dawo17
Dołączył/a: marzec 2013
Wadowice
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jakoś nie może to do mnie jeszcze dotrzeć, że sen, marzenie stało się faktem. Visca El Barca !
0
Dopisałbym jeszcze Paulinho :)
14
Samolot Coutinho !
https://fr24.com/EZY12BK/100c9d12
15
Jak zobaczę oficjalny komunikat od Barcelony to się chyba rozbeczę :)
13
1 godzinę 15 minut trwa lot z Londynu do Barcelony :)
18
Byli tierem 5 :D
4
Fiorentino płacze jak to widzi :D
9
To już wszystkie tiery 1,2,3,4,5, piszą to już Fichado
9
K***a mam zawał, bienvenida COUTINHO !!!!
15
Tak dla przypomnienia Fichado Dembele było o 17:09 #czekamy
0
Nigdy nie ma tak, że klub podaję oficjalke i w ten sam dzień jest prezentacja piłkarza. To jak chcą prezentacje w poniedziałek to dziś musi być Fichado :)
5
Kadra Levante na mecz z Barceloną:
PORTEROS: Raúl y Oier
DEFENSORES: Toño, Róber Pier, Coke, Postigo, Cabaco, Pedro López, Luna y Shaq
CENTROCAMPISTAS: Doukouré, Samu, Lerma, Ivi, Lukic, Jason y Hacen
DELANTEROS: Boateng y Nano
1
Teraz Barca ma trening po nim Valverde konferencje czyli oficjalka nie wcześniej niż po czternastej godzinie.
29
Coutinho może jutro z trybun Camp Nou oglądać mecz Barcy z Levante. [AS]
4
Wrzucam linka do tego :)
0
Przypominam, że Paulinho też dopłacał ze swojej kieszeni 7,5 mln euro chińczykom. Mi się wydaję, że to z Cou jest możliwe :)
2
Barca potwierdziła Gomesa około północny. To jeszcze dziś liczę na Fichado z Cou :)
0
z Valencią i dwie z Osasuną
6
Oczywiście, że BarcaInfo :)
4
Coś czuję, że jak pojawi się oficjalka z Coutinho to ja wyląduję w szpitalu :)
8
A czasami Bartomeu nie miał być w Liverpoolu i negocjować transfer Coutinho ?
https://media-public.fcbarcelona.com/20157/0/document_thumbnail/20197/203/126/226/65175243/1.0-10/65175243.jpg?t=1515160980865
0
Są jakieś szanse na fichado jutro ?
0
Bo zaraz jest mecz ! Vamos Barca !
1
Nie tylko Ty tak masz, ja mam tak samo
9
A Moreno to tier 1. Suupperr
0
Jest to ktoś kto mieszka w Barcelonie ? I mógłby sprawdzić w oficjalnym sklepie Barcy czy rzeczywiście jutro pojawią się koszulki Coutinho w sprzedaży. :D
0
,,Do dechy''
2
A może jutro zagramy 4-2-3-1 ; Cillessen, Semedo, Pique, Verma, Alba - Busi, Rakitić - Paulinho, Roberto, Denis i na szpicy Arnaiz
0
Jakby to Marca napisała: Coutinho tic tac tic tac tic tac
0
To chyba w lecie ?