3

Ale za to Vermaelen grał już w Barcelonie na LO a Umtiti jeszcze nie.
Thomas rozegrał prawie 45 minut o Puchar Gampera przeciwko Boca.

0

Ale mi się marzy jurto: MATS - Roberto, Pique, Umtiti, Verma - Busi, Ivan, Vidal - Messi, Suarez i Coutinho oraz w drugiej połowie Malcom i Arthur.

0

Takich to trzeba krótko na smyczy trzymać.

https://pbs.twimg.com/media/Dn2QrWkXgAA8uRU.jpg

10

Oficjalnie: Leo Messi nie będzie uczestniczył na dzisiejszej gali The Best w Londynie z powodu problemów rodzinnych. [Alfredo Martínez]

3

Manzano! A co na to powiesz?!?!

https://pbs.twimg.com/media/DnzrZ3gXUAEj8RB.jpg

1

Wiem.

14

Ja jestem tylko ciekaw ile meczy pauzy dostanie Theo Hernandez za sprzedanie liścia zawodnikowi Huesci a ile Lenglet za tego przypadkowego łokcia. Bo jak się okażę, że Francuz wyleci na dłużej to będą niezłe jaja.

0

V I D A L B A

1

Kadra Girony na mecz z Barceloną.
https://pbs.twimg.com/media/DnsdemZW0AArhFB.jpg

1

Akcja bramkowa Barcelony po golu Messiego na 4-0.
W tej akcji udział miało dziesięciu zawodników.

0

Nie wiedziałem, że Real Valladolid gra w Lidze Mistrzów :)

58

Dziś Tito Vilanova obchodziłby 50 urodziny.
"Tito Per Sempre Etern"

0

Najbardziej bramkostrzelne drużyny na początku sezonu.
Barcelona pod tym względem jest najlepsza bo w trzech meczach strzeliła 12 goli a PSG w czterech 13.

https://pbs.twimg.com/media/DnERYJpWsAAUThH.jpg

0

Nie za ciekawie w szeregach naszego najbliższego rywala.
Do kontuzjowanych Williana Jose, Januzaja, Diego Llorente, Merquelanza dziś dołącza Sandro Ramirez.

0

Nie dość, że mają fatalną murawę i zapłacą pewnie karę to jeszcze obrażają zawodników i przeciwnika. Ronaldo przeją ten klub to pierwsze co będzie robił to płacił kary.

6

■neurophate
Barça ma rzekomo w grudniu zagrać mecz towarzyski z Al-Hilal FC w Arabii Saudyjskiej, za co klub i piłkarze otrzymają dodatkowe wynagrodzenie. Na spotkaniu pojawić ma się też Totti. Mecz ma się odbyć na cześć Jassira Al-Kahtaniego.

6

I to jest super wiadomość. Vamos Barca y Vamos Arturo!

0

Cała stadion przeszedł remont od trybun do kasacji słynnej bieżni.

7

Na Estadio Anoeta jest już położona nowa murawa.
Do meczu zostało ponad tydzień, powinno być dobrze :)

https://pbs.twimg.com/media/DmbW4YzW4AEakHR.jpg:large

3

Coś czuję, że nasza kadra to będzie jedno wielkie zdementowanie ;)
Guillem Balagué i Jerzy Brzęczek.

https://zapodaj.net/1789e2467f535.jpg.html

9

Wnioski po meczu:

Chcieliśmy strzelaninę i strzelanina była! Szkoda tylko tych bramek straconych.
1. Pierwszy raz bardzo podobał mi się Dembele. Wcześniej strzelał z Sevillą czy Valladolid, ale był strasznie nie dokładny i to strasznie mocno raziło w oczy, a dziś bardzo dobry mecz.
2. Coutinho maestro.
3. Messi król.
4. Bardzo się cieszę z dubletu Suareza to na pewno mu bardzo pomoże.
5. Super wejście Vidala, a ta przewrotka była mega szkoda, że nie wyszła z tego asysta :)
6. Enrique jeszcze pożałuję, że nie powołał do kadry Alby.
7. Rakitić bardzo udany mecz zakończony golazo.

12

6

Nowy sezon, ale nadal te same wrzutki Realu.

0

Jak dla mnie, to nie ma spalonego.
https://pbs.twimg.com/media/DmBv-3VW0AATdol.jpg:large

5

Gooool deeee Maxi Gomez!!!
Celta 1-0 Atletico!

1

Mogliby tak zagrać w Polsce :)

0

A co teraz jak miałem na kuponie Rayo z Bilbao a ten mecz został przełożony?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?