demotywatorking
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Radom
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oblak myślał, że to FIFA i gra z graczem, który nie umie strzelać karne i wali wszystkie w środek.
0
Ten z Realu sie poslizgnal, Griezzman odebral normalnie pilke, a Szpak mowi, ze Griezzman jak rasowy obronca wslizgiem xd
3
Sedzia c**j.......
0
Lubie narzekac, a napisalem komentarz i za minute bramke strzelili.
0
Sory za ten post, ale mam bol dupy. Atletico dzieki sedziemu wyeliminowali najlepsza druzyne z CL (brak karnego pod koniec), a teraz gowno graja w tym finale...
12
Jutro się dowiemy, że Messi się dogadał z Legią...
5
Karma wraca, to kara dla sędziego
7
ten sędzia chyba miał trudne dzieciństwo
8
Bardzo ładnie proszę administrację o nie dawanie dzisiaj banów za opisywanie sędziów, bo inaczej się nie da.
1
Myślałem, że Alves do tego nie dojdzie, a tu bramka :D
18
Jakby to powiedział Dissblaster: "Ze łba" :D
0
wow, drugi mecz, drugi raz 4 bramki :D
0
Coś tu mało komentarzy
0
5, bo finał Pucharu Hiszpanii
0
Ma ktoś link do skrótu, bo mogłem tylko początek obejrzeć?
0
To kogo sprzedajemy? Zwalniamy wuefistę? :P
0
Marzenia :P
A Neymar nie dostał jakoś niedawno hiszpańskiego obywatelstwa?
5
City ma szczęście - trafili na najłatwiejszego przeciwnika ;)
0
Niestety tak się złożyło, że trafiliśmy na dołek formy chyba w najgorszym momencie, to nie wina trenera.
6
Już bym wolał, żeby przegrali ligę i puchar, byle obronić LM :(
No nic, wygramy za rok.
1
spokojnie Barca wygra 2-1
0
i po meczu ;/
1
Czy tylko wg. mnie bramkarz PSG powinien dostać czerwoną kartkę?
2
To jutro okazja do przerwania złej passy.
2
Aż szkoda to komentować
1
**** o komentatorach, odpalcie sobie streama z komentarzem w języku, którego nie znacie, to nie będzie narzekać, że gadają głupoty :D
9
To teraz nawet za położenie się na boisku jest faul? Już nawet nie trzeba symulować?
2
Ja pierdole, przez tego sędziego bana zaraz dostanę.
1
Powinien go wy***ać, wpie((ł mu się prosto w nogi nie próbując w piłkę, a Neymar nie miał nikogo przed sobą oprócz bramkarza.
1
Czy to już trzeci raz w tym sezonie gdy wychodzimy na 2-1, przegrywając na początku 0-1?
PS. oczywiście w meczach z Atletico