dawo17
Dołączył/a: marzec 2013
Wadowice
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaką ilość masz tych flag?
19
Barca załatwiła wilki z Rzymu :D
https://pbs.twimg.com/media/DaBjXZ_WsAENF6S.jpg:large
9
''Nasza'' odczarowana Anoeta przechodzi remont :)
https://pbs.twimg.com/media/DaBas26WsAAuc7q.jpg:large
1
Bardzo fajna inicjatywa. Brawo!
0
Mi też podobał się wczorajszy mecz Barçy.
4
Celebracja gola przez Umtitiego wskazuję tylko na to, że nigdzie się nie wybiera :)
3
Hahaha
9
Droga do Kijowa wiedzie przez Rzym :)
https://pbs.twimg.com/media/DZ29F0aW4AEH8Aw.jpg
0
Moim zdaniem Barca w pierwszym meczu z Romą na Camp Nou powinna zagrać ustawieniem 4-4-2 z Paulinho w pomocy żeby zagęścić środek pola i nie dopuścić do straty gola. A w rewanżu spokojnie można postawić na Dembele, ofensywniej.
0
Kto asystował przy golu Suareza ?
1
Jakby ten sezon zakończył się trypletem lub (odpukać) dubletem to spokojnie powinna powstać jakaś bardzo dobra biografia kariery Ernesto Valverde.
18
Marc Bartra odwiedził w hotelu byłych kolegów z drużyny :)
https://pbs.twimg.com/media/DZnzD-9XUAA4vNe.jpg:large
0
odpaniłem tv zaraz przed golem to nawet nie wiem :)
0
AS Roma przegrywa z Bolonią
1
Boję się, że podczas dzisiejszego meczu będą jakieś skandale bo sędziuję Gonzalez Gonzalez.
2
Przewidywane składy według Mundo Deportivo.
http://www.mundodeportivo.com/r/GODO/MD/p5/Barca/Imagenes/2018/03/30/Recortada/img_fmorales_20180330-203140_imagenes_md_otras_fuentes_grafico-previa-web-sevilla-barca_ok-kfgH-U442074409602NfD-980x554@MundoDeportivo-Web.jpg
20
Niebiosa już wiedzą, dla kogo ten sezon będzie wielki ;)
https://media-public.fcbarcelona.com/20157/0/document_thumbnail/20197/15/15/138/76156687/1.0-10/watermark/76156687.jpg?t=1522434578000
6
0:30 Paulinho zakłada siatkę Pique :D
4
Nie wiem czy było, ale może ktoś z Was skorzysta :)
https://x.com/cwiakala/status/979269093453950976
2
Oczywiście, że tak :)
0
Jakie silne drużyny europejskie grają w ustawieniu 4-2-3-1 ?
0
Sergio Busquets oraz Leo Messi mogą nie wystąpić w meczu z Sevillą. (RadioCat)
5
Mourinho go nie chcę a my mamy go brać. Haha
0
Ogląda ktoś Francję z Kolumbią ? Jak gra Yerry Mina ?
2
Coutinho i Paulinho z golem. Superrrr :D
4
Mi rozum i serce mówi jedno: Tryplet :)
0
A kto komentuje dzisiejszy nasz mecz ?
6
Totti już wtedy wiedział co się szykuję :)
http://i.eurosport.com/2017/08/25/2151841-44994237-1600-900.jpg
42
AS idealnie przewidział wyniki losowania :D
https://pbs.twimg.com/media/DYaAK_FXUAASADt.jpg:large
11
Długo, Messi nie mógł przełamać się przeciwko Chelsea, a teraz setny gol w Lidze Mistrzów po dublecie właśnie z tą ekipą.
Visca el Barca !