derby89
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
szczecin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Geble
na szczęście to nie ty trenujesz i rządzisz Barceloną tylko Guardiola..i dzięki temu zdobywamy multum pucharów i delektujemy się pięknem gry.. skoro Toure był lepszy to czemu Guardiola go oddał bez żalu ? hahaha żal co ty wypisujesz..śmiesz podważać klase gościa,który jest mistrzem świata i zdobywcą ligi mistrzów w wieku 22 lat,pełniąc fundamentalną rolę zarówno w reprezentacji i Barcelony :) ...a jak znasz angielski to poczytaj sobie co w tym filmiku piszą o nim najwięksi geniusze : xavi,iniesta,pique,guardiola,del bosque itp..ludzie którzy zapewne posiadają "troszkę" większą wiedzę futbolową od Ciebie... pozdrawiam :)
0
Geble
na szczęście to nie ty trenujesz i rządzisz Barceloną tylko Guardiola..i dzięki temu zdobywamy multum pucharów i delektujemy się pięknem gry.. skoro Toure był lepszy to czemu Guardiola go oddał bez żalu ? hahaha żal co ty wypisujesz..śmiesz podważać klase gościa,który jest mistrzem świata i zdobywcą ligi mistrzów w wieku 22 lat,pełniąc fundamentalną rolę zarówno w reprezentacji i Barcelony :) ...a jak znasz angielski to poczytaj sobie co w tym filmiku piszą o nim najwięksi geniusze : xavi,iniesta,pique,guardiola,del bosque itp..ludzie którzy zapewne posiadają "troszkę" większą wiedzę futbolową od Ciebie... pozdrawiam :)
0
dlatego zawsze trzeba starac sie rozumiec,ze pilkarze to takze ludzie..Czasami majacy zdecydowanie wieksze problemy niz zwykli ludzie i przezywajacy straszne tragedie osobiste...i jak tu wtedy skupiac sie na grze ?
0
maniekrsa
graty !
witek 17
żal hahahah
0
FC BARCELONA 10
kibicujesz Barcy pol roku czy 8 miesiecy ?? uwierz mi ze na pewno nie tak bedzie wygladal sklad jak go przedstawiles.. bo Guardiola,w przeciwienstwie do Ciebie (na szczescie) ma w swojej ukladance "Busguetsa" jako podstawowego defensywnego pomocnika i jest on absolutnie kluczowym jej elementem...pozdrawiam...
0
pytanie ..kto gral najwiecej minut sposrod wszystkich zawodnikow Barcelony w tej edycjii ligi mistrzow ??
odpowiedz jest prosta..Sergio Busquets..
ja to juz nawet sie nie przejmuje opiniami "znawcow" na forach internetowych,bo wiem jakiego pokroju sa to ludzie...dla mnie Busquets wyrosl na najlepszego Dma swiata,po prostu..a jego wystep na Wembley z Man U to bylo doskonale dopelnienie mojej opinii ..pozatym jest mistrzem swiata,wygral lige mistrzow..odgrywajac fundamentalna role w obu mistrzowskich druzynach...mozna chciec czegos wiecej? a co do fauli ..pytanie ..kto byl najczesciej faulowanym pilkarzem Barcelony w tej edycji ligi mistrzow ?
odpowiedz jest prosta.. Sergio Busquets...
owszem czasem zasymuluje,ale robi to w 5 % przypadkow..przy reszcie jest faulowany..wiec prosze odpusccie..
0
smiesza mnie wypowiedzi,ze nie potrzebujemy Cesca..czy wy nie rozumiecie,ze on ma Dna Barcy ?! xavi wiecznie nie bedzie gral,a Fabregas jak malo kto zna krotkie kombinacyjne granie w srodku pola,to czym przeciez nasza druzyna rozbija rywali...trzeba myslec o przyszlosci..Fabregas moze byc gorsza wersja Xaviego za jakis czas, a to i tak duzo bo drugiego takiego jak Xavajek nie znajdziemy..
0
ale zaje.... koszulki !! :) ktos wie gdzie mozna nabyc ? cena nie gra roli.
0
asdfcb
kolego jest wigilia wiec nie chce ci nic mowic,ale widze ze nie bardzo sie orientujesz..Keita po pierwsze juz od jakiegos czasu nie gra w 1szym skladzie,po drugie jest potrzebnym dla klubu zawodnikiem..ludzie ktorzy sie znaja wiedza dlaczego,ty widac niekoniecznie..pozdro
0
robson
za pare lat może tak..ale obecnie tak nie jest..
0
zatrzymać go ..jest niesamowity... :)
0
przedłużać jak najszybciej i na jak najdłuższy czas...Sergio jest dla obecnej Barcelony bezcenny .. i wbrew krytykantom pokazuje że jest coraz lepszy :)
0
ja do najlepszego bym dał zachowanie kibicó Espanyolu jak schodził Iniesta..to było miłe.. macie do tego jakiś filmik ?
0
kiedy schodził Iniesta to aż łezka się kręciła..piękne zachowanie :)
0
cooen
dobre..hehe
0
erwk
racja:) polać mu..
