1

Luis Enrique albo ma jaja albo nie ma mózgu, że nie powołał Jordiego Alby. Ale tak cieszy powrót Roberto do kadry.

6

Lo Celso wylądował już na lotnisku w Sevilli.
https://pbs.twimg.com/media/Dl6caKeXcAAiQmb.jpg:large

Czyli to oznacza, że OFICJALNIE Rafinha z nami zostaję!
I bardzo mnie to cieszy, bo przy tak ciężkim terminarzu będzie bardzo dobry do rotacji.

7

Dziś Lucho ogłosi 23 osobową kadrę Hiszpanii.
Ciekawe jakie będą niespodzianki.

[Zobacz link: https://pbs.twimg.com/media/Dl6SbkYWwAAMu0R.jpg]

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Ostatnie mecze Barcelony z naszymi grupowymi rywalami:

PSV

2-2 1997/98
2-2 1997/88

Tottenham
5-3 2018/19
1-1 2009/10

Inter Mediolan
3-1 2009/10
1-0 2009/10

0

Bardzo mocna grupa dla Barcelony, ale damy radę! VeB

0

Sergi Samper odrzucił ofertę Girony i chce zostać w Barcelonie. (AS)

1

Dziś zawodnicy mieli dzień wolnego :)

2

Już dziś o 18:00 losowanie fazy grupowej Champions League

Moja grupa marzeń dla Barcelony 1. FC Barcelona 2. Szachtar Donieck 3. PSV Eindhoven 4. Víctoria Pilzno

Grupa śmierci 1. FC Barcelona 2. Borussia 3. Liverpool 4. Inter Mediolan

0

Laskowski komentuje Benficę w TVP!!!

1

Ostatnie mecze Barcelony z Huescą to sezon 14/15 i mecze w ramach 1/16 Pucharu Króla wtedy ekipa Luisa Enrique rozbiła Huesce w dwumeczu 12-1. A jak będzie w niedzielę???

https://www.fcbarcelona.es/futbol/primer-equipo/noticias/2018-2019/fc-barcelona-sd-huesca-precedente-temporada-2014-15-dieciseisavos-copa

0

Griezmanna jest świetna właśnie czytam.

0

Sisto gol stadiony świata.

0

A i taka jeszcze mała uwaga. W momencie, kiedy był VAR, Keko powinien dostać żółtą kartkę za ściągnięcie koszulki ;)

12

Wnioski po dzisiejszym meczu:

1. Jak na warunki tego meczu (murawa) gra nie najgorsza.
2. W drugiej połowie Barca zmieniła ustawienie na 4-2-3-1 i nasza gra się poprawiła.
3. Stan murawy fatalny nie chce używać gorszego słowa. Nie mam pojęcia jak ktoś do tego mógł dopuścić.
4. Trzeba dziękować Bogu, że w Hiszpanii wprowadzili VAR.
5. Lahoz jest lepszym sędzią przed ekranem niż w realu i co najważniejsze przed naszym meczem był u okulisty :)

0

Na mrozy jeszcze czas, dopiero jest sierpień ;)

0

Skład według Mundo to kosmos, zdecydowanie najlepszy!

0

Dobra robota!

3

Co jak co, ale jeszcze jeden transfer Barcelonie by się przydał. Potrzebny byłby solidny zmiennik dla Suareza tak jak wcześniej był Alcacer. A jak wiadomo Paco jest jedną nogą w Borussii a Munir to nie jest odpowiedni poziom dla Barcy.
Ważne jest to aby nowy napastnik godził się rolę rezerwowego. Moim kandydatem jest Juanmi Jimenez z Realu Sociedad lub Santi Mina z Valencii.

14

Nowa maskotka Leganes... Super Ogórek. :D

3

Mam dziś mały jubileusz, właśnie wybiło mi okrągłe 2000 dni w serwisie. :D

0

Samper to już powinien zakończyć karierę prze te kontuzję.
Masakra, znów kontuzjowany.

41

Walka o Trofeo Zamora wystartowała! ;)

ter Stegen - 0
Jan Oblak - 1

1

Real Madryt 1-0 Real Madryt C
Swoich nie będą chcieli za bardzo krzywdzić :)

2

Tak padały bramki 1,1000, 2000, 3000, 4000, 5000 i wreszcie golazo Messiego na 6000 tysięcy.

https://pbs.twimg.com/media/Dk6lzzrXoAEuyOo.jpg:large

0

Nasza ławka w dzisiejszym meczu po prostu straszy. Bomba!

0

21:15 Składy na mecz z Alaves. A tu niespodzianka! Cillessen od pierwszej minuty. Valverde zmienia system Jasper na ligę a ter Stegen na Puchar Króla i Ligę Mistrzów.
Co Wy na to?

0

Ciekawe, kiedy Arsenal zrozumie, że mimo kupowania dobrych graczy to już nie jest klub z topu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?