didzejos
Dołączył/a: lipiec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
De Ligt:
Rok temu Ajax i De Ligt zawarli porozumienie ustne, ze zostanie na jeszcze rok w Ajaxie, a za to Ajax pozwoli odejść za 50 milionów po roku. W tym czasie wartość De Ligta poszybowała w górę i Ajax domaga się więcej pieniądzy. Juve oferuje właśnie 50 milionów.
Mimo to De Ligt nie chce się buntować i jutro wznowi treningi z Ajaxem.
Mike Verweij, dziennikarz Telegraaf.
2
@Damian11 zawsze jak ktoś się wybije na turnieju choć lekko ponad przeciętność to nagle znajda się ludzie co do Barcelony go chcą.
0
@Panda4Ever on tego nie napisał.
2
Ciekawy grajek, 16 lat.
0
@wachaFCB Wcale bym sie nie zdziwil. 75 milionów za taki talent to dziś wydaje się mało. Benfica zgarnęła 126 mln + jeszcze Atletico płaci prowizje dla Mendesa, transfer około 138 mln, Ajax przecież widzi co się dzieje na rynku. Obstawiam że jak byśmy mieli kupić De Jonga dziś to w granicy 100 mln by się zakręciła ta kwota. Niestety takie są realia od sierpnia 2017.
7
@nieprzysiadalnosc to konkretne info dałeś
0
Ciekaw jestem tego zawodnika na boiskach LL.
6
@Arkon teraz się łatwo mowi, ale Alves miał taki sezon „wrzutkowy” i wrzucał na oślep w polu karnym, większość go miała dośyć wtedy pamietam
1
Co ten Otamendi podaje do rywala, niewiarygodne ze on z City :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
O jaka bomba, jak uderzał myślałem ze zwariował a tu prawie gol
0
@barcelonaLM @SeeleyBooth Ja nawet w te 100 baniek nie chce uwierzyć, w tym roku czytałem wywiad z którymś z włodarzy Bayernu i stwierdził że nie chcą uczestniczyć w tym szaleństwie rynkowym i 80 mln za Hernandeza to ich max. Oni by chcieli za półdarmo a najlepiej to za darmo. 150 byłoby sukcesem ale ten klub tyle nie da, chciałbym się mylić.
3
Barca zdaje sobie sprawe z zainteresowania Bayernu i będzie słuchać ofert.
0
@pero1983 To wiadomo, dlatego teraz grunt nie dać się wydymać, to oni mają problem który muszą rozwiązać a my "możemy pomóc", jednakże odkupienie go za więcej niż nam dali (na pewno nie będzie to transfer czysto gotówkowy, więc nawet doliczając wartość piłkarzy) to będzie wydymanie Barcy po raz drugi.
0
Ależ los utarł nosa PSG i Neymarowi. Barca jest na wygranej pozycji i rozdaje karty. PSG ma piłkarza który nie chce u nich grać, i mogą albo go zesłać do rezerw albo sprzedać. Jedynym kierunkiem wydaje się Barcelona, bo kto inny go kupi? Teraz w przypadku trzymania go na siłę mimo buntu, poważni piłkarze będą jeszcze bardziej krzywo patrzeć na PSG jak na typową klatkę bez ucieczki. Z drugiej strony sprzedając go po buncie, za rok być może Mbappe zrobi to samo i będzie chciał uciec do Realu, a Ney dał przykład że jednak da się stamtąd wyrwać. Jeśli ma wrócić to tylko na warunkach Barcy i za korzystne dla nas pieniądze, bo tak jak wspomniałem - to PSG ma piłkarza który nie chce u nich grać, a Neymar który raz wykiwał Barce odejściem tylnymi drzwiami, trzymając do końca w niepewności cały klub... sam stanie w niepewności.
