0

Umowa z NC+ przedłużona. To teraz, Barco vamos po Ligę Mistrzów :)

0

Rok temu był w Polsat Sport.

0

Póki co najlepsze okienko transferowe! Jedynie bardzo szkoda odejścia Paulinho.

1

Informacje o odejściu Gomesa trzeba przekazać do Watykanu, żeby uznali to za cud. Coś nie samowitego Gomes odchodzi do Evertonu!!!!

0

Lechem się przejmujesz jak mamy większy problem z Gomesem.

4

A co z Gomesem?!?!?!

7

Oficjalnie: Everton ogłasza, że nowym zawodnikiem został... Bernard.

0

Andre Gomes w Evertonie. Niespodzianka dla nas, że udało się go pozbyć.

11

Yerry Mina przejdzie jutro testy i zostanie zawodnikiem Evertonu. (GdS)

0

Z jednej strony bardzo się cieszę, że jutro kończy się okienko w Anglii, bo skończy się saga z Pogbą. A z drugiej strony się smucę bo topnieją szansę na odejście Gomesa.

0

Nie, on jest na obozie z Barceloną B.

9

Reakcja syna Arturo Vidala na koszulkę FC Barcelony z nazwiskiem jego ojca

https://x.com/i/status/1027074287042265088

5

Ajax odrzucił ofertę 50 mln euro od FC Barcelony za Frenkie de Jonga. (Voetbal International)

0

Masz autograf?

2

Ja właśnie wolę ten skład w 4-2-3-1 przechodzące na 4-3-3.

17

Jedenastka według ilości minut w presezonie i przewidywana na mecz z Sevillą. MD ■neurophate

https://pbs.twimg.com/media/DkDsJV9XgAEq7KT.jpg

0

Zobacz w górny prawy róg ekranu.

1

Nie będzie łatwo w niedziele z Sevillą. Pablo Machin zrobił z Sevilli nową Gironę.

https://screenshotscdn.firefoxusercontent.com/images/585d8e5b-8150-4c54-ab18-0a2be02994e7.png

6

Oficjalnie: Inigo Ruiz de Galarreta zawodnikiem Las Palmas.

1

Mam nadzieję, że Lenglet przejmie numer 15 po Paulinho, bo bardzo mu ten numer pasuje jak grał na turnee.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W końcu jakiś porządny transfer przeprowadzili :D

3

Oczywiście, że Messi.

0

Dajcie już z nim spokój. Zrozumcie, że Pogba nie przyjdzie do Barcelony ten transfer jest nierealny.

1

To się nazywa kolektyw.

13

Zdecydowanie już za dużo szans dostał.

0

Nie ma co się dziwić, przecież w końcu ma następce Paulinho :)

0

Ja też złapałem z grupy Bora :)

16

Arturo Vidal nie przyleciał do Barcelony sam. Oprócz syna towarzyszy mu Juan Ramirez, jest to trener przygotowania fizycznego. Juan Ramirez pomagał Vidalowi w odzyskiwaniu formy po kontuzji kolana.

https://pbs.twimg.com/media/Dj7JnU_XcAU-2q4.jpg

0

Życzę mu aby był nowym Paulinho a nawet jeszcze lepszym.
Buena suerte Arturo!

https://pbs.twimg.com/media/Dj6yXZkX0AISdu9.jpg:large

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?