dawo17
Dołączył/a: marzec 2013
Wadowice
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Można Andre Herrere za darmo wyciągnąć, ale PSG jest nim poważnie zainteresowane. @ProMILs
0
Jeśli Rakitić odszedłby do United, ale to jest jakoś mało realne, to przydałby się transfer jeszcze jednego pomocnika. A pytanie teraz kto?
4
Co powiecie na taką kadrę na sezon 19/20?
https://pbs.twimg.com/media/D-IYnztXoAAUt-W.png:large
4
Statystyki Neto z ostatniego sezonu:
47- rozegranych meczów
49 - straconych goli
14 - meczów do zera
0
Neto nowym bramkarzem Barcelony! Ja jestem bardzo zadowolony, na pewno będzie lepszym bramkarzem od Koen Casteelsa, którym Barcelona się interesowała.
0
Czy przy braku kupna De Ligta przez Barcelonę uważacie,że klub powinien sprowadzić innego stopera? Czy Pique, Lenglet, Umtiti i Todibo w zupełności wystarczą?
2
Mimo, że nie rozegrał sporo meczy w Barcelonie to i tak jest najlepszym bramkarzem w historii Barcelony. #GraciasJasper
34
Pierwsza dobra wiadomość dla Barcelony po odpadnięciu z Liverpoolem.
Andre Gomes zawodnikiem Evertonu.
4
Super widzieć te drużyny ponownie w LaLiga na nowy sezon a szczególnie Mallorcę.
https://pbs.twimg.com/media/D9xmjDJWsAAw6me.jpg:large
0
Jak uważacie czy Barcelona powinna kupować jeszcze jednego pomocnika mam tu na myśli zmiennika dla Busquetsa czyli typowego ŚPD. Wiadomo, że De Jong to bardziej ofensywny gracz. A Sergio od wielu lat nie ma godnego konkurenta.
Teraz tylko pytanie kto? Może Mikel Merino z Realu Sociedad?
0
@Rewolucja123 Zrozumcie w końcu, że jego czas na Camp Nou już minął!
12
Mallorca dokonuję remontady w meczu z Deportivo i powraca do LaLiga na sezon 19/20!
0
@JimMorrisonFCB poproszę
1
@kewin To niech jeszcze wróci Fabregas, Pedro, Sanchez, Bartra i Alex Song. A co, jak się bawić to się bawić. ;)
1
Wydaję mi się, że tak nie wygląda gość który chcę odejść z klubu.
1
Mam nadzieję, że rezygnacja Luisa Enrique z roli selekcjonera reprezentacji nie jest związana z żadną chorobą tak jak to było z Tito Vilanovą.
2
Wiadomo, że Cillessen chcę odejść bo marzy mu się więcej grać. Ja mu się nie dziwię. A był najlepszym rezerwowym bramkarzem jakiego można było sobie wymarzyć . Teraz należy pomyśleć o nowym bramkarzu a to nie jest łatwe ponieważ nie każdy chcę być zmiennikiem i rywalizować z Ter Stegenem.
Co jak co, ale Neto nie byłby głupim rozwiązaniem na pewno lepsza opcja niż Sommer a przecież Brazylijczyk jest czwartym najlepszy bramkarz LaLiga za sezon 18/19.
Uważam, że jeśli Cillessen chcę odejść to Neto jest najlepszym zawodnikiem w jego miejsce.
1
@FCBwojtek Pojechał do Madrytu :)
0
Dziś drugi dzień zmagań o awans do LaLiga. RCD Mallorca na własnym stadionie podejmie Albacete. Nie ukrywam, że w tych play-offach najbardziej kciuki trzymam za drużynę z Balearów.
0
@Ratamahatta https://www.transfermarkt.pl/vergleich/spielervergleich/statistik/def/spieler/125781&50202
Hazard lepszy tylko o liczbę asyst.
16
Gil Marin - "Wiem, gdzie Antoine Griezmann będzie grał w przyszłym sezonie. Wiem o tym od marca. Będzie grał w Barcelonie".
Ja się z tej informacji bardzo cieszę. Jeśli Barcelona chcę wrócić na szczyt w Europie to potrzebuję cracka a Griezmann nim jest. Tym bardziej, że na rynku transferowym nie ma zbyt dużo zawodników wysokiej klasy. Pomijając nie kiedy nie najlepsze zachowanie Francuza będzie bardzo dobrym wzmocnieniem dla klubu.
9
Clement Lenglet debiutuję w reprezentacji Francji!
0
Co się dzieje z tymi Francuzami najpierw Griezmann, później Dembele a teraz Todibo.
0
Macie jakąś fajną tapetę na pulpicie związaną z Barceloną? Bo ja wciąż jeszcze mam ustawioną tapetę od @KamQiX za maj :D
0
Ja też jestem pod wielkim wrażeniem talentu Frankiego de Jonga, ale boję się że takie pochwały z każdej strony w tak młodym wieku mogą źle na niego wpłynąć.
0
@Katalonbar To wpisz w Google FC Barcelona 17/18 tylko w miejsce Vidala będzie Paulinho.
0
Wydawać na Juniora 30 milionów to lepiej kupić Tellesa. Zawodnik wysokiej klasy.
0
@Gaucho Nawet nie głupi pomysł. Nie pomyślałem o nim. Może grać jako lewy obrońca oraz lewy pomocnik.
5
Gary Lineker widnieje na statecznikach pionowych Norweskich lini lotniczych Norwegian. Ciekawie to wygląda.
2
Jeśli Barca chcę zmiennika dla Alby ze światowego top przynajmniej na najbliższe dwa sezony to powinna się pośpieszyć bo jeszcze się okaże, że Felipe Luisa ktoś podkupi.