wiem ze to dopiero poczatek sezonu i nie ma co panikowac, ale cos jest nie tak...tracimy wiecej bramek niz w poprzednich sezonach, mamy totalna nie moc strzelecka, jak narazie nie wyglada to super ale wierze w pepa i w chlopakow....:D VEB
cos mi sie wydaje ze to bedzie mecz do 1szej bramki....teraz sie panowie zamkna ladnie byle nie stracic i bedziemy sie meczyc....mam przeczucie ze pedritto nas dzis uratuje...:D
powiem tak szczerze...wiem ze bojan dostaje malo szans itd...ale z meczu na mecz trace w wiare w jego wielki talent.no trzeba przyznac ze brak mesjasza jest widoczny bardzo.
Komentarze
0
wiem ze to dopiero poczatek sezonu i nie ma co panikowac, ale cos jest nie tak...tracimy wiecej bramek niz w poprzednich sezonach, mamy totalna nie moc strzelecka, jak narazie nie wyglada to super ale wierze w pepa i w chlopakow....:D VEB
0
cos mi sie wydaje ze to bedzie mecz do 1szej bramki....teraz sie panowie zamkna ladnie byle nie stracic i bedziemy sie meczyc....mam przeczucie ze pedritto nas dzis uratuje...:D
0
brawo david!!!! moim zdaniem potrzeba mu takiego meczu z hatrickiem i potem juz ruszy maszyna.
0
powiem tak szczerze...wiem ze bojan dostaje malo szans itd...ale z meczu na mecz trace w wiare w jego wielki talent.no trzeba przyznac ze brak mesjasza jest widoczny bardzo.
0
czasami jego decyzji nie rozumiem ale klase to pep ma....:P
0
blagam wrzuccie moment co pep placze.musze to zobaycz....1!!!
0
zostawice tego messiego....lepiej ze teraz marnuje stowki, nic pozniej w wazniejszych meczach....np.final LM jedna szansa....jeden gol.:)
0
vamos barca...!!!wierzymy do konca!!!!
0
vamos barca...!!!wierzymy do konca!!!!
0
ja sie tak denerwuje od czwartku tym meczem ze nie wiem czy dam rade go obejrzec....VISCA EL BARCA!!!!