didzejos
Dołączył/a: lipiec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dzieki
0
Czy w zwiazku z tym ze zadna polska stacja nie transmituje meczu, orientuje sie moze ktos czy majac nc+ obejrze gdzies mecz? Jakis ZDF, Rai1 czy cos w tym stylu?
0
https://streamable.com/f8d3a
0
?
0
Jaki telefon z ciekawosci? IPhone czy Android?
Może jakiś syf ci się wgrał na andka
5
dołem potrafi
2
Kindle paperwhite 4 z Amazon, ostatnio był na promo za mniej więcej tyle
3
jaka alternatywa? pytam serio jako przeciwnik POPiSu
1
taka sama opinie ze znajomymi mamy o cbse
1
A ja cbse nie polecam, niezbyt smaczna, mięta ma jakiś posmak chemiczny i klasyczna bez dodatków smakuje mi o wiele lepiej
0
Weź sobie próbny miesiąc hbo go;)
2
Ten rząd tak ma że lubi lekką ręka rozdawać więc nie bój się, bankowo dostaną;) a jak tam utkną to dostaną na akcje ratunkową
16
Ja tez potrzebuje 2 miliony a przy okazji gwarantuje ze nie bedzie trzeba wydawac na mnie dodatkowej kasy by mnie ewentualnie sciagac z jakiejs gory;)
5
Takie Trio nie pojawi sie jeszcze przez wieeeele lat, o ile w ogóle się pojawi. Bo o ile "drugiego Neymara/Suareza" można sobie wyobrazić, o tyle "drugiego Messiego" który na dodatek będzie na szczycie przez lata dosyć ciężko....
0
W końcu mecz w którym Barca chce dobić rywala, a nie gra na dowiezienie wyniku. Pytanie ile w tym zasługi taktyki trenera, a ile tego że rywalem był "zraniony" Real Madryt. Oby następne mecze też tak wyglądały.
0
Przede wszystkim zamienników dla tych którzy odeszli, bo umówmy sie Odriozola i Courtois to przecież dobre transfery. Szczególnie Belg za taką kasę, z tym że on miał chyba rok kontraktu. Brakuje im zamiennika dla Ronaldo(odszedł najlepszy, a nie przyszedł nikt mimo że krzyczano o wzmocnieniach w ataku jeszcze w czasach CR7) czy Kovacica który siedzi w Chelsea.
0
sprzed 2 sezonów
1
przeciez to jest na odwrot, gran derbi to mecz mieczy sevilla i betisem
3
i to genialne przyblokowanie Nacho przez Suareza;)
10
100% Adamowicz. Wyborcy Wałęsy nie wybiorą kandydata pisu
1
hdeuropix. tylko jest troche reklam ale jak juz przez nie przebrniesz to jest naprawde spoko;)
0
dokladnie;/
0
ja czasem popijam;) tzn mam takie fragmenty ze potrafie pic miesiac ciagle a pozniej wcale. jak byly te mega upaly to wrzucalem kostki lodu i zalewalem zimna woda i bylo przekozackie picie orzezwiajace. natomiast teraz jakos nie chce mi sie, za duzo roboty z tym jest jednak, mimo ze tykwe mam ceramiczna to jednak wiecej roboty z tym niz umycie kubka po herbacie np zielonej
0
póki co gra Ousmane nie zachwyca na tyle by ktos bardzo chcial go kupic;)
1
nie znasz sie, jestes kibicem sukcesu!
xD
0
kibice sukcesu.. ja to mam wrazenie ze raczej wiekszosc krytykuje trenera od dawna
1
co zrobili bo przelaczylem na Barce?
9
sprawdz glowna czasem
0
Powaga, nie oglądam kanałów muzycznych, i baaaardzo rzadko słucham radia, w aucie zazwyczaj moja muza ze Spotify leci. Aż sobie przejrzałem te jego utwory i wystepy goscinne, nie kojarze żadnego kawałka XD
0
jasne, jak ktos chce to niech sie tym jara nie moj biznes. mnie tylko to smieszy, bo te całe dissy to czesto zwykle nabijanie kasy i popularnosci raperom.
teraz to juz wypadlem z obiegu polskiej sceny rapowej(a właściwie to nie tylko polskiej), pamietam ze byl gdzies z 7-8 lat temu diss Chady z Doniem, juz mnie to nie jarało ale przesłuchałem sobie i wow, tam go Doniu faktycznie pojechał ładnie, bo ten "diss" Chady z hifi banda to był dramat pod wzgledem tekstu. Ja nawet nie wiedzialem kto to Doniu i zadnego innego jego kawalka do tej pory w zyciu nie sluchalem ale pewnie ładnie sie wybił na tym dissie