0

Co jak co, ale statystyki Williana z poprzedniego sezonu w Chelsea nie są złe, a nawet są dobre: Na 55 meczy 13 bramek i 12 asyst całkiem dobry wynik. Największym minusem Brazylijczyka jest tylko ten jego wiek 30 lat na karku.

2

Na bezludnej wyspie to nawet kraby chciałyby zdjęcie z Messi :D

0

Pamiętam, że grał z Malagą i w Pucharze Króla z CF Villanovense.

7

Marc Overmars: "Frenkie de Jong, Donny van de Beek i Matthijs de Ligt są nie na sprzedaż. Nawet za absurdalne pieniądze." ■neurophate

A mi się dziś śniło, że było Fichado de Jong :)

0

Nie mów takich rzeczy, ponieważ nadal mnie serce o niego boli.

0

0

Na początku nie bylem przekonany do transferu de Jonga w tym okienku, ale jak sobie myślę, że mamy takiego Gomesa to już Holender jest 100% lepszy do naszego Portugalczyka.

18

No to meczyk Pavon vs Barcelona :)

2

A gdyby z powrotem przesunąć Roberto do pomocy i kupić nowego prawego obrońcę. To kogo widzicie na kandydata?
Bo ja osobiście nikogo ciekawego nie widzę.

1

Już dawno powinna być ale lepiej późno, niż wcale.

3

Frenkie de Jong > Rabiot

3

0

Super! I to jest dobra wiadomość!

22

Dziś swoje 30. urodziny świętuję maestro Sergio Busquets!
Wszystkiego Najlepszego Busi :)

0

Zamawiał ktoś z Was kiedyś jakieś rzeczy sportowe ze strony soccerpoint.pl? Dobra jest ta strona do kupowania?

9

To wtedy nie powinien być rzut karny dla Francji :D

11

Koszule na plażę???

4

Czyli na ten moment na MŚ w Katarze, Francja nie wychodzi z grupy :)

3

Mimo, że Pogba strzelił gola. To proszę nie róbcie Pogbomanii.

28

Niesamowity gość.

13

Luis Enrique był dzisiaj w ośrodku sportowym Barcelony.
https://pbs.twimg.com/media/DiEuvkQXUAA5Zw9.jpg

Może zabiera ze sobą Andre Gomesa :D

0

Wydaję mi się, że jakby Rabiot przyszedł do Barcelony to byłby nowym Gomesem.

1

Mam wielką nadzieję, że P$G da Rabiotowi tą podwyżkę.

0

No nie mam już lewej ręki. :)

18

Gdyby piątek 13 był człowiekiem...
https://pbs.twimg.com/media/Dh9-Z6cXkAEF5FZ.jpg

68

1

Zamiast kupować jakiegoś Rabiota czy Williana to niech Barcelona lepiej dołoży i sprowadzi na Camp Nou porządnego Edena Hazarda.

5

Tą kasę co Barça chcę dać za Williana to niech lepiej dołoży do transferu Edena Hazarda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?