dawo17
Dołączył/a: marzec 2013
Wadowice
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Skład na jutro według mnie:
Ter Stegen - Roberto, Pique, Lenglet, Alba - Busquets, Vidal, Arthur - Rafinha, Suarez i Coutinho
Taki to byłby bomba!
34
Jeffren - 2010
Arturo Vidal - 2018
Visca el Barca y visca la manita!
7
Visca el Barcaaaaa y visca Catalunya!!!!
LA MANITA!!! 5-1
46
Już w niedzielę :)
http://s2.glbimg.com/h6IfBcZWaQoXQQuN_djVPT6aOCA=/smart/s.glbimg.com/es/ge/f/original/2015/11/22/barcelonareal.gif
3
Ciekawe co to będzie z Dembele.
Arturo jest głodny gry domaga się więcej grać, Ernesto pogniewał się na niego. Dwa mecze kary bez gry dla Chilijczyka.
A Dembele spóźnia się na odprawę przedmeczową prawie pół godziny.
https://pbs.twimg.com/media/DqXbygMWoAAAzQv.jpg
17
Wydaję mi się, że Ernesto odpuścił już Vidalowi złości.
Bardzo dobra zmiana Arturo. Solidny w odbiorze i asysta drugiego stopnia przy golu Alby.
https://pbs.twimg.com/media/DqTWmKSX4AU3i-4.jpg:large
0
To dobrze, temu się pytam bo nie widziałem żadnej informacji.
0
Kto ma prawa w tym sezonie do puszczania meczów Pucharu Króla?
1
Takie 4-2-3-1 na Inter byłoby czymś wspaniałym:
MATS - Semedo, Pique, Lenglet, Alba - Vidal, Busi - Malcom, Rakitić, Coutinho i na szpicy Suarez
1
Obstawiam, że Mourinho wygra :)
https://pbs.twimg.com/media/Dp9eqdUUcAAYA-E.jpg
4
https://pbs.twimg.com/media/Dp82sObX4AAycTG.jpg
0
Ta liga w tym sezonie jest jakaś niesamowicie szalona!
Teraz tylko się modlić, żeby Barca wygrała ze Sevillą.
0
O której dziś jest to zgromadzenie socios compromisarios?
12
Taka postawa mi się podoba.
0
Tylko z tego co wiem to na przełomie października a listopada są już pierwsze mecze.
0
Czy wiadomo, kiedy będzie losowanie 1/16 Finału Pucharu Króla?
7
Wczoraj Guangzhou Evergrande Paulinho, pokonało Hebei China Fortune Javiera Mascherano 3-0. Byli zawodnicy Barcelony rozegrali po 90 minut.
2
Widzę, że Shane Kluivert to nowy Paco :)
1
A tymczasem w Mundo Deportivo :)
2
Malcom został powołany, bo do końca nie wiadomo co będzie z Luisem Suarezem. To pewnie Denis wyląduję na trybunach.
2
Goooooool de Manu García! Alavés 1-0 Real Madryt
Barcelona spędza noc na fotelu lidera LaLiga!
1
Mówcie co chcecie, ale mimo dwóch straconych bramek świetny mecz Barcelony. Widać, że powoli kryzys mamy już za sobą.
Coutinho maestro.
Pique i Lenglet bardzo solidnie.
Alba trzy asysty.
I oczywiście Messi geniusz.
0
Wy tak na serio??? One są co tygodniowe a nie że na raz dostaniecie.
0
Wembley szczęśliwym stadionem dla Barcy:
1992 - Dream team Johana Cruyffa zdobywa pierwszą Ligę Mistrzów w historii klubu przeciwko Sampdorii (1-0).
2011- Barca pokonuję Manchester legendarnego sir Alexa Fergusona 3-1 po golach Pedro, Leo i Davida Villi i sięga po czwartą LM.
https://www.fcbarcelona.cat/futbol/primer-equip/noticies/2018-2019/video-gols-barca-wembley-lliga-campions
0
Powrót do ustawienia 4-4-2 przechodzącego w atakach na 4-4-2 romb, wcale nie byłby takim głupim pomysłem. W poprzednim sezonie się to świetnie sprawdziło. Obecne 4-3-3 może daję więcej wariantów w ofensywie, ale w defensywie leży i kwiczy. Wolę nudniejszą grę kosztem wyników.
https://pbs.twimg.com/media/DoVDA7zXoAIiqgL.jpg:large
9
Dlaczego w nowej wersji nie ma statystyk meczowych zawodników???
0
Ten sam kształt został.
1
Mi nawet się podoba. Najważniejsze, że proporcja się nie zmienia bo to raziłoby w oczy.
0
https://www.whoscored.com/Matches/1316400/Live/Spain-La-Liga-2018-2019-Leganes-Barcelona
37
Visca el Barca!
http://ri.pinger.pl/pgr465/785743ef00163686531df1a0/lt3.jpg