derby89
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
szczecin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co to za cyrk...jakiś Boriello wypożyczony do Barcy w zamian za Ibre...jakieś operacje chore domysły..moim zdaniem to wasz nietakt że w ogóle publikujecie takie bzdury..
0
to są bzdury..logiczne że gdyby Pep go nie chciał to by go po prostu w tym okienku sprzedał..były przecież oferty...sezon się nie zaczął a tu już że przegrał rywalizajcę..paranoja
0
a mnie się wydaje że on wcale nie o Mascherano poprosił tylko o kogoś innego..Senna? może ktoś jeszcze inny..
0
a xavi jest bez szans ??
0
boryscypisek
zgadzam się ..uważam że Caceres by się przydał.
0
to był gracz..niesamowity..
0
lukasz222
a widziałeś gdzie był ten twój silny rooney na mundialu i jaką odgrywał rolę a jaką rolę odgrywał Sergio ? to nie jest Polska albo jakaś podwórkowa liga gdzie patrzy się na to kto jest lepiej zbudowany.. chodzi o to kto lepiej i mądrzej gra w piłkę nożną,a Busquets właśnie co został mistrzem świata mając 22 lata będąc podstawowym zawodnikiem .. Sergio jest silny,dobrze gra głową,dobrze rozgrywa.. a pamiętaj że będzie jeszcze lepszy..więc moim zdaniem twoje obawy są bezpodstawne..
0
kula 95
jak patrze na takie komentarze to mnie po prostu skręca...zrozum bo wałkuje się to już bardzo długo..ja i każdy kibic Barcy chciałby żebyśmy grali najmocniejszym składem, podobnym do tego jaki ty napisałeś , tylko że jest jeden bardzo poważny problem..większość tych zawodników NIe JESt JEszcze GOtowa !! na to żeby grać od 1szej minuty..tak bardzo zależy ci na tym superpucharze? nawet kosztem tego że np.xavi grając od początku może zerwać mieśień bo nie jest przygotowany jeszcze na taki wysiłek ? ..to jest okres przygotowań po mistrzostwach świata,do tego byli jeszcze teraz w Meksyku.. nasze największe gwiazdy nie są na dzień dzisiejszy gotowe do gry w długim wymiarze czasowym... boże,czy tak ciężko to zrozumieć ??
0
szymonist
zgadzam się..ja też uważam że nie przespaliśmy okresu transferowego..a całkiem możliwe że jeszcze ktoś przyjdzie..nawet jeśli nie to Villa i Adriano plus młodzi z rezerw wystarczą,bo nikogo ważnego (oprócz yayi) nie sprzedaliśmy..
0
jaki pajac...mówił że chciałby grać dla Barcelony i że jest jej fanem od dziecka , a ojczulek mówi że on od zawsze chciał grać dla Realu...to co on był fanem Realu i BArcy naraz ?? skoro idzie do Realu to znaczy że nie jest wart bycia częścią Barcy.. więc temu panu dziękujemy... punkt dla Pepa że go nie chciał
0
jestem pewien że taka sytuacja jak w meczu z Sevillą się już nie powtórzy..po prostu nie było innego wyjścia i ci młodzi chłopcy zostali rzuceni na bardzo głęboką wodę ..mecz o superpuchar,na gorącym obiekcie(przypomne że Estadio Sanchez Pizjuan to jeden z najtrudniejszych wyjazdowych miejsc do gry -fanatyczna publiczność) przeciwko silnej drużynie grającej praktycznie podstawowym składem...mogli naprawdę moim zdaniem wypaść dużo gorzej..ale wracając do tematu..uważam że jak np Romeu wystąpi w 1 składzie w meczu ligowym mając obok siebie same gwiazdy (xaviego,INieste,Puyola itp) to będzie mu zdecydowanie łatwiej..tak samo Jonatham czy Muniesa..poprostu będą jednym z 11 graczy i nawet jak nie będą grać dobrze to gwiazdy te ich niedociągnięcia nadrobią...i tak się łapie doświadczenie..zagrają po pare meczy każdy i już będzie im łatwiej..a w meczach najważniejszych będziemy grać po prostu najsilniejszym składem..ale w łatwiejszych potyczkach z łatwiejszymi rywalami nie widze przeciwwskazań do tego żeby pojedynczo wchodzili do składu..
0
a mnie się najbardziej podobał Romeu..moim zdaniem bardzo dobry debiut..mało tracił , podania dokładne ,sporo odbiorów...oby tak dalej..bramkarz bez rewelacji raz go trafili głową a reszta bez interwencji...Gomez niepewnie..ale to wina Milito i Abidala bo oni byli jeszcze bardziej niepewni od niego a mieli nim kierować
0
kosmos 91
sory ale jak piszesz że Keita wczoraj grał bardzo słabo to znaczy że po prostu jesteś do niego uprzedzony..zresztą jak większość ludzi którzy nie znają się na piłce...to powiedz mi czemu Guardiola na niego stawia ? nie wiesz ? to ja ci powiem..bo wywiązuje się doskonale z założeń taktycznych, a na boisku gra 11 zawodników i nie każdy ma za zadanie czarować jak Messi..gdyby Keita był słaby to już dawno by nie grał..a pisanie że wczoraj był cienki dla mnie nie jest śmieszne , tylko żałosne.
