0

Sędzia anglojęzyczny to wiadomo, że będzie gwizdał pod drużynę anglojęzyczną ;)

17

Paulinho nie jest na sprzedaż!!!

18

1

Świetnego transferu dokonał Betis z tym Inuim.

22

Layun: to jest futbol. Jak Neymar nie chce żeby go dotykać, to niech się zajmie czym innym. Może zostać w domu. [Paweł Wilkowicz]

28



Gdyby futbol i golf zamieniły się komentatorami.

0

Te informacje z odejściem Paulinho to 100% fejk. Gra dla Barcelony była wielkim marzeniem Brazylijczyka co ukazuje sam wywiad co jest na stronie. Po drugie nie wydaję mi się, że Barca chciałaby go sprzedać, kiedy to w poprzednim sezonie był jednym z podstawowych zawodników i najlepszych graczy. A co najważniejsze Valverde ufa i wierzy w umiejętności piłkarza.
Nie ma co czytać głupie plotki i im wierzyć. Najważniejsze teraz, żeby sprzedać takich zawodników jak Gomes a nie graczy, którzy będą kluczowi w nowym sezonie.

15

Paulinho jesteś WIELKI.

3

Tupolew.

1

Ochoa dobry jest tylko w reprezentacji. Jak bronił w Maladze lub Granadzie to spisywał się fatalnie.

12

Przypominam, że okienko transferowe w Hiszpanii otwarte jest dopiero od jutra :)

14

Brawo dla Urugwaju za wypieprzenie z Mundialu tej pseudo Portugalii.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Ten jak zawsze odstaję od grupy.

25

Maestro Coutinho i golazo Paulinho.

7

Nowa data w świecie piłki nożnej :)
https://x.com/DawidBk5/status/1012018091142893568

3

ter Stegen jesteś wielki!!! Niemcy pa pa :)

1

Ja bym widział minimum trzy transfery w lecie: Langlet, Pjanić i Arthur.

0

Brać Pjanica z Juve do pomocy.

0

Dzięki

0

A jeśli w opisie filmu piszę, że jest dubbing to znaczy, że jest lektor czy każda postać ma swój głos?

54

12

Mnie najbardziej cieszy to, że Yerry Mina zdobył gola.

5

Jedyny plus jest taki, że Messi szybciej wróci do Barcelony i będzie wcześniej przygotowywał się do nowego sezonu.

12

Od teraz wszyscy jesteśmy Argentyńczykami. Força D1OS, Vamos Argentina!

0

Bo jakby dobrze się spisał w finale PK to Barca nie wygrałaby 5 do 0.

8

Przynajmniej wiemy, że Mateu Lahoz umie korzystać z VAR'u.

0

Lahoz sędziuję, współczuję Danii i Australii.

6

Vamos El Pistolero!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?