na szczęście to nie ty trenujesz i rządzisz Barceloną tylko Guardiola..i dzięki temu zdobywamy multum pucharów i delektujemy się pięknem gry.. skoro Toure był lepszy to czemu Guardiola go oddał bez żalu ? hahaha żal co ty wypisujesz..śmiesz podważać klase gościa,który jest mistrzem świata i zdobywcą ligi mistrzów w wieku 22 lat,pełniąc fundamentalną rolę zarówno w reprezentacji i Barcelony :) ...a jak znasz angielski to poczytaj sobie co w tym filmiku piszą o nim najwięksi geniusze : xavi,iniesta,pique,guardiola,del bosque itp..ludzie którzy zapewne posiadają "troszkę" większą wiedzę futbolową od Ciebie... pozdrawiam :)
na szczęście to nie ty trenujesz i rządzisz Barceloną tylko Guardiola..i dzięki temu zdobywamy multum pucharów i delektujemy się pięknem gry.. skoro Toure był lepszy to czemu Guardiola go oddał bez żalu ? hahaha żal co ty wypisujesz..śmiesz podważać klase gościa,który jest mistrzem świata i zdobywcą ligi mistrzów w wieku 22 lat,pełniąc fundamentalną rolę zarówno w reprezentacji i Barcelony :) ...a jak znasz angielski to poczytaj sobie co w tym filmiku piszą o nim najwięksi geniusze : xavi,iniesta,pique,guardiola,del bosque itp..ludzie którzy zapewne posiadają "troszkę" większą wiedzę futbolową od Ciebie... pozdrawiam :)
dlatego zawsze trzeba starac sie rozumiec,ze pilkarze to takze ludzie..Czasami majacy zdecydowanie wieksze problemy niz zwykli ludzie i przezywajacy straszne tragedie osobiste...i jak tu wtedy skupiac sie na grze ?
kibicujesz Barcy pol roku czy 8 miesiecy ?? uwierz mi ze na pewno nie tak bedzie wygladal sklad jak go przedstawiles.. bo Guardiola,w przeciwienstwie do Ciebie (na szczescie) ma w swojej ukladance "Busguetsa" jako podstawowego defensywnego pomocnika i jest on absolutnie kluczowym jej elementem...pozdrawiam...
a ja ustawiłbym to tak . wiem że ryzykownie ale nie ma nic do stracenia . Henry-Ibra-Pedro za nimi jako wolny elektron Messi.
A oprócz nich Valdes-Alves Pique Toure(wiem że nie gra jako Śo ale i tak będziemy atakować a on przy graniu Interu z kontry lepiej mi pasuje niż Milito) i Abidal (o ile się wyleczy) przed nimi Busquets i Xavi.ofensywne ustawienie które według mnie jest najlepsze na ten mecz .
smiesza mnie wypowiedzi,ze nie potrzebujemy Cesca..czy wy nie rozumiecie,ze on ma Dna Barcy ?! xavi wiecznie nie bedzie gral,a Fabregas jak malo kto zna krotkie kombinacyjne granie w srodku pola,to czym przeciez nasza druzyna rozbija rywali...trzeba myslec o przyszlosci..Fabregas moze byc gorsza wersja Xaviego za jakis czas, a to i tak duzo bo drugiego takiego jak Xavajek nie znajdziemy..
wy sie tym przejmujecie ? jakims zestawieniem,w ktorym glosowali w wiekszosci fani REalu ... nawet niech sobie beda lepsi na papierze (chociaz to nieprawda oczywiscie).. liczy sie boisko,a na nim jestesmy lepsi..
po raz 1szy od bardzo dawna nie widziałem meczu Barcy i z tego co czytam dziś na stronie to chyba mogę żałować .. jakie jest wasze zdanie ? warto sobie powtórkę ściągnąć i obejrzeć ? będzie mecz do pobrania u nas na stronie ?
