didzejos
Dołączył/a: lipiec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ZelekBARCA to się przerzuć
6
Komentarz polsko-angielsko-kataloński xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@SelloutCrowd i do tego lekarza PSG, sprawdź jego komenty :D
2
ale spam "Neymar Neymar Neymar" na czacie na transmisji
2
@donleoJR kocham te medyczne opinie ekspertów którzy wiedzą tyle ile w gazetach napiszą albo sobie w głowach wymyślą, prawda jest taka że gdyby miał tak wyniszczony orgaznim (chociaż Neymar urazów mięśniowych dużo nie łapie i ewentualna obawa jest w kontekście kości śródstopia i stawu skokowego) to PSG już dawno chciałoby nam go wcisnąć by odzyskać jak najwięcej.
3
@Avada Kedavra widzę że lekarz PSG/Brazylii na La Rambli
xD
2
@Tasde boooo panie z Realem dobrze zagrał i bramke strzelił, co z tego że wcześniej w tym samym meczu sam na sam nie strzelił, ale na pustaka z dużego kąta strzelił :D
dobrze że odszedł, przy AG i tak by nie pograł już, a tak mamy 40 baniek + może 5 + procent od transferu przyszłego, który na pewno nastąpi bo nie będzie grał tam 10 lat przecież.
3
@AmigoBlancos 75 euro x 25 tys osób x 12 miesięcy to tyle co miałby oddać to raczej nie zarabia, albo oddaje wszystko
49
Transfer Neymara neutralny? Bardzo ciekawa teoria.
Neymar przyszedł za duże pieniądze jak na grajka z ligi brazylijskiej to fakt, ale jaki był na niego wtedy hype? Musiał dużo kosztować. Dał nam bardzo dużo i odszedł za 2.5 razy tyle co przyszedł a Ty jego transfer nazywasz neutralnym?
Załóżmy że kupiłby go w tamtym czasie Real, do dziś by śmigał w białej koszulce i wymiatał na boiskach LL, bo Perez nigdy nie ustawiłby takiemu piłkarzowi klauzuli poniżej 500 milionów. Nie ma szans.
Zatem wspaniale się stało, że przyszedł akurat do nas i stworzył MSN.
No chyba że oceniasz nie tylko przez kryterium sportowe, ale także przez to jaki smród się ciągnie za tym transferem do nas. Jednakże kompletnie nie wynika to z kontekstu, a sportowo ten transfer obronił się w 100%.
Zresztą Bravo tez przyszedł taniej niż poszedł i też nam sporo dał.
0
@4drian0 ja ostatnio w drafcie trafiłem jakiegoś Kolumbijczyka tots ovr 94 i to nie był James, total noname
3
@TR3YWAY coś się twoja historia nie klei, najpierw piszesz ze to było rok po tym jak Neymar do nas dołączył, a potem ze barca grała z lechia w tym czasie, a to właśnie wtedy Neymar debiutował.
Ale tak poza tym to wspaniała historia.
2
@JaSzymon 11 miesięcy kontraktu mu zostało z Juve. Stad cena.
0
@BarcaInfo trochę dziwny kierunek szczególnie dla Brazylijczyka, no chyba ze skusili go wysoka kasa albo LM. Prędzej obstawiałem ze trafi do jakiegoś włoskiego klub. Ale w sumie jego wybor, grunt zeby dobre pieniądze za niego dostac.
0
@Fabik87 jeśli Cou nie zostanie sprzedany a PSG nie będzie go chciało to po prostu Ney nie przyjdzie
0
@betonito Barca
City
Borussia(chyba ze Bayern kupi tego Sane)
Juve
PSG
tak widzę mistrzów.
Co do LM to po transferach FDJ i AG daje nam duże szanse, gdyby wrócił Neymar jeszcze większe. Imo wygramy w tym sezonie, ale my już w tym roku przed rewanżem na Anfield myśleliśmy ze wygramy. Z innym trenerem byłbym tego pewny. Jeśli nie my to City wreszcie może to wygrać, jakoś nie widzę Juve z LM.
Az ciekawie będzie wrócić do tego komentarza za 10 msc
0
@PawelPetek miałem wszystkie playstation oprócz vity, miałem x360, mam XO i wybieram XO. Przez rok miałem zarówno PS4 jak i XO ale PS4 poszło pod młotek. Z gier na wyłączność przeszedłem Uncharted 4 które naprawdę było fajne, ale tak poza tym to na tamte czasy XO był o wiele lepszy. Lepsza infrastruktura sieciowa (wtedy PSN padał co tydzień a gry pobierały się sto lat), lepszy pad (lepiej leży w dłoni i nie pękł mi nigdy analog tak jak to było w PS4, teraz podobno poprawili), konsola zdecydowanie cichsza (ze względu na rozmiary, ale teraz są slimy to nie wiem jak to wygląda). Wtedy też dawali lepsze gry do GOLDa, teraz już dają syf.
Poza tym Xboxa można kupić taniej, GOLDa na rok kupuję za 120-140 zł nie więcej i to na pełnym legalu a nie jakichś VPN i innych syfach. Z tego co widzę to PS+ jest droższy.
