0

wiem ze to dopiero poczatek sezonu i nie ma co panikowac, ale cos jest nie tak...tracimy wiecej bramek niz w poprzednich sezonach, mamy totalna nie moc strzelecka, jak narazie nie wyglada to super ale wierze w pepa i w chlopakow....:D VEB

0

cos mi sie wydaje ze to bedzie mecz do 1szej bramki....teraz sie panowie zamkna ladnie byle nie stracic i bedziemy sie meczyc....mam przeczucie ze pedritto nas dzis uratuje...:D

0

brawo david!!!! moim zdaniem potrzeba mu takiego meczu z hatrickiem i potem juz ruszy maszyna.

0

powiem tak szczerze...wiem ze bojan dostaje malo szans itd...ale z meczu na mecz trace w wiare w jego wielki talent.no trzeba przyznac ze brak mesjasza jest widoczny bardzo.

0

czasami jego decyzji nie rozumiem ale klase to pep ma....:P

0

ja tak obstawilem ale cos mi sie wydaje ze bedzie wiecej niz 3....:)

0

jak tak teraz spojrzalem na ta kadre to to naprawde mamy gwardie ladna....jeszcze javier dojdzie wiec naprawde....nie moge sie doczekac juz 1 szego meczu....!!!VEB

0

ten atak mnie jakos nie przekonuje ale coz....wierzymy jak zawsze!visca el barca:)

0

no coz przegralismy wygrany mecz.poprostu stanelismy po 2 bramce w miejscu i myslelismy ze mecz sam sie dogra.inna sprawa jest to ze ten walcott byl dla nas za szybki.ale wierze jednak za na camp nou juz bedzie ok bo wkoncu to nasza twierdza a po 2 ten zespol nie zawodzi w waznych meczach u siebie.VEB

0

ja sie boje troszke tego arshavina....nie wiem dlaczego....ale bedzie dobrze VEB

0

nie wiem dlaczego ale mam zle przeczucia....ale obym sie mylil....VEB

0

ta druga polowa pokazuje jedno....gdzie Titi czuje sie najlepiej...to tam byl tym wielkim henrym w arsenalu....VEB

0

a nie mowilem.....ale poczekajmy jeszcze te 12 minutek....:)

0

RIV!z pewnoscia masz racje...ale mam nadzieje ze jednak cos moze tam wpadnie...a mam ja dlatego ze to jest pilka nozna...a jest czasem niesprawiedliwa....wiec moze moze....

0

spokojnie....jedna akcja lyonu i real musi 2 strzelic....dadza rade....dawno tak nie liczylem obcemu zespolowi zwyciestwa....:)

0

no panowie i panie....dzisiaj jest prawidziwy sprawdzian dla nas....oby wszystko poszlo dobrze...wkoncu mamy mesjasza....:)

0

kurcze...bardzo lubie henrego ale...badzmy szczerzy....pedro jest aktualnie o wiele bardziej skuteczny....wiec troszke tego nie rozumiem...ale ufam pepowi jak malo komu....VEB:)

0

powiem szczerze ze tez mi sie oczka zaszklily....!!!w tym wieku, tyle juz zdobyc jako trener!!!teraz jedna sprawa....boje sie tego ze przyjda chwile trudne bo wiadomo ze nie mozna wygrywac bez przerwy wszystkiego i czy wtedy nikt nie bedzie krytykowal pepa!boje sie ze tak bedzie.po dzisiejszym zwyciestwie bede mu ufal chociazby nie wiem co!!!VISCA EL BARCA!!!!

0

powiem szczerze ze tez mi sie oczka zaszklily....!!!w tym wieku, tyle juz zdobyc jako trener!!!teraz jedna sprawa....boje sie tego ze przyjda chwile trudne bo wiadomo ze nie mozna wygrywac bez przerwy wszystkiego i czy wtedy nikt nie bedzie krytykowal pepa!boje sie ze tak bedzie.po dzisiejszym zwyciestwie bede mu ufal chociazby nie wiem co!!!VISCA EL BARCA!!!!

0

blagam wrzuccie moment co pep placze.musze to zobaycz....1!!!

0

ludzie blagam was....wrzuccie jakos moment kiedy pep placze!!!!musze to zobaczyc!!!

0

ej naprawde yaya jest dla mnie o wiele pewniejszy niz sergio...

0

dzieki shurik:P

0

ludzie napiszcie jak mecz wogole?

0

no jest po meczu....ale teraz pytanie jedno....dlaczego nie gra yaya....pep bedzie wielce zalowal jak odejdzie do man city!!!oj bedzie i my razem z nim....

0

tak jest!!!!visca el barca!!!! ktos juz pisal ze ibra jeszcze strzeli....brawo za przeczucie!!!:_)

0

wycie z pana henry15!!!!cofam slowa.....idz w h....z takim kibicem!!!!wiedzialem ze strzela a mesjasz powoli lapie forme!!!:P

0

wycie z pana henry15!!!!cofam slowa.....idz w h....z takim kibicem!!!!wiedzialem ze strzela a mesjasz powoli lapie forme!!!:P

0

vamos barca...!!!wierzymy do konca!!!!

0

vamos barca...!!!wierzymy do konca!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?