0
@Jericho odeszło już kilku zawodników + rafinha na wylocie. W przypadku ściągnięcia De Ligta, oferta za Neymara może wyglądać: Cou, Umtiti, Semedo i brak dopłaty. Pensja tej trójki zapewne oscyluje w granicach pensji Neymara. Kolejny do odejścia będzie Malcom bo nic nie pogra przy takich zawodnikach. Dodatkowo klub ma jeszcze kilka % zapasu w limicie płac. Ciężki temat ale być może jest to możliwe, a zakontraktowanie zarówno Griezmanna i Neya bez De Ligta już prawie na bank.
0
@ViscaBarca123 Dodać do tego Malcoma który będzie bez szans na grę + sprzedać Semedo bo Wague będzie tez bez szans na grę
1
@Hosh Jezu czyli w końcu po xx latach to naprawili, dzięki bardzo!
30
@BarcaInfo Myślałem że Antoine przed chwilą to wrzucił i jest to jakaś zapowiedź że zagrają razem xD
0
Gram pierwszy ( i pewnie ostatni raz) w fifie 19 tryb kariery, co edycje sobie raz odpalam i pamiętam że nigdy nie przechodził budżet z poprzedniego sezonu na następny. Mając np zaoszczędzone 200 mln, w przyszłym sezonie bywało że miałem sto mln, mimo że w teorii powinienem mieć 300. Czy pieniądze w końcu przechodzą, bo nie wiem czy wydać wszystko? :P Dzięki z góry za odpowiedzi;)
0
@Grubson06 Denis albo info że jutro oficjalka Antoine
8
@Chwytliwy Saga z Rabiotem dobiegła końca dawno temu
6
@Gaucho Czytałem artykuł że w noc poprzedzającą opuszczenie Barcelony, Neymar spędzał czas w swoim domu wraz ze znajomymi i ojcem. Pod domem Neymara zgromadzili się kibice którzy nie przyszli go obrażać ani nic w tym rodzaju, tylko chcieli go jeszcze przekonać do pozostania. Później wyszedł do nich ojciec Neya, mówiąc żeby poszli do domu, bo decyzja została przez niego podjęta i on sam nie zdołał go przekonać do pozostania. W "filmiku pożegnalnym" który Neymar też mówi, że sprzeciwił się swojemu ojcu i poszedł swoją drogą.
0
Neymar nie schodzi z czołówki gazet katalońskich w ostatnim czasie, jeżeli dojdzie do transferu to kto Waszym zdaniem zostanie włączony w transfer? Piszcie obiektywnie nie życzeniowo. Osobiście sadze ze Semedo i Coutinho
0
Jest coś na rzeczy z powrotem Pogby do Juve czy to plota wymyślona przez Sport? Bo się Pogba znalazł na dzisiejszej okładce, że niby wystawił Real dla Juve.
0
Coutinho to ten sam zawodnik co u nas? W reprezentacji wydaje się jakby wszystko co robił było dwa razy szybsze
1
@ViscaBarca123 Gratki. Ja tez malego bakcyla zlapalem na to bieganie, pierwsze kilka biegow to bol piszczeli z powodu kiepskich butow i kiepskie czasy, wymiana na duuzo lepsze buty i inny czlowiek i zaraz duzo lepsze czasy. Po kilkunastu "treningach" (biegam bez zadnego planu, tak o po prostu ile w danym dniu mam sił, zazwyczaj koło 8 km) zrobiłem 6 km poniżej 30 minut i też byłem z siebie dumny :D Pobijanie swoich rekordów daje radość ale "lekko" męczy :D
1
Całkiem ciekawy artykuł o powrocie Neymara, polecam znającym angielski:
https://bleacherreport.com/articles/2843029-5-reasons-why-rumours-of-neymars-barcelona-return-need-to-be-taken-seriously
20
@sebasek99 http://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_2PmqkTIjNQOIv98VL4nQzSgEq0TCFJXh.jpg
5
@masq albo kupimy Douglasa, Turana czy innego Gomesa