dawo17
Dołączył/a: marzec 2013
Wadowice
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sędzia anglojęzyczny to wiadomo, że będzie gwizdał pod drużynę anglojęzyczną ;)
17
Paulinho nie jest na sprzedaż!!!
18
Neymar podczas Mundialu w Rosji.
https://x.com/FootbalIStuff/status/1013806741606322176
1
Świetnego transferu dokonał Betis z tym Inuim.
22
Layun: to jest futbol. Jak Neymar nie chce żeby go dotykać, to niech się zajmie czym innym. Może zostać w domu. [Paweł Wilkowicz]
28
Gdyby futbol i golf zamieniły się komentatorami.
0
Te informacje z odejściem Paulinho to 100% fejk. Gra dla Barcelony była wielkim marzeniem Brazylijczyka co ukazuje sam wywiad co jest na stronie. Po drugie nie wydaję mi się, że Barca chciałaby go sprzedać, kiedy to w poprzednim sezonie był jednym z podstawowych zawodników i najlepszych graczy. A co najważniejsze Valverde ufa i wierzy w umiejętności piłkarza.
Nie ma co czytać głupie plotki i im wierzyć. Najważniejsze teraz, żeby sprzedać takich zawodników jak Gomes a nie graczy, którzy będą kluczowi w nowym sezonie.
15
Paulinho jesteś WIELKI.
3
Tupolew.
1
Ochoa dobry jest tylko w reprezentacji. Jak bronił w Maladze lub Granadzie to spisywał się fatalnie.
12
Przypominam, że okienko transferowe w Hiszpanii otwarte jest dopiero od jutra :)
14
Brawo dla Urugwaju za wypieprzenie z Mundialu tej pseudo Portugalii.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Ten jak zawsze odstaję od grupy.
25
Maestro Coutinho i golazo Paulinho.
7
Nowa data w świecie piłki nożnej :)
https://x.com/DawidBk5/status/1012018091142893568
3
ter Stegen jesteś wielki!!! Niemcy pa pa :)
1
Ja bym widział minimum trzy transfery w lecie: Langlet, Pjanić i Arthur.
0
Brać Pjanica z Juve do pomocy.
0
Dzięki
0
A jeśli w opisie filmu piszę, że jest dubbing to znaczy, że jest lektor czy każda postać ma swój głos?
54
Kolumbia vs Polska
https://zapodaj.net/57a03ef516672.jpg.html
12
Mnie najbardziej cieszy to, że Yerry Mina zdobył gola.
5
Jedyny plus jest taki, że Messi szybciej wróci do Barcelony i będzie wcześniej przygotowywał się do nowego sezonu.
12
Od teraz wszyscy jesteśmy Argentyńczykami. Força D1OS, Vamos Argentina!
11
https://media-public.fcbarcelona.com/20157/0/document_thumbnail/20197/130/246/106/90896002/1.0-10/90896002.jpg?t=1529593419000
Przygotowania, czas start!
0
Bo jakby dobrze się spisał w finale PK to Barca nie wygrałaby 5 do 0.
8
Przynajmniej wiemy, że Mateu Lahoz umie korzystać z VAR'u.
0
Lahoz sędziuję, współczuję Danii i Australii.
6
Vamos El Pistolero!