10 grudnia 2014, 16:18
0
ehh, sorry ;)
10 grudnia 2014, 14:48
A Bayern 0-3 ? :P
3 grudnia 2014, 22:52
Nie ma to jak ustalić zawodnika meczu (co rozumiem przez skrót ZM) w jego połowie :|
25 listopada 2014, 20:10
rozumiem, że piszesz te komentarze bez internetu ? -.-
12 listopada 2014, 10:53
2
Jak czytam, że "już za niespełna miesiąc" to mnie strzela ... on miał grać od sierpnia, a nie tylko na święta .
8 listopada 2014, 13:50
1
to jego starszy brat ;D
29 października 2014, 21:17
Jak zaczęło sie z Guardiolą to większość pamięta :) 90 % kibiców go już wyrzucało ;P Poczekajmy troszkę, a efekty będą .
29 października 2014, 15:13
Akurat wystawienie Mathieu na LO miało być eksperymentem, podobnie jak wystawienie Puyola w finale LM 2008 na lewej obronie. O reszcie nie ma co dyskutować.
22 września 2014, 19:01
No wgl brakuje Barcelonie takiego walczaka i oddanego drużynie jak Puyol :(
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
ehh, sorry ;)
0
A Bayern 0-3 ? :P
0
Nie ma to jak ustalić zawodnika meczu (co rozumiem przez skrót ZM) w jego połowie :|
0
rozumiem, że piszesz te komentarze bez internetu ? -.-
2
Jak czytam, że "już za niespełna miesiąc" to mnie strzela ... on miał grać od sierpnia, a nie tylko na święta .
1
to jego starszy brat ;D
2
Jak zaczęło sie z Guardiolą to większość pamięta :) 90 % kibiców go już wyrzucało ;P Poczekajmy troszkę, a efekty będą .
0
Akurat wystawienie Mathieu na LO miało być eksperymentem, podobnie jak wystawienie Puyola w finale LM 2008 na lewej obronie. O reszcie nie ma co dyskutować.
0
No wgl brakuje Barcelonie takiego walczaka i oddanego drużynie jak Puyol :(