14 lipca 2009, 21:52
0
JESTEM PEWNY ŻE JEST NASZ ZA TAKĄ KASĘ BO ETO DO VALENCJI NIE PÓJDZIE
14 lipca 2009, 21:49
JA DAŁBYM 40 BANIEK I ETO DO INTERU ZA WIECIE KOGO?
15 czerwca 2009, 12:21
Zlatana raczej za 45 się nie wyrwie
15 czerwca 2009, 12:15
Ja tam myślę że Robinho za Eto'o dokupić Vile kogoś za Gudjego i za sylvka i już będzie git pozdro
9 czerwca 2009, 22:33
JA CHCE ROBINHO
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
JESTEM PEWNY ŻE JEST NASZ ZA TAKĄ KASĘ BO ETO DO VALENCJI NIE PÓJDZIE
0
JA DAŁBYM 40 BANIEK I ETO DO INTERU ZA WIECIE KOGO?
0
Zlatana raczej za 45 się nie wyrwie
0
Ja tam myślę że Robinho za Eto'o dokupić Vile kogoś za Gudjego i za sylvka i już będzie git pozdro
0
JA CHCE ROBINHO
0
Ja tam myślę że Robinho za Eto'o dokupić Vile kogoś za Gudjego i za sylvka i już będzie git pozdro
0
Zlatana raczej za 45 się nie wyrwie
0
JA CHCE ROBINHO
0
JA DAŁBYM 40 BANIEK I ETO DO INTERU ZA WIECIE KOGO?
0
JESTEM PEWNY ŻE JEST NASZ ZA TAKĄ KASĘ BO ETO DO VALENCJI NIE PÓJDZIE