20 października 2011, 19:59
0
lepsza była wcześniejsza strona :) ale ta jest OK :)
15 października 2011, 12:01
oczywiście że wygramy , bo z nim nie ma nikt szans :) Visca el Barca
11 października 2011, 15:47
Bo po prostu Barca jest najlepsiejsza :)
4 października 2011, 19:28
brawo Xavi oby tak dalej :)
4 października 2011, 19:27
kurcze tle zawodników kontuzjowanych :(
3 października 2011, 15:56
Teraz Arsenal cieniuje w Premier Lig , było by dobrze żeby Wojtek do nas przyszedł i być może by był w 1 składzie !!! :)
27 czerwca 2011, 16:59
Ronaldinho_88* - myśle ze masz racje ale mamy messiego zamiast ronaldinho.Więc jak myślisz ktróry jest LEPSZY raczej MESSI ! VISCA EL BARCA !
3 października 2011, 15:58
SZCZESNY 13
2 sierpnia 2011, 15:06
Jakby jeffren odszedł to sanchez by przeją nr9
2 sierpnia 2011, 16:25
Albo zaczniesz pisać sensownie albo się pożegnamy. Ostrzeżenie - Ice
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
lepsza była wcześniejsza strona :) ale ta jest OK :)
0
oczywiście że wygramy , bo z nim nie ma nikt szans :) Visca el Barca
0
Bo po prostu Barca jest najlepsiejsza :)
0
brawo Xavi oby tak dalej :)
0
kurcze tle zawodników kontuzjowanych :(
0
Teraz Arsenal cieniuje w Premier Lig , było by dobrze żeby Wojtek do nas przyszedł i być może by był w 1 składzie !!! :)
0
Ronaldinho_88* - myśle ze masz racje ale mamy messiego zamiast ronaldinho.Więc jak myślisz ktróry jest LEPSZY raczej MESSI !
VISCA EL BARCA !
0
SZCZESNY
13
0
Jakby jeffren odszedł to sanchez by przeją nr9
0
Albo zaczniesz pisać sensownie albo się pożegnamy. Ostrzeżenie - Ice