1

Arda Turan bardzo blisko Barcelony źródło Catalunya Radio

0

5

Messiasz ma jutro urodziny!!!!!

0

Neymar dostał już żółtą w poprzednim mecz. Myślę że niestety ale w tym turnieju już nie pogra,może ewentualny finał ale wątpie.na własne życzenie

0

expert co mówił że Krychowiak to wszystkie mecze Sevilli z trybun będzie oglądał

2

i z czego robisz sensacje

4

oficjalnie Dani Alves 2017

31

to ter stegen nie wygrał ligi hiszpaskiej??!!!UEFA się ośmiesza,myślałęm że Platini jest troche mądrzejszczy od Blattera

0

jak pokazywali szatnie był proporczyk i opaska kapitana przy koszulce Xaviego,wychodzi na to ze generał w pierwszym składzie

0

tylko dla mediów i jeszcze przez góra 15 min.to zobacza przebiezke albo dziadka i adijos

0

ja myśle podobnie.jest respect ale trzeba patrzec obiektywnie.Barca z szacunku do rywala zagra na 100% i myśle ze skonczy sie jakos 4:1.ps nie jestem gimbusem

1

Pedro przedłużył kontrakt do 2019 info z oficjalnej

0

plus dla Neymara że się nie dał sprowokować,bo tym z Bilbao tylko o to chodziło,Xavi klasa

0

nie zapomnę jak komentował słynną manitę z realem

1

oby najlepsza padła za szesc dni

0

raczej oryginał

0

jak tak dalej będą zmieniać trenerów to niedługo już im tylko Probierz zostanie

0

real już 1:2 heh

2

Masip gra to i ter Stegen powinien dostać honorowe 45 min w lidze

1

LE musi zostać!!a jak real będzie zmieniał trenera z taką częstotliwością, to za dwa lata już im tylko Probierz pozostanie

0

2

jakie źródło??

0

polecam filmik o sile naszego ataku w tym sezonie 10 minut ciarek

0

przeoczenie...byłem pewien że ściągnęli jego zawieszenie na mecze reprezentacji.ale reszta ekipy będzie na Copa

2

coś tu śmierdzi.a jak przesuną mecze na późniejszy termin???wiecie że 11 czerwca zaczyna się Copa America na których będą grali Messi,Suarez,Neymar,Bravo,Masche

0

szkoda że nie gra Dante...byłbym spokojniejszy

2

chłopie to jest stadion nie choinka

0

Byłeś żeby komentować?!!to jest kolebka futbolu.Z zewnątrz może nie zbyt okazale ale w środku...jak w Hiltonie

0

zastanów się czy czasem Ciebie nikt nie skrzywdził,Leon to imię które figuruje w naszym kraju od setek lat,zastanów się zanim coś napiszesz i poczytaj jakie ludzie dają imiona w dzisiejszych czasach

0

Formalnie czy zdrobniale?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?