0

ja nic nie rozumiem..pamiętam jak jeszcze niedawno mówił że nie będzie żadnego transferu zimą... niech skończy gadać bzdety i sprowadzi Affelaya, a jeśli nie jego to jakiegoś wartościowego zawodnika w ofensywie...bo jak odpukać Messi lub Villa wypadną to będzie krucho...jeden transfer wystarczy.

0

po raz 1szy od bardzo dawna nie widziałem meczu Barcy i z tego co czytam dziś na stronie to chyba mogę żałować .. jakie jest wasze zdanie ? warto sobie powtórkę ściągnąć i obejrzeć ? będzie mecz do pobrania u nas na stronie ?

0

Maciek

Gareth Bale to kawał piłkarza...i nie jest wcale niedoceniany..jest warty grube miliony i większość wielkich klubów chciałaby go mieć .. ale pozyskanie go wydaje się nierealne.. władze tottenhamu odrzucają wszystkie oferty za niego i to nie są małe oferty...także możemy go podziwiać ale narazie na pewno zostanie w Tottenhamie..

0

no i tak jak myślałem i przestrzegałem...to nie był spacerek..dobrze że wygraliśmy bo w pewnym momencie mocno śmierdziało remisem.

0

"Powiedziałbym, że teraz albo nigdy. Xavi zasługuję na tę nagrodę za swoją jakość i karierę. Był ważnym ogniwem w sukcesach Barçy i reprezentacji Hiszpanii. W dodatku jest wspaniałą osobą. Dobra osoba na to zasługuje". nic dodać nic ująć.. teraz albo nigdy !

0

FCBnike..

a np Jespera Gronkjaera albo Zdenka Pospecha nie znasz ? to niedobrze :)

0

Kaniucha 1988

a wiesz ile Kopenhaga ma punktów po 2 meczach w Lm ??

odpowiem ci - sześć, tak zwany komplet

więc może troszke szacunku dla drużyny która ograła Rubin i Panathinaikos i od lat gra w europejskich pucharach...

0

zdecydowanie odpoczynek z Kopenhagą..dałbym szansę Thiago,ale decyzja należy do Pepa.

0

dla mnie to co grał ten fernandes w 1 połowie to poezja :).. ogólnie Valencia bardzo mi się w tej części podobała..ale po przerwie nie istnieli..dobrze powiedział Lechu Orłowski .."jeżeli po 1 połowie uważaliśmy że Valencia wskoczyła juz na poziom tych wielkich drużyn,to druga połowa znów karze nam mocno w to wątpić".. zgadzam się z tym w 100%..dla mnie Valencii ciągle czegoś brakuje by wskoczyć na wyższy pułap..

0

powiem tak..jak u nas grał to na często na niego psioczyłem,że psuje tyle akcji i jest drewniany...ale z czasem coraz bardziej zacząłem go doceniać ..szacunek

0

powiem tak..jak u nas grał to na często na niego psioczyłem,że psuje tyle akcji i jest drewniany...ale z czasem coraz bardziej zacząłem go doceniać ..szacunek

0

no dokładnie..strzelił bramkę,ale ja nie wiem co się z nim dzieje..on marnuje sytuacje jak jakiś partacz..w każdym meczu po kilka..a to przecież jeden z najlepszych napastników świata.mam nadzieję że się odblokuje , bo inaczej będzie lipa.

0

ciolo - chłopie nie ośmieszaj się .. "ligę wygrywa się pokonując najsilniejszych" .. w takim razie nie masz pojęcia o futbolu kolego...ligę jak napisał maciach wygrywa się na słabszych kolego..na takich właśnie Herculesach itp..

challenger - tekst rewelacyjny..podpisuję się pod nim obiema rękami..oby tak dalej

0

chciałem sie podzielić tym co zauważyłem dość dawno..nie to żebym nie lubił Iniesty.. wręcz przeciwnie...ale uważam że on nawet grając słabo dostaje dobre noty...czyżby jakaś sympatia do tego gracza ? moim zdaniem to nigdy nie będzie ten sam kaliber co xavi..z tricków Iniesty przeważnie nic nie wynika..to wygląda jakby grał pod publiczkę.. ja np.w mecz u z Mallorcą pod nieobecność Puyola,Xaviego i Villi i z Messim dopiero co po kontuzji od niego oczekiwałem że pociągnie drużynę (no bo od kogo innego miałem tego oczekiwać? )..niestety mocno się zawiodłem..był mało przy piłce..jakby się chował.. nie był to pierwszy raz..oczywiście pamiętam jego bramkę z Chelsea i w finale mundialu i doceniam to,ale moim zdaniem on nie jest w stanie ciągnąc sam gry Barcy,w przeciwieństwie do Messiego..

0

busquets w tym momencie przykrywa mascherano czapką..i taka jest prawda..widziałem każdy mecz Barcy w tym sezonie i Sergio jest wyróżniającą się postacią..bez dwóch zdań.

