2

Skład na jutro według mnie:
Ter Stegen - Roberto, Pique, Lenglet, Alba - Busquets, Vidal, Arthur - Rafinha, Suarez i Coutinho

Taki to byłby bomba!

34

Jeffren - 2010
Arturo Vidal - 2018
Visca el Barca y visca la manita!

7

Visca el Barcaaaaa y visca Catalunya!!!!
LA MANITA!!! 5-1

3

Ciekawe co to będzie z Dembele.
Arturo jest głodny gry domaga się więcej grać, Ernesto pogniewał się na niego. Dwa mecze kary bez gry dla Chilijczyka.

A Dembele spóźnia się na odprawę przedmeczową prawie pół godziny.
https://pbs.twimg.com/media/DqXbygMWoAAAzQv.jpg

17

Wydaję mi się, że Ernesto odpuścił już Vidalowi złości.
Bardzo dobra zmiana Arturo. Solidny w odbiorze i asysta drugiego stopnia przy golu Alby.

https://pbs.twimg.com/media/DqTWmKSX4AU3i-4.jpg:large

0

To dobrze, temu się pytam bo nie widziałem żadnej informacji.

0

Kto ma prawa w tym sezonie do puszczania meczów Pucharu Króla?

1

Takie 4-2-3-1 na Inter byłoby czymś wspaniałym:
MATS - Semedo, Pique, Lenglet, Alba - Vidal, Busi - Malcom, Rakitić, Coutinho i na szpicy Suarez

1

Obstawiam, że Mourinho wygra :)
https://pbs.twimg.com/media/Dp9eqdUUcAAYA-E.jpg

4

0

Ta liga w tym sezonie jest jakaś niesamowicie szalona!
Teraz tylko się modlić, żeby Barca wygrała ze Sevillą.

0

O której dziś jest to zgromadzenie socios compromisarios?

12

Taka postawa mi się podoba.

0

Tylko z tego co wiem to na przełomie października a listopada są już pierwsze mecze.

0

Czy wiadomo, kiedy będzie losowanie 1/16 Finału Pucharu Króla?

7

Wczoraj Guangzhou Evergrande Paulinho, pokonało Hebei China Fortune Javiera Mascherano 3-0. Byli zawodnicy Barcelony rozegrali po 90 minut.

2

Widzę, że Shane Kluivert to nowy Paco :)

1

A tymczasem w Mundo Deportivo :)

2

Malcom został powołany, bo do końca nie wiadomo co będzie z Luisem Suarezem. To pewnie Denis wyląduję na trybunach.

2

Goooooool de Manu García! Alavés 1-0 Real Madryt
Barcelona spędza noc na fotelu lidera LaLiga!

1

Mówcie co chcecie, ale mimo dwóch straconych bramek świetny mecz Barcelony. Widać, że powoli kryzys mamy już za sobą.
Coutinho maestro.
Pique i Lenglet bardzo solidnie.
Alba trzy asysty.
I oczywiście Messi geniusz.

0

Wy tak na serio??? One są co tygodniowe a nie że na raz dostaniecie.

0

Wembley szczęśliwym stadionem dla Barcy:

1992 - Dream team Johana Cruyffa zdobywa pierwszą Ligę Mistrzów w historii klubu przeciwko Sampdorii (1-0).

2011- Barca pokonuję Manchester legendarnego sir Alexa Fergusona 3-1 po golach Pedro, Leo i Davida Villi i sięga po czwartą LM.

https://www.fcbarcelona.cat/futbol/primer-equip/noticies/2018-2019/video-gols-barca-wembley-lliga-campions

0

Powrót do ustawienia 4-4-2 przechodzącego w atakach na 4-4-2 romb, wcale nie byłby takim głupim pomysłem. W poprzednim sezonie się to świetnie sprawdziło. Obecne 4-3-3 może daję więcej wariantów w ofensywie, ale w defensywie leży i kwiczy. Wolę nudniejszą grę kosztem wyników.

https://pbs.twimg.com/media/DoVDA7zXoAIiqgL.jpg:large

9

Dlaczego w nowej wersji nie ma statystyk meczowych zawodników???

0

Ten sam kształt został.

1

Mi nawet się podoba. Najważniejsze, że proporcja się nie zmienia bo to raziłoby w oczy.

37

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?