0
turbomasakra
to coś słabo się interesujesz tą ligą..ja również się nią interesuje i wcale nie jestem fanem lakersów..ale to co napisałeś,że te słowa odnośnie Bryanta są przesadzone to mnie prawie z krzesła zwaliło...to jeden z najlepszych jak nie najlepszy koszykarz i to od dłuższego czasu.wiadomo że ciężko określić kto jest tam najlepszy bo jest wielu świetnych graczy,ale on na pewno jest w ścisłym topie..wydaje mi się,że przemawia przez Ciebie jakaś niechęć po prostu do niego lub do LA.pozdro
0
powtórzę to jeszcze raz...mnie osobiście boli logo sponsora z przodu koszulki ,jeśli to właśnie tam się znajdzie...mogłoby być na rękawach,z tyłu lub na spodenkach..to też dałoby dużo pieniędzy..i to małe logo..natomiast jeśli z przodu pojawi się duże logo z jakiegoś Kataru to mówie NIE ! ..wiem że długi itp,ale tradycja jest tradycją.. ..sorry
0
morief i masq
po części się z wami zgadzam..ale moim skromnym zdaniem powinni rozważyć logo sponsora z tyłu koszulki lub na spodenkach..bo z przodu to lekka przesada...cules i socios będą oburzeni..wiadomo że to by się wiązało z mniejszymi przychodami ale i tak by było to bardzo dużo pieniędzy...ja jako fan Barcy od 15 lat nie mogę sobie tego wyobrazić..że z przodu koszulki będzie logo sponsora..sorry
0
mam prośbę...podałby ktoś linki do całego meczu z Realem z polskim komentarzem z canal plus... z góry dzięki
0
wy sie tym przejmujecie ? jakims zestawieniem,w ktorym glosowali w wiekszosci fani REalu ... nawet niech sobie beda lepsi na papierze (chociaz to nieprawda oczywiscie).. liczy sie boisko,a na nim jestesmy lepsi..
0
wy sie tym przejmujecie ? jakims zestawieniem,w ktorym glosowali w wiekszosci fani REalu ... nawet niech sobie beda lepsi na papierze (chociaz to nieprawda oczywiscie).. liczy sie boisko,a na nim jestesmy lepsi..
0
JimMorrison
dokładnie człowieku...trafiłeś w sedno...jak można zestawiać Xaviego z Xabim ...śmiech na sali...przecież to zupełnie inni zawodnicy...mają inne zadania...żal
0
a i jeszcze jedno .. w piłce najszybszym jest ten kto ma najlepszy start do piłki na odcinku góra 30 metrów.. piłkarz to nie sprinter więc twoje porównania są o kant dupy rozbić..
0
peetboy
człowieku co ty wypisujesz...co ma bieg na 100 metrów do gry w piłkę nożną ? odpowiedz mi proszę na to pytanie...bo albo nie masz pojęcia co piszesz,albo jesteś pod wpływem alkoholu..a znasz takich piłkarzy jak choćby Owen,Wright-Philips,Lennon,Saviola,Odonkor ? to w różnych okresach najszybsi piłkarze i co który z nich jest jak ty to napisałeś atletą ?!?! wieć nie pieprz mi głupot..za to wszystko odpowiada kurczliwość mięśni,genetyka.. sprint można poprawić o góra 30% i każdy kto się na tym zna ci to powie..nie można stać się najszybszym przez bycie atletą i duże mięśnie... sory panowie ale naprawdę czytając komenty takich debili nie można się nie zagotować.
0
peetboy
kolego co ty tu wypisujesz to jest kabaret...uśmiałem się nieziemsko..to że Ronaldo ma bardziej widoczne mięśnie,oznacza że jest szybszy ? hahaha to wynalazłeś jakieś nowe prawo..bardziej widoczne mięśnie=większa szybkość...człowieku nie ośmieszaj się..jak dla Ciebie liczy się wygląd to idź na wybieg i zostań fanem modelingu a nie piłki nożnej...w futbolu liczy się start do piłki,to jak szybko biegniesz z piłką przy nodze,zwrotność a nie bieg na 100 metrów.. a w tym nie ma lepszego od Messiego..zgadza się Ronaldo jest ideałem atletym,ale co to ma do rzeczy to nie mam pojęcia..aha i jeszcze jedno..MEssiego walcem nie przewrócisz,a Ronaldo leży po 30 razy w meczu...to nie świadczy o sile nóg... pozdro ziomek i ogarnij się
0
panowie mam prośbę..już kiedyś o to prosiłem ale się nie doczekałem...potrzebuje tego meczu z polskim komentarzem laskowskiego i orłowskiego...please .kto ma o kontakt .
0
świetny artykuł..gratulacje :) ..a transfer jak dla mnie idealny..wiem co potrafi Affelay,widziałem go wiele razy i jestem pewien że przyniesie nas sporo pożytku..
0
muszę się pochwalić że byłem na tym meczu..wrażenia niesamowite !!
0
mam pytanie..nie wiecie od kiedy będą bilety na mecz Barca-Real w sprzedaży pod stadionem ??