0

lepsza była wcześniejsza strona :) ale ta jest OK :)

0

oczywiście że wygramy , bo z nim nie ma nikt szans :) Visca el Barca

0

Bo po prostu Barca jest najlepsiejsza :)

0

brawo Xavi oby tak dalej :)

0

kurcze tle zawodników kontuzjowanych :(

0

SZCZESNY

13



0

Teraz Arsenal cieniuje w Premier Lig , było by dobrze żeby Wojtek do nas przyszedł i być może by był w 1 składzie !!! :)

0

Albo zaczniesz pisać sensownie albo się pożegnamy. Ostrzeżenie - Ice

0

Jakby jeffren odszedł to sanchez by przeją nr9

0

I jest fajnie że alexis ma nr 9 ,myśle że będzie grał bynajmniej ponad 30 minut w każdym meczu !!!

0

spoko jonathan

0

Ronaldinho_88* - myśle ze masz racje ale mamy messiego zamiast ronaldinho.Więc jak myślisz ktróry jest LEPSZY raczej MESSI !

VISCA EL BARCA !

0

Ibra to zdrajca , i tyle . Najpierw Ronnie go przekonywał żeby przeszedł do Milanu ,a po roku do szmat z Realu !!! :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?