deska1988
Dołączył/a: kwiecień 2011
Bydgoszcz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
lepsza była wcześniejsza strona :) ale ta jest OK :)
0
oczywiście że wygramy , bo z nim nie ma nikt szans :) Visca el Barca
0
Bo po prostu Barca jest najlepsiejsza :)
0
brawo Xavi oby tak dalej :)
0
kurcze tle zawodników kontuzjowanych :(
0
SZCZESNY
13
0
Teraz Arsenal cieniuje w Premier Lig , było by dobrze żeby Wojtek do nas przyszedł i być może by był w 1 składzie !!! :)
0
Albo zaczniesz pisać sensownie albo się pożegnamy. Ostrzeżenie - Ice
0
Jakby jeffren odszedł to sanchez by przeją nr9
0
I jest fajnie że alexis ma nr 9 ,myśle że będzie grał bynajmniej ponad 30 minut w każdym meczu !!!
0
spoko jonathan
0
Ronaldinho_88* - myśle ze masz racje ale mamy messiego zamiast ronaldinho.Więc jak myślisz ktróry jest LEPSZY raczej MESSI !
VISCA EL BARCA !
0
Ibra to zdrajca , i tyle . Najpierw Ronnie go przekonywał żeby przeszedł do Milanu ,a po roku do szmat z Realu !!! :(