi śpiewający Alves jak będę musiał oglądać Busiego w następnym meczu...