Komentarze
0
Geble
na szczęście to nie ty trenujesz i rządzisz Barceloną tylko Guardiola..i dzięki temu zdobywamy multum pucharów i delektujemy się pięknem gry.. skoro Toure był lepszy to czemu Guardiola go oddał bez żalu ? hahaha żal co ty wypisujesz..śmiesz podważać klase gościa,który jest mistrzem świata i zdobywcą ligi mistrzów w wieku 22 lat,pełniąc fundamentalną rolę zarówno w reprezentacji i Barcelony :) ...a jak znasz angielski to poczytaj sobie co w tym filmiku piszą o nim najwięksi geniusze : xavi,iniesta,pique,guardiola,del bosque itp..ludzie którzy zapewne posiadają "troszkę" większą wiedzę futbolową od Ciebie... pozdrawiam :)
0
Geble
na szczęście to nie ty trenujesz i rządzisz Barceloną tylko Guardiola..i dzięki temu zdobywamy multum pucharów i delektujemy się pięknem gry.. skoro Toure był lepszy to czemu Guardiola go oddał bez żalu ? hahaha żal co ty wypisujesz..śmiesz podważać klase gościa,który jest mistrzem świata i zdobywcą ligi mistrzów w wieku 22 lat,pełniąc fundamentalną rolę zarówno w reprezentacji i Barcelony :) ...a jak znasz angielski to poczytaj sobie co w tym filmiku piszą o nim najwięksi geniusze : xavi,iniesta,pique,guardiola,del bosque itp..ludzie którzy zapewne posiadają "troszkę" większą wiedzę futbolową od Ciebie... pozdrawiam :)
0
dlatego zawsze trzeba starac sie rozumiec,ze pilkarze to takze ludzie..Czasami majacy zdecydowanie wieksze problemy niz zwykli ludzie i przezywajacy straszne tragedie osobiste...i jak tu wtedy skupiac sie na grze ?
0
maniekrsa
graty !
witek 17
żal hahahah
0
FC BARCELONA 10
kibicujesz Barcy pol roku czy 8 miesiecy ?? uwierz mi ze na pewno nie tak bedzie wygladal sklad jak go przedstawiles.. bo Guardiola,w przeciwienstwie do Ciebie (na szczescie) ma w swojej ukladance "Busguetsa" jako podstawowego defensywnego pomocnika i jest on absolutnie kluczowym jej elementem...pozdrawiam...
0
a ja ustawiłbym to tak . wiem że ryzykownie ale nie ma nic do stracenia . Henry-Ibra-Pedro za nimi jako wolny elektron Messi.
A oprócz nich Valdes-Alves Pique Toure(wiem że nie gra jako Śo ale i tak będziemy atakować a on przy graniu Interu z kontry lepiej mi pasuje niż Milito) i Abidal (o ile się wyleczy) przed nimi Busquets i Xavi.ofensywne ustawienie które według mnie jest najlepsze na ten mecz .
0
smiesza mnie wypowiedzi,ze nie potrzebujemy Cesca..czy wy nie rozumiecie,ze on ma Dna Barcy ?! xavi wiecznie nie bedzie gral,a Fabregas jak malo kto zna krotkie kombinacyjne granie w srodku pola,to czym przeciez nasza druzyna rozbija rywali...trzeba myslec o przyszlosci..Fabregas moze byc gorsza wersja Xaviego za jakis czas, a to i tak duzo bo drugiego takiego jak Xavajek nie znajdziemy..
0
wy sie tym przejmujecie ? jakims zestawieniem,w ktorym glosowali w wiekszosci fani REalu ... nawet niech sobie beda lepsi na papierze (chociaz to nieprawda oczywiscie).. liczy sie boisko,a na nim jestesmy lepsi..
0
damiansport11 - tez jestem przekonany ze tak bedzie..dopiero jak cos nie bedzie szlo albo ibra bedzie kaleczyl to na lawe go wtedy a villa na srodku..
0
po raz 1szy od bardzo dawna nie widziałem meczu Barcy i z tego co czytam dziś na stronie to chyba mogę żałować .. jakie jest wasze zdanie ? warto sobie powtórkę ściągnąć i obejrzeć ? będzie mecz do pobrania u nas na stronie ?