didzejos
Dołączył/a: lipiec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@malyras chciałbym ale u mnie susza i mało grzybów
1
Ale bym sobie obejrzał taki meczyk LM z komentarzem Rafała Wolskiego ;)
jeśli ktoś nie kojarzy tego Pana to :
0
jeżeli RAC1 mówi prawdę i Paryż chce "tylko" 170 mln i to płatne za rok a Barca się nie zgadza to znaczy że negocjacje jeszcze potrwają, a może się skończyć Neyem w PSG.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czyli standardowo zamiast kluczowego tygodnia są kluczowe godziny i już mamy je za sobą :D sprawdze po robocie co się wydarzyło bo szkoda się denerwować, ale pewnie opera będzie trwała dalej. Eh
0
@snoopdegie tak na pewno Bartomeu dzwoni... to nie jest zakup włoszczyzny w warzywniaku tylko operacja za prawie miliard złotych, pracuje przy niej pewnie cały zarząd a w życiu jest tez tak, ze ktoś z zarządu może być dobrym znajomym i Bartomeu i Benedito, nawet jeśli ta dwójka za sobą nie przepada, wiec Agusti jest raczej lepiej poinformowany niż dziennikarze którzy codzień maja inna wersje
4
Odpowiedz na pytanie czy jest pewny ze Neymar się zbliża
Jeśli ktoś ma coś wiedzieć to prędzej on który na pewno ma poważne znajomosci w klubie(cule, były kandydat na prezydenta, organizował referendum w celu odwołania Bartomeu) niż Romero który jednego dnia jest pewny ze przyjdzie, drugiego ze temat umiera a trzeciego ze przyjdzie tak na 60%, czy Pederol który jednego dnia mówi ze jest bliżej niż kiedykolwiek Barcelony by zaraz twierdzić ze bliżej niż kiedykolwiek Realu i tak w kółko.
Szczerze to ta saga jest tak męcząca ze powoli obojętnieje czy on wróci czy nie, zamknijmy w końcu okienku a zarazem kadrę i skupmy się na sezonie.
3
@4drian0 mindhunter
0
@Kuczek standardowo - Bękarty Wojny, mój ulubiony film a Tarantino GOAT
0
@Cou7_ley nie, to było w Berlinie
0
Był ktoś może na meczu Dinama Zagrzeb? Widzę ze są coraz bliżej LM i wybieram się na mecz, ale nie wiem jak z dostępnością biletów
0
@Szakalaka12369 Inwestuj w Karchera. Miałem podobny syf to się zaraz posypał a używany był może raz na miesiąc
4
@Danny Gaucho Marcelo nie lubi tego
1
Barcelona od miesiąca czeka na "gest" Neymara. Ja wiem że to jest ciężka decyzja bo to jest bilet w jedną stronę i ewentualny transfer do Realu byłby praktycznie wykluczony, a w PSG byłby jeszcze bardziej niechciany w przypadku fiasko negocjacji. Lecz z drugiej strony powinien docenić to że po tym jak potraktował klub, nawymyślał prezydentowi to klub w ogóle o niego walczy. Jeśli tak bardzo chce wrócić to czas na jego "gest".
4
@Fabik87 zaraz zaczną się analizy że te 3 kropki oznaczają że idzie do Realu a on wyraził swoje zażenowanie XD
0
@MesQueUnClub96 w sumie kibicuję tylko Ajaxowi, reszta jest mi obojętna. Za to co grali w poprzedniej fazie grupowej, będąc kilkadziesiąt sekund od finału dziwnie jest ich oglądać od 3 rundy eliminacyjnej. No ale takie są zasady...;)
1
@Grubson06 geniusz
0
Cou + Dembele kosztowali więcej niż dostaliśmy za Neymara, teraz możliwe ze Neymar po 2 latach okupionych urazami wróci za wszelka cenę a wspomniana dwójka w końcu kiedyś odejdzie dużo taniej niż przyszła. Ciekawie się to potoczyło. Jak wróci to oby chociaż był zdrów, złamanie kolejne kości śródstopia to byłby prawdziwy dramat i kolejny cios, szczególnie przy obowiązkowym wykupie.
2
Pare dni temu napisałem ze to Dembele powinien iść zamiast Coutinho do Bayernu i jakże niewiele sie pomyliłem. Okej, Cou miał słaby sezon. Ale Dembele tez nie miał dobrego i znany jest raczej z pozaboiskowych wyczynów typu spóźnienia na trening, nieznajomość hiszpańskiego. Wielki „talent” za który Borussia dostała 9 razy tyle co zapłaciła rok wcześniej. 3 sezon w którym jedyne co odpala to te sama kontuzje. Niestety utopiliśmy na Cou + Dembele mnóstwo kasy z której odzyskamy może 50-60%. Trzeba się z tym pogodzić, pożegnać Pana który nie traktuje klubu poważnie i zacząć sprowadzać zawodników na których ma się jakiś plan a nie byle kupić a potem się pomyśli gdzie będzie grał( typu Coutinho)
15
0
@SeeleyBooth Prezes Monaco zdaje się że powiedział że na stole leżała oferta 180 mln z Realu i Mbappe wybrał Paryż. Wątpie że by nas wybrał, no chyba że akurat by wyczuł że ma szanse na 1 skład po odejściu Neymara to moooże. Kupno Dembele było zrozumiałe to jasne, ale nie za taką kasę.
