0

JESTEM PEWNY ŻE JEST NASZ ZA TAKĄ KASĘ BO ETO DO VALENCJI NIE PÓJDZIE

0

JA DAŁBYM 40 BANIEK I ETO DO INTERU ZA WIECIE KOGO?

0

Zlatana raczej za 45 się nie wyrwie

0

Ja tam myślę że Robinho za Eto'o dokupić Vile kogoś za Gudjego i za sylvka i już będzie git pozdro

0

JA CHCE ROBINHO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?