dawo17
Dołączył/a: marzec 2013
Wadowice
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Strefa kibica w Sewilli na jutrzejszy mecz już gotowa.
6
Przestroga na przyszłość. Nigdy więcej nie chodź z Messim na konferencje prasowe.
Pytania od dziennikarzy dla Pique - 3
Pytania od dziennikarzy dla Leo - wszystkie pozostałe
Messi zawsze skrada show. :D
3
Dziś swoje 32. urodziny obchodzi nasz dzik Arturo Vidal!
¡Feliz cumpleaños!
https://pbs.twimg.com/media/D7J8l9oWwAA0u4C.jpg:large
1
Arthur kontuzjowany!
0
Gdyby Cillessen odszedł z klubu kogo widzielibyście jako zmiennika Ter Stegena. Moim zdaniem eksperymenty z Wenezueli to nie jest dobry pomysł. Lepiej kupić solidnego bramkarza, tylko problem z tym, że mało kto chcę być rezerwowym.
Moje kandytury: Koen Casteels, Geronimo Rulli i Roman Burki.
13
Boateng pokazał już co potrafi, więcej nie trzeba.
0
A może Aaron Martin?
9
Mówcie co chcecie, ale teraz Griezmann jest dla nas najlepszym rozwiązaniem do ofensywy. Bo co jak co, ale to jest gracz z najwyższej półki.
0
Fajnie, że Barca w obecnej edycji Ligi Mistrzów pokonała obydwu finalistów.
0
I nie ma co się dziwić, że Getafe jest na miejscu numer cztery w LaLiga. Jeśli ta Liga Mistrzów będzie tak zwariowana w przyszłym sezonie to jest pewne, że jedna ekipa z Hiszpanii zagra w finale.
4
Z tych wszystkich odpadnięć to najmniej bolało w 2017 z Juventusem.
https://pbs.twimg.com/media/D5_72GPWkAIatql.jpg:large
1
LM dla Barcelony!
0
Nikt. Pique, de Ligt, Lenglet i Umtiti czterech bardzo dobrych stoperów. Jeśli mają jaja to będą walczyć o miejsce w składzie a nie od razu odchodzić.
0
Bardzo dobrze, że de Jong przychodzi do Barcelony. W końcu Busquets będzie miał konkurenta bo poziom gry Hiszpana mocno się obniżył.
2
De Ligt błagam przychodź już do nas!
0
Najlepszą rzeczą dla Barcy żeby wygrać Ligę Mistrzów byłoby wprowadzenie jednego meczu w rundzie pucharowej zamiast dwumeczu, ale to niestety nie możliwe.
0
Ciekawe co się stało z nimi później.
https://x.com/BeinSporfs/status/1125793154807021568
12
Droga do finału w Madrycie wiedzie przez Liverpool.
https://screenshotscdn.firefoxusercontent.com/images/65943a48-8221-4052-8988-a10dfec2fe9e.png
0
Salah kontuzjowany ciekawe czy zagra w meczu rewanżowym.
0
Z taką grą Boatenga to nawet kluby z Ekstraklasy by go nie kupiły.
1
Chciałbym zobaczyć dziś Arthura na pozycji Busiego.
4
Skrót dzisiejszego meczu w 6 sekund.
3
Arturo to jest jednak kozak. Fenomenalny mecz Chilijczyka i Messiego.
4
Pokłony!!!
https://pbs.twimg.com/media/D5gpx1DWsAMuiYk.jpg
10
Mam nadzieję, że w miejsce Arthura zagra Vidal. Arturo jest z gazie i zasłużył sobie na grę od pierwszej minuty.
15
Mistrz Hiszpanii 2018/2019!
CAMPEONEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES!!
https://pbs.twimg.com/media/D5MHlI-WAAA3sEA.jpg:large
0
A dzisiaj Porto zrobi niespodziankę i wykopię Liverpool z LM.
3
Po tylu latach odpadania po 1/4 Finału, w końcu jesteśmy w półfinale Ligi Mistrzów!
1
Ten Ajax jest straszny a zarazem piękny! :D
0
Uraz pachwiny zmniejszył szansę wykupienia Denisa Suareza przez Arsenal z FC Barcelony. (Daily Mail)