8
8.5 miliona za wypożyczenie roczne gracza kupionego za taką fortunę... Ja rozumiem że zaoszczędzimy ze 20 mln na kolejnej transzy zmiennych + 13 mln na pensji i w teorii ma to sens ( o czym pisałem już, lecz wtedy mówiono o kwocie 20 mln a nawet 32! wtedy to miało mega sens) lecz przeraża jakich nieprzemyślanych zakupów dokonujemy. Najdroższy gracz w historii klubu i nie mamy pojęcia gdzie on zagra - zdaje się że jakiś czas temu sam Klopp mówił że Barcelona nie potrzebuje Coutinho, bo to taki mały Messi a Barca ma już Messiego, który tak jak Cou niezbyt broni.
Co do Griezmanna to 5 tygodni temu napisałem że nie do końca rozumiem ten transfer, olał nas rok wcześniej gdy był 20 mln tańszy, rok młodszy a na odejście Neya z PSG było 0% szans, a teraz kupujemy 28 latka za 120 baniek i pierwszy mecz oficjalny zaczyna na LS gdzie często nie grywał. Nie rozumiem tych ruchów i mam nadzieje że chociaż Griezmannowi Valverde znajdzie pozycje na boisku, lecz te nasze ruchy transferowe to czasem wyglądają tak jakby nie było kompletnie żadnej komunikacji na linii zarząd-trener, po prostu Valverde dostaje piłkarza i coś ma wymyślić.
PS. Żeby nie być hipokrytą. Sam chciałem Cou bardzo, chociaz przyszedł bardzo drogo. Lecz ja jestem tylko niedzielnym "Januszem" i wizja że przychodzi taki grajek za Iniestę była fantastyczna. No Iniesty z niego nie zrobili...
6
@BarcaInfo kabaret
3
Tite, selekcjoner Brazylii:
„Zapytałem Neymara, jak się czuje psychicznie w całym tym zamieszaniu transferowym, a on odpowiedział: "Jestem spokojny o przyszłość. Czekam na odejście z PSG”.
Wczoraj Amor o Neyu: „co się musi wydarzyć, wydarzy się”
Wczoraj RAC1: transfer Neymara prawie upadł ze względu na Coutinho
Dziś Sport: odejście Cou zamyka drogę Bale do Bayernu i utrudnia przejście Neymara do Realu
The show must go on. Panie Boże, byle do września.
0
@D10SLEO a gdyby przesunąć obramowanie bramki wygralibysmy 2:1
5
Tak jak dałem się zwodzić dwa lata ze Dembele jest młody i odpali, mega talent i potrzeba czasu tak już przestaje wierzyć w niego. Dwa lata temu napisałem ze jeśli Borussia chce 150 baniek( takie były plotki, skończyło się niewiele mniej) to powinnismy go odpuścić, mimo ze go chciałem ale nie za taka kase. Niestety go kupiliśmy o wiele za drogo jako następcę Neymara ale to nie ta skala talentu.
Garstka statystyk:
Pierwszy sezon Neymara 41 meczy, 15 goli 15 asyst
Drugi sezon Dembele - 42 mecze 14 bramek 9 asyst
A przecież Neymar przychodził z ligi „ogórkowej”, Dembele ze stażem w dwóch z pięciu najsilniejszych ligach europejskich a statystki są z drugiego sezonu(wszak pierwszy był przeplatany kontuzjami bardzo, ale nadal to jakieś doświadczenie już).
Poza pojedynczymi przebłyskami jak ladny gol w meczu z Totkami, Dembele raczej jest znany jako chaotyczny chłopak którego chyba nogi niosą zanim pomyśli co chce zrobić. Do tego częste niedokładne podania(nawet krótkie) i inne straty piłki które nie powinny się tak często zdarzać.
Dodatkowo raczej nie jest znany z profesjonalizmu, te problemy ze spóźnieniem się na trening, podobno nadal nie zna hiszpańskiego. Sadze ze zaraz Frenkie lepiej będzie śmigał po hiszpańsku niż Dembele, o ile już tak nie jest.
Moim zdaniem to Dembele powinien iść na wypożyczenie do Bayernu a zostać Coutinho i dostać druga szanse. Przydałby się tez ewentualnie w pomocy, a jak już kopie się po czole to może chociaż zaskoczy strzałem z daleka bądź jakimś ładnym podaniem otwierającym, prędzej po nim sie tego spodziewam niż po Dembele.
Wiem ze zaraz zleca się jego obrońcy ze standardowym argumentem „oceniasz po jednym meczu”, mimo wszystko zwykłych kibiców nie zaślepionych wiara w Dembele bądź oddaniem każdego byle Neymar wrócił zapraszam do merytorycznej, kulturalnej dyskusji.
2
Rafinha dziś dużo lepszy niż Dembele póki co
2
Patrząc na to jak Antoine haruje w obronie myśle ze spokojnie możemy grać 4-2-3-1 z Antoine za Suarezem i wymienną pozycja z Messim. Ale to teoria, praktyka jest rożna lecz chciałbym to zobaczyć niezależnie czy na lewym skrzydle zagra Dembele czy potencjalnie Neymar.
0
Wygląda na to że całkiem przytomnie nikt z naszych graczy nie wierzy w "projekt sportowy PSG" i nie chce być częścią wymiany za Neymara. Zatem 3 opcje
1. Wypożyczenie Neya z obowiązkowym wykupem za rok
2. Neymar se queda
3. Neymar w Realu
Czyżby Neymar blanco?
6
Coutinho jest rozczarowany postawą Barcelony która w ostatnich tygodniach nalegała na jego odejście i chce zmienić otoczenie jak najszybciej to możliwe. Odrzucił ofertę PSG z powodu za niskiej pensji.