demotywatorking
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Radom
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Teraz będzie, że sędzia rasista, bo czarnego z boiska wyrzucił ;)
1
Patrząc na sędziów hiszpańskich, to dobrze, że nie odgwizdali spalonego xD
0
A Ty powinieneś "wziąść" słownik do ręki ;)
1
9
real przegrywa to sędziowie muszą karnego dać
0
My byśmy przegrywali, to by doliczył 2 minuty.
0
Bramkarze dzisiaj mecze życia grają obaj :P
0
Wczoraj na Eleven komentator mówił, że człowiek z Valencii, który sprzedał Gomesa za takie pieniądze powinien zostać pracownikiem roku. Idealne podsumowanie.
5
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
1
Dawajcie do 10 lecimy :D
1
Niedługo za oddychanie kartki będą
0
Kible nowe montują, Perez musi mieć gdzie srać z zazdrości, że to Barca wygra w tym roku wszystko, a nie Real :D
0
Na stryczek od razu
0
perez posmarował, żeby dać czerwoną dla Suareza i 5 minut doliczyć
2
Te powtórki 360' to chyba stworzyli po to, żeby pokazać jak boisko widzi Andres Iniesta :P
13
Drugi raz nie może się udać Messiemu taka akcja.
A ja jestem pewny, że może jednak.
0
A potem gracze PSG wyłączą playstation i pójdą spać
0
Jakby padła bramka, to Gomes mógłby sobie asystę dopisać, kto by wtedy powiedział, że źle gra, w końcu miałby asystę.
1
Są zajęci oglądaniem jego 'cudownej' gry xD
0
Roberto zrobiony w polu karnym jak tyczka :/
1
Gomes to ma zapewniony występ w pierwszym składzie do końca kariery chyba xD
0
Patrzyłem na te wasze przewidywane składy w komentarzach i w żadnym nie widziałem Gomesa. Wiadomo, że on będzie w pierwszym składzie, bo to ulubieniec Enrique.
0
Messi do 3 ray sztuka
0
jak on to zepsuł...
1
sreal nie mógł wygrać cdr to teraz sędziowie zrobią wszystko, żeby Barca nie wygrała i sędziują na korzyść przeciwnika, wbić trzecią teraz by się przydało
0
czemu nie za gomesa?
1
A ja w niego nie wierzę. Zobaczymy za rok kto miał rację :P
1
Grizman się potyka o własne nogi, a sędzia faul widzi...
0
Nie wiem która bramka była ładniejsza jakbym miał oceniać :P
0
Po co wchodzić z piłką do bramki :/