0

ehh, sorry ;)

0

A Bayern 0-3 ? :P

0

Nie ma to jak ustalić zawodnika meczu (co rozumiem przez skrót ZM) w jego połowie :|

0

rozumiem, że piszesz te komentarze bez internetu ? -.-

2

Jak czytam, że "już za niespełna miesiąc" to mnie strzela ... on miał grać od sierpnia, a nie tylko na święta .

1

to jego starszy brat ;D

2

Jak zaczęło sie z Guardiolą to większość pamięta :) 90 % kibiców go już wyrzucało ;P Poczekajmy troszkę, a efekty będą .

0

Akurat wystawienie Mathieu na LO miało być eksperymentem, podobnie jak wystawienie Puyola w finale LM 2008 na lewej obronie. O reszcie nie ma co dyskutować.

0

No wgl brakuje Barcelonie takiego walczaka i oddanego drużynie jak Puyol :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?