0

podajcie linka dobrego please

0

ja sie tak denerwuje od czwartku tym meczem ze nie wiem czy dam rade go obejrzec....VISCA EL BARCA!!!!

0

popieram Aśśśśś)

0

troche tak wystrzele z tekstem ale,mozna prosic brameczki jesli mozna oczywiscie:)

0

zostawice tego messiego....lepiej ze teraz marnuje stowki, nic pozniej w wazniejszych meczach....np.final LM jedna szansa....jeden gol.:)

0

trzeba przyznaz ze ten pokazuje jak żelik jest wazny dla realu....

0

ludzie,dajcie spokoj.wlasnie takie zwyciestwa w meczach w ktorych nie idzie daja mistrzostwo.pamietajmy ze kazda strata punktow moze byc kosztowna ze wzgledu na wzmocnienia realu.a tak ogolnie nie moze tez slepa myslec ze uda sie 2 razy z rzedu zdobyc potrojna korone, badzmy cierpliwi i zawsze kibicujmy!VEB

0

moze ktos wrzucic gdzies ta bramke....bylbym wdzieczny.

0

racja...nie ma co narzekac...gralismy z z dobrym zespolem naprawde i mielismy szanse na zwyciestwo....wystarczy z meczu na mecz poprawiac skutecznosc i bedzie dobrze moim zdaniem....pozdro

0

nie rozumiem dlaczego borek nie komentuje tego meczu....

0

ej bedzie zal jak bedzie remis bo szanse na bramke byly kurcze!!!

0

to jest kolejny mecz pokazujacy jak wazny jest INIESTA dla barcy!!!

0

nie chodzi o zadne sprzedawanie....poprostu dzis to wyglada jakby mu sie normalnie nie chcialo...juz zostawmy tego henrego i niech pep decyduje...

0

no ruszamy....do boju!!!trzeba bramke strzelic to zaczniemy kontrolowac meczyk

0

no w sumie racja....to niech wejdzie pedro albo nawet jeffren!przeciez henry jest dzisiaj porazka totalna....dawno nie widzialem zeby byl az tak bez formy i bez checi wogole do grania...!

0

no w sumie racja....to niech wejdzie pedro albo nawet jeffren!przeciez henry jest dzisiaj porazka totalna....dawno nie widzialem zeby byl az tak bez formy i bez checi wogole do grania...!

0

dla mnie to co robis henry jest porazka....jakby wogole nie trenowal od roku!niech wejdzie pedro za niego albo bojan przynajmniej beda walczyc a nie udawac ze sa faulowani:P

0

dla mnie to co robis henry jest porazka....jakby wogole nie trenowal od roku!niech wejdzie pedro za niego albo bojan przynajmniej beda walczyc a nie udawac ze sa faulowani:P

0

dla mnie to co robis henry jest porazka....jakby wogole nie trenowal od roku!niech wejdzie pedro za niego albo bojan przynajmniej beda walczyc a nie udawac ze sa faulowani:P

0

ale henry to normalnie....drewno...gorsze od rasiaka....wyglada jakby mu sie nic nie chcialo...!

0

panowie...za ocenianie zabierzmy na koniec sezonu...narazie wierzmy ze bedzie dobrze.dajmy czasu ibrze...przeciez wiemy ze dostosowanie sie do gry barcy jest bardzo trudne, w dodatku z nie 100% przygotowaniem jeszcze do gry.pamietacie jak henry przyszedl,tez tak wszyscy gadali.przeciez 1sze mecze to byla tragedia momentami,gubil pilke,łasił sie itd.a mimo to mial najwiecej bramek w tamtym sezonie.wiec zostawmy narazie ibre, ja mam nadzieje ze zlapie rytm i naprawde bedzie kims.pozdro

0

0

http://pl.

caly skrot:)visca el barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?