dawo17
Dołączył/a: marzec 2013
Wadowice
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Czyli Rafinha zostaję u nas. Teraz tylko trzymać kciuki, żeby omijały go kontuzję.
0
@Kajtek77 Plus tego losowania jest taki, że Real dostał z koszyka 4 teoretycznie najmocniejszy zespół. I jak Galatasaray postara się to może namieszać.
0
@AdrianGajewski2005 A Bayern z Tottenhamem to też będzie partidazo.
8
Przedstawiciele Slavii Pragi, kiedy zobaczyli, że trafiają do grupy F z Barcą, Borussia i Interem :)
2
Nie wyobrażalna tragedia w rodzinie Luisa Enrique. Mucha fuerza Lucho!
0
Teraz tylko czekać na terminarz i może uda się pojechać na Barcelonę do Pragi :)
Jeśli chodzi o losowanie to dostaliśmy dwóch najgorszych rywali Borussię i Inter, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo. Vamos Barca!
29
Mnie najbardziej ciekawią osoby, które domagają się minut dla Ansu Fatiego w pierwszej drużynie a tym samym chcą powrotu Neymara do klubu,
2
Co jeszcze bardzo podoba mi się u Griezmanna to, że z zaangażowaniem wraca do defensywy i nie boi się odstawić nogi do wślizgu. Widać, trenował u Simeone :)
Po wczorajszym meczu bardzo cieczy mnie to, że widać poprawę w grze drużyny. Zdecydowanie Barcelona poprawiła pressing, który kulał w ostatnim czasie oraz powróciła szybkość w grze.
10
Kiedy twoja stara drużyna znów wygrywa 1-0, a ty strzelasz dwie bramki w nowym klubie zostajesz zawodnikiem meczu i wygrywasz 5-2. :D
https://pbs.twimg.com/media/EC2DTI-XkAAIoaq?format=jpg&name=900x900
2
Na ten moment bez dyskusyjnie linia pomocy Barcy w najbliższych meczach powinna wyglądać: de Jong - Roberto - Vidal
5
Griezmann Crack, Vidal wejście smoka i golazo, debiut Fatiego w wieku 16 lat, Sergi podania ciasteczka i Pique mecz numer 500. Bardzo dobra druga połowa w wykonaniu Barcelony i wygrywamy z Betisem 5-2.
0
@AmigoBlancos Dobrze, że zarząd pozbył się Guardioli z rezerw. Gość i tak nie miał szans na wielką karierę u nas. A teraz strzela dla Valladolid i zabiera Realowi punkty :)
0
To już nie będzie tradycyjnych zapowiedzi meczowych takich jakie były w zeszłym sezonie???
0
@SHIBA Może coś z geografii.
0
A mi się jednak wydaję, ze Arturo ma bardzo duże szanse na grę od pierwszej minuty przeciwko Betisowi.
2
Występ Messiego z Betisem cały czas stoi pod znakiem zapytania. Czyli z napastników został nam tylko Griezmann. Skład od lini pomocy na niedzielę tak bym widział: Busquets, F.de Jong, Rakitić, Vidal - Messi/Rafinha Griezmann.
I już nie piszcie, że Busi i Rakitić out z jedenastki bo już nie ma kim grać a Aleña i Sergi wyglądają trochę przeciętnie w środku pola po meczu z Atheltikiem.
7
Ciekawostka: Taumatawhakatangihangakoauauotamateaturipukakapikimaungahoronukupokaiwhenuakitanatahu
Jest to jedna z najdłuższych na świecie nazw geograficznych. Nazwa pochodzi z języka Maori i oznacza wzgórze w Nowej Zelandii o wysokości 305 m n.p.m., blisko miasta Porangahau, w południowej części regionu Hawke’s Bay, nad zatoką Southern Hawke
Odpalcie sobie to słowo w tłumaczu i niech to odczyta lektor. Mega śmiesznie to brzmi :D
0
@blaugrana1980 Zawodnikiem, który może wziąć ciężar gry na siebie jest Griezmann.
Tylko Francuzowi ciężko jest to zrobić jak jest nowy w drużynie i uczy się jeszcze jak funkcjonuję zespół.
0
Wiek ktoś kiedy jest losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów 19/20?
6
Trochę mnie to dziwi, że Barcelona nie odniosła się do wypożyczenia Coutinho. Nie było żadnego komunikatu ze strony klubu.
0
270 treningów przeprowadził Bordalas w poprzednim sezonie. Żaden zespół z LaLiga nie ćwiczył tak często. [Skarb kibica]
Wielkie Wow robi liczba przeprowadzonych treningów przez Getafe w zeszłym sezonie. Nie ma co się dziwić, że tak nie wiele im brakło do gry w LM
0
Widzę, że Valverde zmądrzał i preferuję w tym sezonie zasadę brak świętych krów w drużynie oprócz Ter Stegena i Messiego!
0
Ostatni oficjalny mecz, który graliśmy też w piątek miał miejsce 14 sierpnia 2015 roku.
I co ciekawe też to było z Athletikiem lecz był to pierwszy mecz Superpucharu Hiszpanii i przegraliśmy 4-0.
0
Strasznie jestem ciekaw Sevilli w tym sezonie. Przeszli ogromną rewolucję. Nowy trener Julen Lopetegui. W raz z wypożyczeniami odeszło z klubu 17 graczy z Ben Yedderem, Sarabią i Promesem na czele. A sprowadzili dwunastu zawodników takich jak: Luuk de Jong, Munas Dabbur, Lucas Ocampos, Óliver Torres, Joan Jordán, Sergio Reguilón czy Jules Kounde.
54
Mam nadzieję, że od dzisiejszego meczu Frenkie de Jong na stałe zagości w pierwszym składzie kosztem Busquetsa.
0
@zadafcb A dlaczego Vidal ma nie pojechać?
Oglądając filmiki z treningów na YT można zobaczyć, że Vidal jest jednym z najlepszych na boisku.
3
@kamilos1214 Paulinho ;)
0
Strasznie chciałbym zobaczyć w tym sezonie środek pola złożony z de Jonga, Arthura i Vidala. Byłoby to połączenie szkoły Cruyffa z wojowniczym nastawieniem pitbulla.
0
Transfery TOP 5 drużyn z zeszłego sezonu. Stan na 13.08.19
Barca: Griezmann, Neto, Frenkie de Jong, Junior Firpo, Wague.
Atletico: Felix, Herrera, Lodi, Llorente, Hermoso, Felipe, Trippier, Saponjić
Real: Éder Militão, Mendy, Hazard, Rodrygo, Jović
Valencia: Cillessen, Mangala, Salva Ruiz, Manu Vallejo, Jason, Maxi Gomez
Getafe: Xabier Etxeita, Marc Cucurella, Raúl Garcia, Allan Nyom, Enric Gallego,
3
Prezeson 2019 dobiegł końca. W dobrych nastrojach można czekań na start LaLiga
mimo, że jeszcze jest trochę rzeczy do poprawy. Bardzo cieszy pierwszy gol Griezmanna w Barcelonie. A najlepszym graczem z tych co wrócili najpóźniej po Copa America jest Vidal.