Spadek formy zespołu? Bez przesady, słabszy mecz, kilka kontuzji podstawowych piłkarzy - to jest sport. Pamietacie sezon poprzedni? Barca wtedy też remisowała!!! :) Miała również słabsze mecze.
W pięknych chwilach przyszło nam żyć i podziwiać bajeczną Barcelonę :-) jestem szczęściarzem, będę opowiadał potomnym o tym, że mogłem oglądać na żywo najlepsza drużynę na świecie, najbardziej utytułowanego trenera - Guardiolę, najlepszego piłkarza - Messiego. Jestem szczęściarzem! :-) Chwilo trwaj! :-)
Komentarze
0
Solidna lekcja pokory dla tego kibica.
0
Cudaśna! Muszę ją mieć! ☺
0
Levante nie należy do Katalonii?
0
Fantastyczny pomysł!
0
Gratulacje dla młodzieży!
0
Solidna lekcja pokory dla tego kibica.
0
Spadek formy zespołu? Bez przesady, słabszy mecz, kilka kontuzji podstawowych piłkarzy - to jest sport. Pamietacie sezon poprzedni? Barca wtedy też remisowała!!! :) Miała również słabsze mecze.
VeB! :)
0
Gratulacje dla młodzieży!
0
W pięknych chwilach przyszło nam żyć i podziwiać bajeczną Barcelonę :-) jestem szczęściarzem, będę opowiadał potomnym o tym, że mogłem oglądać na żywo najlepsza drużynę na świecie, najbardziej utytułowanego trenera - Guardiolę, najlepszego piłkarza - Messiego. Jestem szczęściarzem! :-) Chwilo trwaj! :-)
0
Ciekawe jak z pozwoleniem na handel :-)