degor102
Dołączył/a: listopad 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Arda Turan bardzo blisko Barcelony źródło Catalunya Radio
0
co sądzicie o tej koszulce ? http://allegro.pl/koszulka-bawelniana-adidas-messi-size-l-i5183875172.html
5
Messiasz ma jutro urodziny!!!!!
0
Neymar dostał już żółtą w poprzednim mecz. Myślę że niestety ale w tym turnieju już nie pogra,może ewentualny finał ale wątpie.na własne życzenie
0
expert co mówił że Krychowiak to wszystkie mecze Sevilli z trybun będzie oglądał
2
i z czego robisz sensacje
4
oficjalnie Dani Alves 2017
31
to ter stegen nie wygrał ligi hiszpaskiej??!!!UEFA się ośmiesza,myślałęm że Platini jest troche mądrzejszczy od Blattera
0
jak pokazywali szatnie był proporczyk i opaska kapitana przy koszulce Xaviego,wychodzi na to ze generał w pierwszym składzie
0
tylko dla mediów i jeszcze przez góra 15 min.to zobacza przebiezke albo dziadka i adijos
0
ja myśle podobnie.jest respect ale trzeba patrzec obiektywnie.Barca z szacunku do rywala zagra na 100% i myśle ze skonczy sie jakos 4:1.ps nie jestem gimbusem
1
Pedro przedłużył kontrakt do 2019 info z oficjalnej
0
plus dla Neymara że się nie dał sprowokować,bo tym z Bilbao tylko o to chodziło,Xavi klasa
0
nie zapomnę jak komentował słynną manitę z realem
1
oby najlepsza padła za szesc dni
0
raczej oryginał
0
jak tak dalej będą zmieniać trenerów to niedługo już im tylko Probierz zostanie
0
real już 1:2 heh
2
Masip gra to i ter Stegen powinien dostać honorowe 45 min w lidze
1
LE musi zostać!!a jak real będzie zmieniał trenera z taką częstotliwością, to za dwa lata już im tylko Probierz pozostanie
0
składy na dzisiaj http://www.livesports.pl/mecz/8veXlY9i/#sklady;1
2
jakie źródło??
0
polecam filmik o sile naszego ataku w tym sezonie 10 minut ciarek
0
przeoczenie...byłem pewien że ściągnęli jego zawieszenie na mecze reprezentacji.ale reszta ekipy będzie na Copa
2
coś tu śmierdzi.a jak przesuną mecze na późniejszy termin???wiecie że 11 czerwca zaczyna się Copa America na których będą grali Messi,Suarez,Neymar,Bravo,Masche
0
szkoda że nie gra Dante...byłbym spokojniejszy
2
chłopie to jest stadion nie choinka
0
Byłeś żeby komentować?!!to jest kolebka futbolu.Z zewnątrz może nie zbyt okazale ale w środku...jak w Hiltonie
0
zastanów się czy czasem Ciebie nikt nie skrzywdził,Leon to imię które figuruje w naszym kraju od setek lat,zastanów się zanim coś napiszesz i poczytaj jakie ludzie dają imiona w dzisiejszych czasach
0
Formalnie czy zdrobniale?