0

dzieki

0

Czy w zwiazku z tym ze zadna polska stacja nie transmituje meczu, orientuje sie moze ktos czy majac nc+ obejrze gdzies mecz? Jakis ZDF, Rai1 czy cos w tym stylu?

0

0

?

0

Jaki telefon z ciekawosci? IPhone czy Android?

Może jakiś syf ci się wgrał na andka

5

dołem potrafi

2

Kindle paperwhite 4 z Amazon, ostatnio był na promo za mniej więcej tyle

3

jaka alternatywa? pytam serio jako przeciwnik POPiSu

1

taka sama opinie ze znajomymi mamy o cbse

1

A ja cbse nie polecam, niezbyt smaczna, mięta ma jakiś posmak chemiczny i klasyczna bez dodatków smakuje mi o wiele lepiej

0

Weź sobie próbny miesiąc hbo go;)

2

Ten rząd tak ma że lubi lekką ręka rozdawać więc nie bój się, bankowo dostaną;) a jak tam utkną to dostaną na akcje ratunkową

16

Ja tez potrzebuje 2 miliony a przy okazji gwarantuje ze nie bedzie trzeba wydawac na mnie dodatkowej kasy by mnie ewentualnie sciagac z jakiejs gory;)

5

Takie Trio nie pojawi sie jeszcze przez wieeeele lat, o ile w ogóle się pojawi. Bo o ile "drugiego Neymara/Suareza" można sobie wyobrazić, o tyle "drugiego Messiego" który na dodatek będzie na szczycie przez lata dosyć ciężko....

0

W końcu mecz w którym Barca chce dobić rywala, a nie gra na dowiezienie wyniku. Pytanie ile w tym zasługi taktyki trenera, a ile tego że rywalem był "zraniony" Real Madryt. Oby następne mecze też tak wyglądały.

0

Przede wszystkim zamienników dla tych którzy odeszli, bo umówmy sie Odriozola i Courtois to przecież dobre transfery. Szczególnie Belg za taką kasę, z tym że on miał chyba rok kontraktu. Brakuje im zamiennika dla Ronaldo(odszedł najlepszy, a nie przyszedł nikt mimo że krzyczano o wzmocnieniach w ataku jeszcze w czasach CR7) czy Kovacica który siedzi w Chelsea.

0

sprzed 2 sezonów

1

przeciez to jest na odwrot, gran derbi to mecz mieczy sevilla i betisem

3

i to genialne przyblokowanie Nacho przez Suareza;)

10

100% Adamowicz. Wyborcy Wałęsy nie wybiorą kandydata pisu

1

hdeuropix. tylko jest troche reklam ale jak juz przez nie przebrniesz to jest naprawde spoko;)

0

dokladnie;/

0

ja czasem popijam;) tzn mam takie fragmenty ze potrafie pic miesiac ciagle a pozniej wcale. jak byly te mega upaly to wrzucalem kostki lodu i zalewalem zimna woda i bylo przekozackie picie orzezwiajace. natomiast teraz jakos nie chce mi sie, za duzo roboty z tym jest jednak, mimo ze tykwe mam ceramiczna to jednak wiecej roboty z tym niz umycie kubka po herbacie np zielonej

0

póki co gra Ousmane nie zachwyca na tyle by ktos bardzo chcial go kupic;)

1

nie znasz sie, jestes kibicem sukcesu!

xD

0

kibice sukcesu.. ja to mam wrazenie ze raczej wiekszosc krytykuje trenera od dawna

1

co zrobili bo przelaczylem na Barce?

9

sprawdz glowna czasem

0

Powaga, nie oglądam kanałów muzycznych, i baaaardzo rzadko słucham radia, w aucie zazwyczaj moja muza ze Spotify leci. Aż sobie przejrzałem te jego utwory i wystepy goscinne, nie kojarze żadnego kawałka XD

0

jasne, jak ktos chce to niech sie tym jara nie moj biznes. mnie tylko to smieszy, bo te całe dissy to czesto zwykle nabijanie kasy i popularnosci raperom.

teraz to juz wypadlem z obiegu polskiej sceny rapowej(a właściwie to nie tylko polskiej), pamietam ze byl gdzies z 7-8 lat temu diss Chady z Doniem, juz mnie to nie jarało ale przesłuchałem sobie i wow, tam go Doniu faktycznie pojechał ładnie, bo ten "diss" Chady z hifi banda to był dramat pod wzgledem tekstu. Ja nawet nie wiedzialem kto to Doniu i zadnego innego jego kawalka do tej pory w zyciu nie sluchalem ale pewnie ładnie sie wybił na tym dissie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?