dawo17
Dołączył/a: marzec 2013
Wadowice
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co jak co, ale statystyki Williana z poprzedniego sezonu w Chelsea nie są złe, a nawet są dobre: Na 55 meczy 13 bramek i 12 asyst całkiem dobry wynik. Największym minusem Brazylijczyka jest tylko ten jego wiek 30 lat na karku.
2
Na bezludnej wyspie to nawet kraby chciałyby zdjęcie z Messi :D
1
Coś takiego potrzebujesz.
https://sklep.platinet.pl/platinet-android-pendrive-usb-2-0-proline-bx-depo,4,62905,13523?gclid=CjwKCAjw7cDaBRBtEiwAsxprXRbX6yHWjVoIIdeyooqETs48tcDrRA8PlIhj3MMNoetgT9sszZp9VhoCU8oQAvD_BwE
0
Pamiętam, że grał z Malagą i w Pucharze Króla z CF Villanovense.
7
Marc Overmars: "Frenkie de Jong, Donny van de Beek i Matthijs de Ligt są nie na sprzedaż. Nawet za absurdalne pieniądze." ■neurophate
A mi się dziś śniło, że było Fichado de Jong :)
0
Nie mów takich rzeczy, ponieważ nadal mnie serce o niego boli.
0
Co powiecie na taką kadrę Barcelony na nowy sezon?
https://screenshotscdn.firefoxusercontent.com/images/de3d3df4-422c-4ba6-9688-c5767f83ec80.png
0
Na początku nie bylem przekonany do transferu de Jonga w tym okienku, ale jak sobie myślę, że mamy takiego Gomesa to już Holender jest 100% lepszy do naszego Portugalczyka.
18
No to meczyk Pavon vs Barcelona :)
2
A gdyby z powrotem przesunąć Roberto do pomocy i kupić nowego prawego obrońcę. To kogo widzicie na kandydata?
Bo ja osobiście nikogo ciekawego nie widzę.
1
Już dawno powinna być ale lepiej późno, niż wcale.
3
Frenkie de Jong > Rabiot
3
Cały Putin :D
https://x.com/J_Krecidlo/status/1018776826553032704
0
Super! I to jest dobra wiadomość!
22
Dziś swoje 30. urodziny świętuję maestro Sergio Busquets!
Wszystkiego Najlepszego Busi :)
0
Zamawiał ktoś z Was kiedyś jakieś rzeczy sportowe ze strony soccerpoint.pl? Dobra jest ta strona do kupowania?
9
To wtedy nie powinien być rzut karny dla Francji :D
11
Koszule na plażę???
4
Czyli na ten moment na MŚ w Katarze, Francja nie wychodzi z grupy :)
3
Mimo, że Pogba strzelił gola. To proszę nie róbcie Pogbomanii.
28
Niesamowity gość.
13
Luis Enrique był dzisiaj w ośrodku sportowym Barcelony.
https://pbs.twimg.com/media/DiEuvkQXUAA5Zw9.jpg
Może zabiera ze sobą Andre Gomesa :D
0
Wydaję mi się, że jakby Rabiot przyszedł do Barcelony to byłby nowym Gomesem.
0
https://pbs.twimg.com/media/CJiwfk5WsAEghlr.jpg :D
1
Mam wielką nadzieję, że P$G da Rabiotowi tą podwyżkę.
0
No nie mam już lewej ręki. :)
18
Gdyby piątek 13 był człowiekiem...
https://pbs.twimg.com/media/Dh9-Z6cXkAEF5FZ.jpg
68
Alfabet Neymara :D
https://pbs.twimg.com/media/Dh3tAn2XkAAGm-Z.jpg:large
1
Zamiast kupować jakiegoś Rabiota czy Williana to niech Barcelona lepiej dołoży i sprowadzi na Camp Nou porządnego Edena Hazarda.
5
Tą kasę co Barça chcę dać za Williana to niech lepiej dołoży do transferu Edena Hazarda.