dawo17
Dołączył/a: marzec 2013
Wadowice
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hip, hip, hurra!!!
2
Dziś Barcelona nie zremisowała z Valencią, tylko zremisowała ze sędziami.
1
Albo Arthur Hernandez :)
26
Coutinho wrócił!!!
https://pbs.twimg.com/media/DyMaO4sX0AIxFW5.jpg
0
PSG 4-0 Barca w rewanżu 6-1.
Sevilla 2-0 Barca w rewanżu 6-1.
R-M-O-N-T-A-D-A!
https://pbs.twimg.com/media/DyMVz69XcAM6MHg.jpg:large
0
poproszę
0
Na jakiej stronie oglądacie dzisiejszy mecz Barcy?
0
Awans Barcelony.
4
Ciekawostka: Barca rozegrała w tym sezonie 33 mecze. 8 z nich dawałoby bezpośredni awans w meczu ze Sevillą, a 4 z nich zapewnia dogrywkę.
2
Finał Pucharu Króla w Sevilli na stadionie Betisu!
5
Ależ to byłaby piękna historia jakby Morata strzelił Realowi bramkę w najbliższych derbach Madrytu :)
https://pbs.twimg.com/media/Dx6qvOSWwAIQHuF.jpg
0
Javier Tebas pewnie będzie oglądać ten mecze przed TV, ale z USA.
11
Np. sezon 13/14 i mecz o mistrzostwo z Atletico w ostatniej kolejce
1
To byłoby coś pięknego jakbyśmy mieli jako rezerwowego napastnika Cristhian Stuaniego, trzeciego najlepszego strzelca ligi zaraz po naszym duecie Leo - Luis.
0
Super składzik!
10
Maxi Gomez byłby ciekawą opcją na środek ataku tylko szkoda, że nie ma paszportu UE.
0
Fuego
0
Fajnie by było zrobić taki deal ze Sevillą: Munir do Sevilli a Andre Silva do nas, ale to nie realne.
Liczby Andre Silvy z tego sezonu:
25 meczy
10 goli
2 asysty
3
Przynajmniej kasa za Denisa do City nie poszła w błoto.
1
Nie zdziwcie się jak jutro zagra prawie najmocniejsza jedenastka. Valverde może zależeć na zamknięciu dwumeczu już w pierwszym meczu, tym bardziej, że gramy na wyjeździe. A dopiero w rewanżu na Camp Nou zagrają rezerwowi i gracze Barcelony B.
0
Jakoś w tym roku o tym cicho, a przecież w Madrycie cały czas utrzymuję się temperatura ujemna ;)
0
Dzięki
0
Nie pamiętam za bardzo jak wygląda sytuacja z Paulinho, bo nie ma informacji o wykupie przez Guangzhou.
0
Wszystko super, ale strasznie mnie razi jak skrót FC piszę się z małej litery.
0
Szczęśliwego Nowego Roku cules!
Niech ten 2019 rok będzie lepszy od tego starego.
I niech nasze marzenie o Lidze Mistrzów się spełni!
3
I bardzo dobrze. Nie, dla tego pana z Paryża!
0
Mi możesz na priv wysłać chętnie zobaczę! :)
0
4
Zdecydowanie de Jong, bo przyda się porządny zastępca Busquetsa.
6
Mamy nową once de gale:
MATS - Semedo/Roberto, Pique, Lenglet, Alba - Busi, Vidal, Rakitić i MSD.
W ostatnich 4 meczach zagrała prawie ta sama jedenastka jedynie uraz Semedo przed meczem z Levante i zagrał wtedy Vermaelen.
- zwycięstwa 4/4
- 0 straconych goli
- 13 strzelonych goli