Jednakże to było kiedy ja dokonywałem wyboru, to co jest aktualne to drugi akapit, jak z pierwszym to nie wiem już. Jakbym teraz kupował konsolę to bym wziął Xbox One X.
1
@Goh u mnie wystarczyło ściągnać siatkę a za bramkę mogły służyć nawet materace po obu stronach hali, ale po co lepiej zagrajmy 3 tydzień z rzędu w siatkę, no dobra chłopaki ewentualnie nastepnym razem zagramy w kosza. Na tej zasadzie to działało.
1
Zastanawia mnie skąd mamy tylu wspaniałych siatkarzy i możemy wystawić 2 bardzo mocne składy, a w piłce jesteśmy średniakami. Czy nie jest może przypadkiem tak, że mimo krzyków ile to się w piłkę nożną pompuje pieniędzy a nie ma wyników to siatka też jest mocno popularyzowana, szczególnie w szkole. Z mojej edukacji pamiętam że we wszystkich szkołach grało się praktycznie przez 80% czasu w siatę, a przy dwóch szkołach funkcjonowały takie szkolne kluby sportowe na których zajęcia prowadzili właśnie WFiści. Te osoby miały już jakieś pojęcie o siatkówce i mogły dostrzec dobrego zawodnika i go namawiać by się rozwijał w tym kierunku. A nożna to praktycznie gra z kolegami na podwórku i jak rodzice Cię nie zapiszą do jakiegoś klubu, albo ich nie stać żeby kupić obuwie, strój, wożenie na treningi no to nawet jak masz jakiś talent to raczej nikt go nie wychwyci.
Lubie siatkę ale strasznie mnie to w szkołach irytowało że non stop się grało w tę siatę z przerywnikiem rzadkim na kosza( którego szczerze nie cierpię) a nożna jest traktowana po macoszemu.
0
Czy ktoś może polecić jakiś sprawdzony nocleg w Barcelonie? Bardziej chodzi o centrum niż nocowanie blisko stadionu. Wiem że ktoś kiedyś polecał że ma znajomych którzy prowadzą tam jakiś pensjonat czy coś w tym rodzaju, zdaje się że był to @LuisSalvano (jesli to nie Ty to przepraszam za wołanie). Oczywiście w rozsądnych pieniądzach. Od 28 sierpnia 5 dni jesli to ma znaczenie.
8
@grizzy10 nie no z Viniciusem to Cię poniosło. Jeździec bez głowy kompletnie bez wykończenia na ten moment.
1
@KamQiX Mbappe, Sane, a 2 lata starszy to choćby Sterling.
1
@Momalsino
Suarez
Neymar Griezmann Messi
Busquets De Jong
Alba Umtiti Pique Semedo
MATS
Tak by chyba trzeba było pomieścić te wszystkie gwiazdy, Dembele do rotacji za każdego praktycznie może wejść, Cou odchodzi, z pomocy też musiałby odejść Rafinha + chyba Rakitić bo już za dużo jest tam zawodników na 2, max 3 pozycje w zależności od ustawienia, chociaż Busi jest już momentami tak kiepski że nie zasługuje na pierwszą 11, ale znamy EV.
Ale papier to jedno a rzeczywistość to drugie, najpierw musiałby przyjść Neymar a wtedy dopiero mamy problem bogactwa.
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
Ja nie wiem czy to Atleti takie mocne czy Real taki żałosny. Ja wiem ze to towarzyski i w ogóle, ale prawie ta sama jedenastka która dziś zaczęła za kilkanaście dni zacznie grać na poważnie, tymczasem Atleti z którego odeszło tylu piłkarzy 1 składu robi ich jak chce. Trochę lepsza skuteczność + gdyby Costa się nie zagotował to mogłoby tu być ponad 10 goli. A gol dla realu przecież typowo Realowy żadna piękna akcja.
3
Gdy widzę grę i wynik Realu:
https://media2.giphy.com/media/m8crpzTJFRDPhqqhXJ/giphy.gif?cid=8fc3c8975d3ba57c2f6f45417380a328&rid=giphy.gif
6
@Keriox pewnie madridista, ale jak interesuje się Tobą Barca a Real nie to nagle się priorytety zmieniają i jesteś od lat wielkim Cule :D to coś jak Kubo, w necie pod niebiosa wychwalał Barce i Leo a jak Real dał lepszą kasę to teraz nagle twierdzi wylądował w najlepszym klubie na świecie xD
4
@XBlairrX wolałbym żeby nie przyszedł niż miał przyjść za Cou + Malcoma + 3 gracz + 70 milionów tak jak on podaje.
1
@zmiter912576 dosyć niskich lotów produkcja, ale jak już musisz to podejrzewam że na ipli xD
0
@BarcaInfo dokładnie to podali że PSG "już" nie wyklucza włączenia piłkarza Barcy w transakcje, tak jakby chcąc zaznaczyć że PSG zmienia nastawienie i nie chce tylko żywej gotówki jak było podawane wcześniej. Chociaż imo fake news