0

Robertfrbdg

jest po prostu taka zasada,że dwie drużyny zrzeszone w tym samym klubie nie mogą występować w tej samej klasie rozgrywkowej..dlatego jest pierwsza drużyna i drużyna rezerw(w ty m przypadku Barca B) ..po jakiego wała oni grają ? a no po takiego że gra w 2 lidze hiszpańsiej dla każdego z nich jest doskonałą okazją do zdobywania doświadczenia..to bardzo młodzi piłkarze,a lepiej żeby się ogrywali w piłce seniorskiej na wysokim poziomie niż w 4 ligach czy też jakiś ligach juniorskich...zastanów się nad tym..ligę młodzieżową można pewnie by utworzyć,coś ala włoska primavera ale pytam po co ? skoro tutaj rezerwy Barcy i np Villareal grają w segunda division,a to jest sto razy lepsza opcja niż jakaś liga młodzieżowa..pozatym tak z logicznego punktu widzenia pomyśl..Barca B wchodzi do Primera Division i co jak według Ciebie to by miało wyglądać...Barcelona gra przeciwko Barcelonie ? to tak jakby na mistrzostwach świata Polska grała z Polską..bez sensu..jest jak jest i jest dobrze..pozdrawiam

0

co to kółko medyczne ?

0

ten zasrany ujfalusi cały mecz mnie wku****ł...przewracał się nie dotykany,symulował,kłócił się z sędzią,faulował non-stop i jeszcze wykosił Messiego .. NIe dla takich zachowań !!. takich zawodników jak MEssi powinno się chronić ..dla mnie już dużo wcześniej powinien wylecieć..

0

też to zauważyłem...Mascherano był niepewny...pierwsze koty za płoty...widać że bardzo chce a tak to już jest że jak się bardzo chce to nie wychodzi..

0

muhito

zgadzam się z tobą.. jak można się doczepić do czegokolwiek po takim meczu..czyżby niektórym odbijało ?

0

mam pytanie do autora ? czemu prowokujesz różne kłótnie w komentarzach..każdy ma internet i może sobie na innych stronach poczytać jak się spisał.. nie musisz tu pisać o grze IBrahimovicia bo on nie jest już członkiem klubu Fc Barcelona.. Ronaldinho,Et'oo itp..o nich można pisać bo wiele dla nas zrobili,ale o Ibrahimoviciu ?..to nie jest żadna ikona klubu,odszedł w niesławie,wiesz jak ogólnie wrze po jego odejściu i dorzucasz oliwy do ognia..moim skromnym zdaniem ten artykuł to wielkie nieporozumienie..i zamiast nim błysnąć to się trochę ośmieszyłeś..

0

maciek 22

nie pomylił ci się czasem Głowacki z Golańskim ?? bo trochę dziwne że prawego obrońce dajesz na środek obrony..oczywiście nie czepiam się tylko sugeruje że mogłeś się pomylić.

0

justFCB

hehe nie chodzi o to kto ma rację tylko jakie są fakty..a fakty są takie jakie przytoczyłem...poszukaj na necie jest pełno postów o szczegółach tego trasferu.

0

justFCB

mylisz się..Zlatan odszedł na takiej samej zasadzie jak Boriello do ROmy..na rok wypożyczenia z OBOWIĄZKIEM wykupu po tym roku..żeby obejść podatki..Barca dostanie te pieniądze w ratach...

0

Fanatyk4

oczywiście że rola bocznego obrońcy nie jest łatwa..wręcz przeciwnie..nie zmienia to jednak faktu że 7 to jest w skali od 1-10 bardzo dobra ocena,a Maxwell na pewno w tym meczu nie zagrał bardzo dobrze..i nieważne czy tam był faul czy nie,sędzia miał prawo go gwizdnąć bo Francis ograł Maxwella a na dodatek wszedł przed niego..więc nie wiem po co ta dyskusja..pozatym jeśli oglądasz mecze to wiesz że on sobie nie radzi w defensywie (przykład meczu z Interem na San Siro i wiele innych)..koniec kropka

0

haha argumentacja oceny Maxwella fantastyczna.."Nie był to duży błąd" ..oglądałeś ten mecz ? .. masz rację to nie był duży błąd,to był wielbłąd..Maxwell do przodu jest kapitalny ale w obronie to 1/10 Abidala. (oczywiście Abidala na lewej obronie)

0

witamy :)

0

każdy kto oglądał wczorajszy mecz wie że ustawienie na papierze różniło się od tego na boisku..

0

adrian 89

jeden z nielicznych komentarzy na poziomie jakie widzę w tej nędznej dyskusji na temat transferów,ekonomii klubu itp... tak jak napisałeś,tam jest multum księgowych którzy się na tym znają..nikt nie pozwoli żeby sam Rossell wszystko robił i rozbijał tym samym klub..to po pierwsze..po drugie masz rację..do tych 24 mln rozłożonych na raty można śmiało doliczyć tą jego mega pensję jaką pobierał on i jego menedżer..po 3 i najważniejsze..Guardioli nie pasował do stylu gry..a to że on niby wszystkich tak straszył i rozbijał to widziałem między innymi w dwumeczu z Interem kiedy nie istniał..dlatego też zgadzam się z pyrzo w tym elemencie.. reasumując, okienko transferowe dobre,kupiliśmy ville,masche i adriano,pozbyliśmy się niepotrzebnych ludzi którzy albo nie grali albo grali słabo,ekonomicznie zyskaliśmy,więc czym wy się tak bardzo przejmujecie ??

0

kavulo

jaka kasa w plecy ? przecież on nie odchodzi za darmo tylko za 40 baniek..rozumiem że może troche straciliśmy na jego transferze,ale są to niewielkie kwoty...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?