dawo17
Dołączył/a: marzec 2013
Wadowice
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Tak to dziś widzę. VeB!
https://pbs.twimg.com/media/D4BGDa4WsAAJk_u.png
4
Obejrzałem z dziesięć powtórek z gola Barcy i moim zdaniem gol w stu procentach autorstwa Suareza. Trochę skrzywdzili El Pistolero nie uznając trafienia.
0
I wszyscy zaczną strajkować. :)
7
Zidane przychodząc ponownie do Realu zapomniał, że wprowadzili VAR.
1
Ładna :D
2
Były już wrzucane tapety kalendarz na kwiecień?
4
Pary 1/4 LM zaprezentowane w ciekawej wersji :D
https://pbs.twimg.com/media/D3KfkyjU0AAJqTo.jpg:large
18
Uznali, że choćby nie zaliczyli gola to tak by Messiemu nie przeszkodzili w zdobyciu Złotego Buta i Pichichi.
0
Mam nadzieję, że Suarez rozpocznie dzisiejszy mecz na ławce rezerwowych. Lepiej dmuchać na zimne, żeby nie stało się to co z Dembele. Fajnie jakby w jego miejsce zagrał Prince.
0
Jeśli chodzi o zmiennika dla Jordiego Alby w tej roli widziałbym Alexa Moreno z Rayo. Jest to 25-letni Katalończyk i mógłby przyjść za nie wielki pieniądze i byłby w przyszłości dobrym kandydatem nawet na podstawowego zawodnika.
https://www.transfermarkt.pl/alex-moreno/profil/spieler/193098
I wtedy letnie okienko byłoby idealne: De Jong, Jović, De Ligt i Alex Moreno.
5
Statystyki Arturo Vidala z wczorajszego meczu. Kosmos!
3
https://pbs.twimg.com/media/D07WJNKXQAEMmJ2.jpg:large
4
W niespełna tydzień Real żegna się z LaLiga, Pucharem Króla i Ligą Mistrzów.
1
WOW
0
Ajaxxxxx goooool
0
Goooooooool de Ajax!
55
,,Spieprzyliście nam Ostatki''. :D
20
Obrona Barcy w dzisiejszym meczu :)
https://previews.123rf.com/images/tychyl90/tychyl901210/tychyl90121000053/15736263-tekstura-mur.jpg
4
Drużyna nad drużynami! Visca el Barca!
96-51-95
https://pbs.twimg.com/media/D0r0Xg9W0AEX1Wh.jpg:large
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-7088215.html
20
To pewnie dzisiaj kibice Realu oglądają El Clasico na Canal+ a kibice Barcelony na Eleven. Bo od kiedy Eleven transmituję mecze Ligi Hiszpańskiej to Barca za każdym razem wygrywała mecze na Bernabeu.
28
Coś im nie wyszło :)
Zdecydowane okazanie braku szacunku dla rywali.
https://pbs.twimg.com/media/D0cfVMpUcAAhYi6.jpg
2
Ramos beczał jak oglądał!
2
A nie mówiłem :)
https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-7065889.html
Składy na mecz:
0
Jakie problemy zdrowotne?
0
Coś czuję, że dziś od pierwszej minuty zagra Umtiti.
2
Undiano Mallenco? Chyba osoby pomyliłeś :D
16
To najlepiej ukazuję jaką sympatią darzą zawodnicy Barcelony do Ernesto Valverde :)
https://x.com/MoussaWagueOff/status/1096515040910458882
26
Niemieckie linie lotnicze Ter Stegen airlines
https://pbs.twimg.com/media/DzGz2eRXgAA0lHr.jpg:large
0
Na głównym kanale 1.