0

Jak wam się podoba nowy Twitter? Dla mnie trochę dziwny. Ciężko będzie się przyzwyczaić.

2

Czy wam też na stronie Rakuten transmisja co chwilę się zwiesza?

1

Dziś pierwszy mecz Barcelony w nowym sezonie!
Mimo, że mecz nie jest oficjalny to nie mogę doczekać się debiutów tych oto trzech panów. Vamos Barca!

https://pbs.twimg.com/media/EAI7ndHW4AAHZnB.jpg:large

6

Jedynie to dałbym Neto od pierwszej minuty. Lepiej niech zadebiutuję w składzie z lepszymi kolegami i niech te jego pierwsze minuty w barwach Barcelony będą bardziej udane.

8

Jakby kogoś zainteresowało na Flightradar można śledzić lot FC Barcelony na tournee do Japonii.
Ich samolot to Boeing 777 lini Korean Air.
https://www.flightradar24.com/KAL9912/215d0c9f

2

Kupować Juniora Firpo a nie jakieś eksperymenty robić!

25

Negocjacje z Betis w sprawie transfery Junior Firpo rozpoczną się w tym tygodniu. Barça jest optymistyczne nastawiona. [@_AdrianSnchz]

2

Tak kiedyś chcieliście Jean Michaëla Sariego do Barcelony a tymczasem reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej ląduje na wypożyczeniu w Galatasaray.

0

@Pawelec7 Z Ardy jeszcze mogły być jeszcze ludzie, ale niestety sam sobie zniszczył karierę.

0

Frenkie de Jong kierował się sercem przy swoim transferze a przyjaciel de Ligt na czele z Mino Raiolą wybrali pieniądze.
https://pbs.twimg.com/media/D_q7TlgX4AAxZdU.jpg

0

Alfonso Pedraza nowym graczem Betisu Sevilla. Mimo dzisiejszych doniesień Cadeny SER wciąż liczę na transfer Juniora Firpo do Barcelony.

https://pbs.twimg.com/media/D_nOQToXsAEaG-G.jpg

33

Xavi już trenuję. Teraz tylko czekać jak zawita w Barcelonie.


0

@Striker Ja mam cały czas jeszcze stary, nawet nie wiem jak wygląda nowy.

17

Kiedy każdy jest podekscytowany na nowy sezon, ale ty jesteś fanem Arsenalu :D
https://x.com/FootyHumour/status/1150741700970766337

0

@blaugrana16 Betis ma podobny problem co my, też mają jednego nominalnego lewego obrońcę czyli Firpo. Czyli kupią następce Alfonso Pedrazę i tak będą potrzebować zmiennika w tym wypadku będzie im potrzebny Miranda.

7

@BigShaq Wydaję mi się, że 16 dla Carlesa.

1

@SuperPatsonFCB Ja czytałem i jest naprawdę bardzo fajna. Przyjemnie się czytało.

2

No to jeszcze Junior Firpo i zamykamy kadrę na sezon 19/20.

Statystyki Hiszpana z poprzedniego sezonu:
- 29 meczów
- 3 gole (w tym jeden Barcelonie na Camp Nou)
- 5 asyst

1

0

@ViscaBarca123 Jak na ten poziom to jest bardzo dobry, ale jak chcę grać w pierwszej drużynie jako zmiennik Alby to musi jeszcze bardzo dużo pracować.

0

@Brusu dzięki

0

Kupował ktoś z Was na oficjalniej stronie Nike? Mam dwa pytania.
- Jak szybko po zamówieniu przychodzi nasz towar?
- Z jaką firmą kurierską mają podpisaną umowę czyli czym to przyjdzie?

9

Ta cała ''aleja sław'' pod Wanda Metropolitano to jest jeden wielki żart.
Najpierw wstawiają tabliczkę z nazwiskiem zawodnika jako, że jest zasłużony dla klubu a jak chcę odejść to kibice robią z tego pośmiewisko. I to już nie pierwszy raz. I jak to później świadczy.


30

Griezmann nigdy ani w barwach Realu Sociedad ani w Atletico nie strzelił gola na Camp Nou. Nie ma się co dziwić, że chłopak w końcu chciał dowiedzieć się jak to jest jak strzela się na tym stadionie ;)

2

@soczeq przetłumaczone jest w dziale #Tiki-taki

22

Bardzo ładne słowa Griezmanna. Ciekawe od kiedy klub miał już to przygotowane.
Nie wiem jak wy, ale ja bardzo cieszę się z tego transferu,
https://x.com/FCBarcelona_es/status/1149748037041971200

0

Serdecznie polecam wszystkim kibicom tą książkę o Griezmannie. Świetnie można poznać całą karierę Francuza.
Ja ją kupiłem i przeczytałem rok temu z nadzieją, że już wtedy Griezmann do nas dołączy.

http://s.lubimyczytac.pl/upload/books/4852000/4852781/670865-352x500.jpg

1

0

Co jak co, ale Barca na razie dokonała lepszych transferów niż Real. Griezmann jest to bardziej sprawdzony i pewny piłkarz od Jovicia, który tylko jeden sezon rozegrał na wysokim poziomie. Hazard zły nie jest a nawet jest bardzo dobry, ale jak widać na razie ma problemy z nadwagą. U nas Frenkie de Jong to już klasa światowa ;) A Militão i Mendy'ego ciężko oceniać.

0

Witamy cracka w Barcelonie!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?