7

Sprzedać to proszę Sergiego Roberto a nie Emersona :) Na samej pensji Roberto zaoszczędzimy kupę pieniędzy.

1

Przede wszystkim musimy przebudować linię obrony, to jest podstawa do budowania czegokolwiek. Latem przyjdzie Garcia i to on wraz z Araujo powinni stanowić trzon obrony. Na trzeciego obrońcę ktoś z trójki Pique/Lenglet/Mingueza, ale żaden z nich nie gwarantuje pewności w obronie i często przez ich głupie wylewy przegrywamy mecze.

9

Nawet gdyby chodził po boisku czasami wniósłby więcej niż niejeden obecnie grający piłkarz.

0

Piątek mógłby być codziennie

8

Betis gra fajny, ofensywny football. Idealne miejsce dla Mirandy na rozwój :)
Za rok może być solidnym rezerwowym. Jeśli Balde przejmie rolę zmiennika Alby to może uda nam się na nim trochę zarobić.

5

Jesteśmy w gazie i musimy każdy mecz traktować jak finał. Najbardziej boje się teraz meczu z Valencią. Na Mestalla zawsze grało nam się niezwykle ciężko.

0

Trochę mnie dziwi dlaczego Trinaco ostatnio dostawał tak mało szans. Złapał formę i kilka meczy z rzędu, chociaż na ostatnie 30 minut dobrze by mu zrobiło.
Już więcej szans dostawał jak grał piach xD

1

@lukaszmatusiewicz Patrze na terminarz z optymizmem. Poza Getafe i Atletico będziemy grać z drużynami, które raczaj nie bedą się murować i z takimi drużynami radzimy sobie najlepiej.
Oby tylko wygrać dziś z Getafe...

5

@amanter Nic z tych rzeczy. Tam mogą Cię zapytać o wszystko. Tym bardziej jestem w szoku.
Dziś w finale był come back. Uczestnik miał 10 punktów a jego przeciwnicy 252 i 131. Zostało do końca 13 pytań.
Wszystkie wziął na siebie i wygrał. Niesamowite.

5

Finał jednego z dziesięciu jest niesamowity. Nie mogę wyjść z podziwu skąd Ci ludzie tyle wiedzą.

6

@masq To był czysty sarkazm, który nie miał na celu urazić Martina. Każdy go zapamięta na lata z zostawiania serducha w każdym meczu.

11

Żegnajcie marzenia o LaLidze :(

0

Sprzedać tych wszystkich żabojadów i od razu będziemy mieć 100 mln więcej w budżecie na pensje.

0

Właśnie to może być duży błąd. Bilbao na pewno się zamuruje i będzie czekać na kontry i dodatkowo będzie bardzo groźne w stałych fragmentach.
3x ŚO daje pewien komfort bocznym obrońcom, którzy zapędzają się wysoko. Jeden obrońca więcej będzie też miał znaczenie w stałych fragmentach gry. Zawsze to więcej wzrostu, więcej mięśni.
3-5-2, 3-4-3 to super ustawienia, które w obecnej chwili najlepiej do nas pasują.
W meczu z Realem to piłkarze się obsrali w pierwszej połowie co w połączeniu z dużym pechem położyło nas na łopatki.

2

Chociaż z drugiej strony gdyby Lenglet dopuścił się takich przewinień to by były dwa karne. Na sto procent...

1

Z drugiej strony skoro **** Manzano podyktował rzut wolny po faulu Araujo na Vinicjuszu to karny na Braithwaite też powinien być podtyktowany.
Duński Nazario był w pełnym sprincie a w takim przypadku wystarczy delikatny kontakt żeby wytrącić zawodnika z równowagi.

0

@Avatarr Myślę, że jak Casemiro przyczepi się do Messiego to będą na to szanse. Liczę na wielki mecz.

0

Jeśli dziś chcemy wygrać musimy zdominować środek pola, inaczej będzie bardzo ciężko.
De Jong, Busi i Pedri muszą to wziąć na swoje barki. Liczę na to, że Messi zagra dziś trochę niżej jako łącznik pomocy i ataku.

1

To ten najlepszy niemiecki bramkarz?

0

Jestem w szoku! Babiarz pierwszy raz powiedział, że wiatr nie wieje zbyt mocno. Po prostu nie mieści się w wyznaczonym korytarzu.

0

No i znowu poniedziałek. W każdy inny dzień zebranie się do pracy to żaden problem, ale w poniedziałek... Zawsze jest to trudne :D

7

No i super, niech się obraża. Skłócone Atletico na pewno jeszcze nie raz straci punkty w lidze :)

1

@messi564 Z obserwacji wśród mojego najbliższego otoczenia, zauważyłem, że mężczyźni o wiele ciężej przechodzą covid, ale może to tylko mit i problem jest o wiele bardziej złożony.

3

@Janiama Zdrowia!! Na pewno z tego wyjdziesz, badź dzielny i dużo wiary.

6

@Coutinho007 Lahoz ostatnio trochę się ogarnął i lepiej sędziuje, ale dalej za nim nie przepadam. Wiadomo - to taki przypadek jak z Casemiro. Sama twarz wkurza :D
@wroclawianin89 Z tego co pamiętam to sędziował nasz rewanż z Sevilla.

0

@konrad1661 Dokładnie tak jak napisał kolega wyżej, raczej nie masz się czym przejmować :) Obserwuj swój organizm, gdy zobaczysz niepokojące objawy to najwyżej zastąp go wtedy mrożonym.

0

@konrad1661 Ugotuj i potem zalej zimną wodą. Powinien odzyskać trochę koloru ;)

0

@draxidox A no to w takim przypadku to kompletny brak szacunku dla osoby jadącej z tyłu. Bardziej miałem na myśli mniej ruchliwe drogi.

0

@draxidox Jeśli to ma spowodować zmniejszenie liczby wypadków to nie widzę problemu. Widoczność 100m przy autach rozpędzonych do około 80-100 km/h to jednak kiepska widoczność :P

1

@daniel32778 Wtedy to był najgorszy okres tego sezonu. Messi bez formy, wylewy w obronie w każdym meczu, problemy z wygraniem czegokolwiek.
W obecnej formie mecz z Juve byłby bardzo wyrównany.
Chociaż z drugiej strony w tym sezonie jesteśmy mistrzem wyjazdów :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?