0

Chociaż w Hiszpanii takie gwizdy są niemożliwe bo tam przychodzą na piknik a nie na mecz.A jeśli chodzi o brawa to bardzo dobre zachowanie.

1

Mam nadzieję że nie bo nic dziś nie pokazali.

Nawet Cesc dziś wygląda słabo.

2

Gdyby nie początek sezonu to większość z Was nie wiedziałaby kim oni są.

A jak jest propozycja kupna to wyzywanie Wengera od głupców, jeszcze 3 miesiące temu chcielibyście ich sprzedać.

2

Jeśli chodzi o poruszanie się oraz realizm Fifa musi się uczyć od Nba 2k.

20

Athletic to uszanował, bo Baskowie też walczą o niepodległość.

0

Reprezentacja to nie klub , Del Bosque nie powinien go powoływać.

Tylko go wykorzystali bo teraz Munir nie może już grać w reprezentacji Maroka i może za 2,3 lata będzie dopiero powoływany.

0

Jak Mascherano zagra raz w środku pola to zobaczysz kto zagrał dobry mecz.

0

Busi to święta krowa, podobnie jak Alves.

Jedynie Ney, Messi i Suarez zasługują na grę w każdym meczu.

Mam nadzieje że Lucho podejmie decyzje o ograniczeniu roli Sergio.

0

Co mnie obchodzi śpiewający Alves jak będę musiał oglądać Busiego w następnym meczu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?