I to przewidywanie co mógł powiedzieć sędzia, zawodnik...toż to większa porażka niż Szpaku :P Iwański też przypomina, jak to ''wapmir'' Suarez ugryzł Chelliniego :DD
Co innego wiara a popadanie w hurraoptymizm (jak większa część tutejszych kibiców). Ma pisać że wygramy 4-0 jak z Milanem ? Gościu jest po prostu zachowawczy.
Jako kibic blaugrany w każdym meczu wierzę w zwycięstwo. Jednak pewność siebie co niektórych na tej stronie jest porażająca. "4-1 z Realem ? Z City wygrają bo muszą się otworzyć ?" Żebyście się czasem nie zdziwili...
3
W Anglii ruch lewostronny, więci drzwi są z drugiej strony :D
0
Ale to jest chyba równoznaczne z odejściem Rafinhi. W ten sposób nie będzie dla niego miejsca w składzie...
0
asystĄ ? mój Boże...
1
Do usunięcia :D
0
I to przewidywanie co mógł powiedzieć sędzia, zawodnik...toż to większa porażka niż Szpaku :P Iwański też przypomina, jak to ''wapmir'' Suarez ugryzł Chelliniego :DD
0
Blatter znowu szefem FIFA. To znaczy że zniosą nam "zakaz transferowy" ?
0
Pewnie mu chodzi już o ukształtowanych piłkarsko graczy.
0
Z tego samego kraju nie mogą, tak jak w fazie grupowej.
0
no i zostaje dwójka :D
0
Ja nie przełożę mszy w kościele o 16 :/
0
Z poprzedniego pewnie nie, raczej chodzi Ci o sezon 12/13 ?
0
I tak wolałbym w tym meczu Rafinhę, może zobaczylibyśmy w końcu jakichś jego przebłysk :D
0
On po prostu jest szklany :/
2
nie ma to jak wiara w drużynę ...
1
Człowieku, to troll XD
0
i Adriano ! :D
1
Mieliśmy podobne w sezonie 10/11 (ten z ostatnim naszym pucharem LM xd), mi tam przypadły do gustu ;3
http://www.football-shirts.co.uk/fans/wp-content/uploads/2010/05/barca-home-away.jpg
0
A zakaz gdzie?
2
jaki nieogar, Boże...
0
Bojan też miał dopiero 20 lat...
0
Co innego wiara a popadanie w hurraoptymizm (jak większa część tutejszych kibiców). Ma pisać że wygramy 4-0 jak z Milanem ? Gościu jest po prostu zachowawczy.
0
tylko tu nie chodzi o onet, a o to że Marca tak podaje .
0
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/transfery/marca-daniel-alves-w-paris-saint-germain/fs8dkw Seerio ?
0
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/transfery/marca-daniel-alves-w-paris-saint-germain/fs8dkw
Da fuck !?
8
"[...] i odzyskaniu po 127 dniach pozycji lidera ligi hiszpańskiej [...]" brzmi jak zwycięstwo o niepodległość :D
8
Widać, że kibic na bieżąco cały czas...
0
To zapewne było ironiczne ;/
0
Jako kibic blaugrany w każdym meczu wierzę w zwycięstwo. Jednak pewność siebie co niektórych na tej stronie jest porażająca. "4-1 z Realem ? Z City wygrają bo muszą się otworzyć ?" Żebyście się czasem nie zdziwili...
3
Ta wasza pewność siebie mnie przeraża...
1
Podobieństwo do VV ma duże - niekiedy kapitalne interwencje, ale i też jakiś klopsik czasem wpadnie ;d