La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 733 Culés

0

Mam pytanko do znawców kuchni ale nie tylko. Kupiłem dzisiaj brokuła. Specjalnie w sklepie stałem i wybierałem takiego żeby różyczki były ładne i niezaciemnione. No i wracam do domu, kroję tego brokuła no i w środku od wewnętrznej strony część różyczek jest w kolorze żółto-zielonym. I teraz pytanie. To oznacza, że brokuł jest już nie świeży i powinien lecieć do kosza czy może zjedzenie takiego nie zaszkodzi? Nadaje się to do zjedzenia? Generalnie poza tym zielono żółtym kolorem reszta wygląda okej i nie ma żadnych oznak psucia się czy coś. Jednak nie wiem czy taki wygląd świadczy o tym, że jest to niedojrzałe, zepsute czy coś

0

@konrad1661 Ugotuj i potem zalej zimną wodą. Powinien odzyskać trochę koloru ;)

0

@dawidw4 Czyli nie jest to oznaką tego, że brokuł jest zepsuty i nie nadaje się do jedzenia? Pytam bo jestem po przejściu stanów zapalnych żołądka i już nie raz wiele jedzenia leciało do kosza bo myślałem, że jest zepsute i mi zaszkodzi no ale nie mogę tak ciągle robić. Może sposobem jest kupowanie mrożonego brokuła

konto usunięte

2

@konrad1661 to od przechowywania... Nic mu nie jest może stracil trochę wartości ale gernalnie na kibelek nie polecisz;)

0

@konrad1661 Dokładnie tak jak napisał kolega wyżej, raczej nie masz się czym przejmować :) Obserwuj swój organizm, gdy zobaczysz niepokojące objawy to najwyżej zastąp go wtedy mrożonym.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?