degor102
Dołączył/a: listopad 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
i jeszcze woda,chemia,dwutlenek węgla,powietrze...taka sytuacja
30
patrze na statystyki i przed oczami mam cytat dekady "Suarez is not very good player" Florentino Perez 2015
0
no to jedziemy!!!
1
kibice west rzucali kamieniami i zatrzymali autobus united.mecz przesunięty na 21.30
0
golfa z silnikiem benzynowym
0
whu -utd przesunięty na 21.30
0
po pracy jedno piwko do relaksu i kimasz od razu :D
0
czy to prawda że Barca interesuje się kupnem młodego Schmeichela z Leicester??nie taki młody bo już 29 lat
1
o co chodzi z Simeone??za co zawieszony ??
0
znowu Milik na 0:2
1
Suarezowi brakuje jednej bramki do grzmota
0
Suarez jeszcze dwie i zrówna się z grzmotem...oj ktoś będzie dziś spinał poślady
0
dajcie bramki z pierwszej połowy dopiero włączyłem mecz
0
Neymara forma się skończył razem z wyjazdem do Brazylii na urodziny siostry
0
i co naiwniaku?! dziecinnym myśleniem ?podejrzewam że jestem starszy od Ciebie o przynajmniej dekade
0
sądzę że Real odrobi straty z pierwszego meczu już przed przerwą...jestem obiektywny
0
mtk budapest,St poelten,Middlesbrough,PSG, i awans real
0
a ja chcę żeby Real awansował dalej.Jak mamy jako pierwsi obronić LM to po drodze musimy rozpier..... najlepszych a nie jakieś fasolki !!!!
0
jest szansa FAC Wien też czerwień 42 minuta
2
nie ma to jak zacząć kupon czerwoną kartką w pierwszej minucie pierwszego meczu.po prostu bomba!!
0
też tak czuję,sądzę że straty z pierwszego meczu to już odrobią do przerwy.oby nie
2
tzn ???bo nie wiem czy wiesz ale Wolski jest kibicem Barcy
0
na Canal +
1
MNS dzisiaj słabiutko,cienko też Rakitić,nic głowa do góry i spinamy dupy na wtorek
0
PSG???? i po kuponie
0
a jednak tracą
1
kosztuje ok 15 zł za miesiąc i cyka zajebiście nawet na meczach z natężoną oglądalnością
0
czuję po kościach grad goli, jakieś 5:2 biorę w ciemno
0
ja się wyrobiłem na drugą połowę i ciekawi mnie tylko jedno.Keita z Pepe podali sobie rękę czy specjalnie nie pokazywali ??
0
powiedział że Barca w całej historii piłki nożnej jet tylko cieniem dla Realu