0

Oblak myślał, że to FIFA i gra z graczem, który nie umie strzelać karne i wali wszystkie w środek.

0

Ten z Realu sie poslizgnal, Griezzman odebral normalnie pilke, a Szpak mowi, ze Griezzman jak rasowy obronca wslizgiem xd

3

Sedzia c**j.......

0

Lubie narzekac, a napisalem komentarz i za minute bramke strzelili.

0

Sory za ten post, ale mam bol dupy. Atletico dzieki sedziemu wyeliminowali najlepsza druzyne z CL (brak karnego pod koniec), a teraz gowno graja w tym finale...

12

Jutro się dowiemy, że Messi się dogadał z Legią...

5

Karma wraca, to kara dla sędziego

7

ten sędzia chyba miał trudne dzieciństwo

8

Bardzo ładnie proszę administrację o nie dawanie dzisiaj banów za opisywanie sędziów, bo inaczej się nie da.

1

Myślałem, że Alves do tego nie dojdzie, a tu bramka :D

18

Jakby to powiedział Dissblaster: "Ze łba" :D

0

wow, drugi mecz, drugi raz 4 bramki :D

0

Coś tu mało komentarzy

0

5, bo finał Pucharu Hiszpanii

0

Ma ktoś link do skrótu, bo mogłem tylko początek obejrzeć?

0

To kogo sprzedajemy? Zwalniamy wuefistę? :P

0

Marzenia :P
A Neymar nie dostał jakoś niedawno hiszpańskiego obywatelstwa?

5

City ma szczęście - trafili na najłatwiejszego przeciwnika ;)

0

Niestety tak się złożyło, że trafiliśmy na dołek formy chyba w najgorszym momencie, to nie wina trenera.

6

Już bym wolał, żeby przegrali ligę i puchar, byle obronić LM :(
No nic, wygramy za rok.

1

spokojnie Barca wygra 2-1

0

i po meczu ;/

1

Czy tylko wg. mnie bramkarz PSG powinien dostać czerwoną kartkę?

2

To jutro okazja do przerwania złej passy.

2

Aż szkoda to komentować

1

**** o komentatorach, odpalcie sobie streama z komentarzem w języku, którego nie znacie, to nie będzie narzekać, że gadają głupoty :D

9

To teraz nawet za położenie się na boisku jest faul? Już nawet nie trzeba symulować?

2

Ja pierdole, przez tego sędziego bana zaraz dostanę.

1

Powinien go wy***ać, wpie((ł mu się prosto w nogi nie próbując w piłkę, a Neymar nie miał nikogo przed sobą oprócz bramkarza.

1

Czy to już trzeci raz w tym sezonie gdy wychodzimy na 2-1, przegrywając na początku 0-1?
PS. oczywiście w meczach z Atletico

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?