0
na plus
keita,zlatan,Oriol ROmeu (będzie z niego pożytek),Dos Santos
0
alienek
zgadzam się w 100 %..zdjął go bo na tyle był przygotowany..to samo z Messim..zagrał 40 minut bo na tyle na chwile obecną jest przygotowany..pozdro dla kumatych !
0
kandale
dlatego,że nie przepracowali z drużyną okresu przygotowawczego i przez to są w słabej formie..co za tym idzie są bardziej narażeni na urazy mięśniowe itp... już rozumiesz ?
0
nie wiecie czy jest gdzieś transmisja..coś mi się przewinęło że na tvp sport..prawda ?
0
ludzie co wy ..w sezonie Barca rozgrywa coś około 60 meczów i myślicie że Busquets się nie nagra nawet jak MAscherano przyjdzie...przecież ten chłopak jest 88 rocznik on nie da rady grać we wszystkich meczach...a wypadnie SErgio i pytam się kto za niego wtedy..a nie daj Bóg wypadnie w jakimś ważnym momencie , np.w końcówce sezonu i co myślicie że JdS albo Keita go zastąpią..bez jaj..dla mnie bardzo dobry transfer,który na pewno nie zablokuje rozwoju kariery Busquetsa..Guardiola już będzie wiedział jak to pogodzić.
0
cule a muerte
no i bardzo dobrze że Pep tak postawił sprawę.. a jak za rok przyjdzie Fabregas to co by było z Ozilem wtedy ? byłby pewnie niepotrzebny...pozatym hamowałby rozwój młodych...to bardzo dobry piłkarz ale w obecnej sytuacji to raczej by tu u nas zawadzał.
0
barca_fan10 -nigdy o nim nie słyszałeś bo zwyczajnie nie interesujesz się Bundesligą...a on jest już tak od dwóch sezonów wyróżniającym się piłkarzem w całej lidze,to że Low na niego postawił o czymś przecież świadczy...na mundialu to potwierdził ..ja też nie jestem jakimś wielkim zwolennikiem jego transferu,ale pisanie co poniektórych że zagrał jeden dobry mecz na mundialu to lekka przesada.
0
nie wiem czemu ale jakoś zamiast się smucić to się ciesze..wiem że transfer Cesca i jakiegoś Dma zablokowałby rozwój wychowanków np.romeu lub thiago czy jonathana..także co by tu powiedzieć..nadchodzi wasz czas panowie.dostaniecie swoją szansę..jestem tego pewien..pozatym sporo oszczędzimy bo jednak Arsenal się ceni z Fabregasem..moim skromnym zdaniem na plus że on nie przyszedł .
0
damiansport11 - tez jestem przekonany ze tak bedzie..dopiero jak cos nie bedzie szlo albo ibra bedzie kaleczyl to na lawe go wtedy a villa na srodku..
0
LeoMessi10134 - no tak jest na pewno dobrze przygotowana .. zważywszy na to że dopiero co zaczęli praktycznie trenować a messi abidal i alves na ten mecz przyjechali z wakacji a nie ma jeszcze połowy drużyny to na pewno są dobrze przygotowani.. ja bym dodał wręcz że są świetnie przygotowani .. nie rozśmieszaj mnie :)
0
dziekujemy Rafa.. świetny piłkarz a przy tym skromny człowiek,nie robił z siebie gwiazdy..to pozwoliło mu utrzymać się tyle czasu w najwspanialszym klubie świata...najlepszego !
0
mam pytanie... co to pilates ?
0
witamy ..
0
czapki z głów...mógłby pewnie zostać u nas jeszcze rok może dwa ale po co..on wie że coraz mniej gra, widzi że to już nie to co kiedyś...nie to odejście,nie ta skuteczność..poprostu nie te lata...kariera piękna , wręcz powiedziałbym bajkowa..grał w najlepszych klubach , w najważniejszych meczach i zdobył wszystko..czego chcieć więcej..
0
prawda...bardzo fajny tekst..krótki ale wzruszający .. gratulujemy ! zasłużyliście..nawet ten Casillas i Ramos choć są z Realu to wczoraj mi zaimponowali bo odwalili kawał dobrej roboty..
0
powerade
nie zgadzam się z tobą..po pierwsze oprócz Pique jeszcze Busquets ma ponad 185 cm.. do tego dobrze głową grają Abidal,Puyol,Keita..wzrost przy stałych fragmentach odgrywa sporą rolę ale bez przesady. ci których wymieniłem to nie są mikrusy .. przy mądrym ustawieniu i kryciu strefowym nie będziemy tego odczuwać..
0
nie podoba mi sie on jako prezydent...adios !