0

Solidna lekcja pokory dla tego kibica.

0

Cudaśna! Muszę ją mieć! ☺

0

Levante nie należy do Katalonii?

0

Fantastyczny pomysł!

0

Gratulacje dla młodzieży!

0

Chłopak chciał zabłysnąć, nie ma nic mądrego do powiedzenia to opowiada głupoty. Ma do tego prawo a my mamy prawo, aby się z nim nie zgodzić. Co czynię ;-)

0

Szkoda, ja od dwóch dni w Gdańsku...

0

W pięknych chwilach przyszło nam żyć i podziwiać bajeczną Barcelonę :-) jestem szczęściarzem, będę opowiadał potomnym o tym, że mogłem oglądać na żywo najlepsza drużynę na świecie, najbardziej utytułowanego trenera - Guardiolę, najlepszego piłkarza - Messiego. Jestem szczęściarzem! :-) Chwilo trwaj! :-)

0

Ciekawe jak z pozwoleniem na handel :-)

0

Rok odpoczynku i ... :-)

0

Wielkie dzięki dla wszystkich piłkarzy Barcy! :-) Za walkę, zaangażowanie, poświęcenie, piękną grę, tiki takę ;-) Teraz pora na zasłużony odpoczynek. Dziękuję również kibicom, którzy dzisiejszego wieczora pięknie kibicowali i podziękowali we wspaniałym stylu za dzisiejszą grę naszym Gladiatorom. :-) To był piękny sezon i może być jeszcze piękniejszy po wygraniu Copa del Rey. Muchas gracias F.C. Barcelona!

0

Miałem przyjemność oglądanie FC Barcelony na żywo w poprzednim sezonie z Realem Saragossa, w którym "nasi" mieli piłkę przy nodze przez 80% i było to wtedy rekordem. 83% do 17% :-D Visca el Barca! Jest git! Trzymcie się!!! :-)

0

Logiki ;)

0

Logoki za grosz w tym nie ma. Toure nie akceptuje systemu rotacji i chce więcej grać. To niby w Realu miałby Alonso ze składu wygryźć?

0

Nie potrzebujemy kolejnego napastnika, tym bardziej środkowego. Mamy Ibrę, Bojana, również Leo może grać na tej pozycji w razie potrzeby. Wzmocnienie przydałoby się na lewym skrzydle w miejscę Henia. No i w srodku pomocy jakiegoś kreatywnego trzeba ściągnąć bo w przypadku kontuzji Iniesty i Xawiego mamy mniejsze pole manewru w grze ofensywnej - nawet mimo próby z Leo w roli rozgrywającego.

0

zizou676

w tym sezonie mamy już 3 puchary :)

czyżby krótka pamięć?

0

Spadek formy zespołu? Bez przesady, słabszy mecz, kilka kontuzji podstawowych piłkarzy - to jest sport. Pamietacie sezon poprzedni? Barca wtedy też remisowała!!! :) Miała również słabsze mecze.

VeB! :)

0

co tu dużo gadać, idziemy znowu na mistrza i to na Santiago Bernabeu:) gra bez polotu ale skuteczna, jak w zeszłym historycznym sezonie; brawo Blaugrana!!!

0

ósme tofeum 2:6 :) cały Pep :) ma chłop cięty język

0

piłkarz meczu: Valdes, bez dwóch zdań

0

:) prawdziwa Siła Ognia!!! Viva Barcelona!!!

0

0

Pytanie za 100 pkt. Czy od przyszłego sezonu mecze Primera Divisione będą pokazywane na którymś z otwartych kanałów platformy N? Wyczytałem taką inf w którymś z komentarzy na naszej stronie. Proszę o odp, najlepiej podpartą faktami.

0

DawidCFC - nie pozostaje Ci nic innego jak wziąć się w garść, tłumaczyć sobie, że taki jest sport i że może w przyszłym sezonie to Chelsea będzie miała więcej szczęścia. Szczęście sprzyja lepszym więc trzymaj bardzo mocno kciuki za swoich piłkarzy aby bardzo mocno trenowali w przyszłym sezonie aby dorównać Barcelonie.

0

Dobre foty :) dokładnie widać, że na zdjęciach 1,2,3 oraz 5 o rzutach karnych nie może być mowy. Zdjęcie nr 4 może sugerować, że należy się wapno ale zdjęcie nie pokaże, że obrońca Barcy nie zrobił ruchu ręką w stronę piłki. Czyli karnego również nie ma.

0

Nie ma znaczenia czy było to zasłużone zwycięstwo w dwumeczu czy nie. Może Chelsea miała więcej z gry ale nie zmienia to faktu, że takie mecze się zdarzają, gdzie nie zawsze wygrywa ten, który miał więcej okazji. Dlatego też sport jest taki ciekawy.

0

ps. w sobotę świętujemy mistrzostwo? :)

0

:) :) :)

brak mi słów :) zwycięstwa się spodziewałem po remisie ale nie w takich okolicznościach :) dobrze jest :) chłopaki dadzą radę w finale w mniej dramatycznych okolicznościach!

VeB! pozdro 600! ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?