dawid7i23
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
konin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
podajcie linka dobrego please
0
ja sie tak denerwuje od czwartku tym meczem ze nie wiem czy dam rade go obejrzec....VISCA EL BARCA!!!!
0
popieram Aśśśśś)
0
troche tak wystrzele z tekstem ale,mozna prosic brameczki jesli mozna oczywiscie:)
0
zostawice tego messiego....lepiej ze teraz marnuje stowki, nic pozniej w wazniejszych meczach....np.final LM jedna szansa....jeden gol.:)
0
trzeba przyznaz ze ten pokazuje jak żelik jest wazny dla realu....
0
ludzie,dajcie spokoj.wlasnie takie zwyciestwa w meczach w ktorych nie idzie daja mistrzostwo.pamietajmy ze kazda strata punktow moze byc kosztowna ze wzgledu na wzmocnienia realu.a tak ogolnie nie moze tez slepa myslec ze uda sie 2 razy z rzedu zdobyc potrojna korone, badzmy cierpliwi i zawsze kibicujmy!VEB
0
moze ktos wrzucic gdzies ta bramke....bylbym wdzieczny.
0
racja...nie ma co narzekac...gralismy z z dobrym zespolem naprawde i mielismy szanse na zwyciestwo....wystarczy z meczu na mecz poprawiac skutecznosc i bedzie dobrze moim zdaniem....pozdro
0
nie rozumiem dlaczego borek nie komentuje tego meczu....
0
ej bedzie zal jak bedzie remis bo szanse na bramke byly kurcze!!!
0
to jest kolejny mecz pokazujacy jak wazny jest INIESTA dla barcy!!!
0
nie chodzi o zadne sprzedawanie....poprostu dzis to wyglada jakby mu sie normalnie nie chcialo...juz zostawmy tego henrego i niech pep decyduje...
0
no ruszamy....do boju!!!trzeba bramke strzelic to zaczniemy kontrolowac meczyk
0
no w sumie racja....to niech wejdzie pedro albo nawet jeffren!przeciez henry jest dzisiaj porazka totalna....dawno nie widzialem zeby byl az tak bez formy i bez checi wogole do grania...!
0
no w sumie racja....to niech wejdzie pedro albo nawet jeffren!przeciez henry jest dzisiaj porazka totalna....dawno nie widzialem zeby byl az tak bez formy i bez checi wogole do grania...!
0
dla mnie to co robis henry jest porazka....jakby wogole nie trenowal od roku!niech wejdzie pedro za niego albo bojan przynajmniej beda walczyc a nie udawac ze sa faulowani:P
0
dla mnie to co robis henry jest porazka....jakby wogole nie trenowal od roku!niech wejdzie pedro za niego albo bojan przynajmniej beda walczyc a nie udawac ze sa faulowani:P
0
dla mnie to co robis henry jest porazka....jakby wogole nie trenowal od roku!niech wejdzie pedro za niego albo bojan przynajmniej beda walczyc a nie udawac ze sa faulowani:P
0
ale henry to normalnie....drewno...gorsze od rasiaka....wyglada jakby mu sie nic nie chcialo...!
0
panowie...za ocenianie zabierzmy na koniec sezonu...narazie wierzmy ze bedzie dobrze.dajmy czasu ibrze...przeciez wiemy ze dostosowanie sie do gry barcy jest bardzo trudne, w dodatku z nie 100% przygotowaniem jeszcze do gry.pamietacie jak henry przyszedl,tez tak wszyscy gadali.przeciez 1sze mecze to byla tragedia momentami,gubil pilke,łasił sie itd.a mimo to mial najwiecej bramek w tamtym sezonie.wiec zostawmy narazie ibre, ja mam nadzieje ze zlapie rytm i naprawde bedzie kims.pozdro
0
http://www.sendspace.pl/file/N6ph6oBv/ 1sza messiego
0
http://pl.