1

@Hubert98 warty obejrzenia, nie chce mi się wypisywać plusów i minusów bo za dużo tego w necie więc szkoda czasu, ale jest bardzo przyjemny szczególnie że łącznie jest mniej niż 20 odcinków więc nie ciągnie się w nieskończoność...póki co bo podobno kręcą następne sezony;)

0

@koszol ja jeszcze pamiętam niezasłużoną czerwoną dla Vidala w tym dwumeczu - dwa gole ze spalonego + niesłuszna czerwona = bardzo ciężka przeprawa dla Bayernu. Od tego momentu moja niechęć do Realu wzrosła wielokrotnie

0

@4drian0 u nas będzie drożej

0

0

Demo fify na XO już wylądowało

21

0

Tak się zastanawiam co byśmy wygrali w ostatnich dwóch sezonach gdybyśmy nie mieli Messiego i Ter Stegena. Obstawiam że nic. Jak myślicie?

5

@tadzik447 wole latać z gołym tyłkiem niż z parasolka w kurtce

0

@tadzik447 15 stopni i deszcz w wawie to nie wiem czy tak optymalnie...

0

@Hudson hahahaha

0

@Cave szybko walka przeniosłaby się na ziemie a tam dosłownie wszystkie atuty conora są neutralizowane. I tak by niestety przegrał imo

0

Jedynym plusem tego rezultatu jest to ze w końcu title shota dostanie Ferguson i mam nadzieje ze w końcu on ugasi ruska.

0

Błagam niech to Dustin wygra

0

@matirix20 po obecnej walce

1

@baczmus będzie gorzka nie do picia jak dla mnie

9

@Dzemix111 tyle że wtedy to był 1 sezon Guardioli więc wiadomo że drużyna potrzebuje czasu na pojęcie nowego stylu... tutaj mamy 3 sezon wielkiego Ernesto i gramy w 90% przypadkow tak samo nijako

1

@Kacper1432 ale Tony ma tez lepszy parter od Conora wiec wieksza szansa na ucieczke jak juz sie do niego ruski misiek przytuli na macie

0

@NaFazieHitman obejrzyj sobie raz jeszcze walkę Pettis vs Ferguson która poprzedziła walkę ruska, potem główna walkę to zrozumiesz o co mi chodzi. Nie dostrzegam nudniejszego zawodnika w lekkiej

0

@neymarjr_143 Całym sercem za Dustinem, właściwie kto by nie walczył przeciwko ruskowi to zawsze będę za nim. Do dziś żałuję że Conor z nim przegrał ale można było się tego spodziewać - wrócił po drugiej przerwie na kozaka. Co by o rusku nie mówić to jest nie do zatrzymania w tej chwili (może jedynie Ferguson miałby szanse, czekam aż dostanie wreszcie title shota), koleś jest połączeniem najefektywniejszego z najnudniejszym stylem walki. Mam nadzieję że go ktoś w końcu ugasi i nie będę musiał go oglądać. Katusze a nie oglądanie.

74

2

@Hushovt sławek peszko

0

@Cave haha ja już nic nie wspominam o nim bo jednego bana dostałem za to, zresztą za ten wpis pewnie też dostanę.

13

Jako że transfer Neymara upadł pragnę ogłosić humorystyczną listę wrogów La Rambli (bądź przyjaciół, w zależności czy jesteś za bądź przeciw powrotowi Neymara). Zapraszam do dopisywania kandydatów. Kolejność przypadkowa:
1. David Valdearenas
2. Agusti Benedito( "Ney in, Cou out... All in" )
3. Leonardo Araujo
4. Moises Llorens ( za notoryczne wpisy "Neymaaaaa" bez kontekstu)
5. Nasser Al-Khelaifi
6. Emir Kataru wraz z Państwem
7. Josep Pederol i jego kiepskie show El Chiringuito podający codzień news sprzeczny z newsem z dnia poprzedniego.
8. Gianluca Di Marzio za tweeta że brakuje już tylko podpisów.
9. Ousmane Dembele za brak zgody przejścia do Paryża.
10. Javier Bordas za robienie nadziei słowami "jesteśmy bliżej".
11. Gerard Romero i jego C A L M A

Oczywiście wszystko na luźno :)

0

@kuz oszczędność pensji + oszczędność na zmiennych dla Liverpoolu 25 mln z tego co czytałem a i pewnie więcej w przypadku wygrania LM, łącznie około 40 mln euro w kieszeni + 8,5 mln za wypożyczenie. Jeśli i tak ma odejść(a tak pewnie będzie), a w tym roku nie było chętnych to ma to jako tako sens. Pytanie dlaczego go ściągaliśmy skoro nie mamy pomysłu na tego chłopaka.

4

0

Typowe mierne show, wielka „bomba” to tak naprawdę 16 latek do Barcy B..;)

2

El chiringuito to w kwestii Barcy żadne źródło a ten Domenech to nie ten sam który oglosil ze De Ligt idzie do Juve. Mierne show i sadze ze po raz setny nabijają oglądalność fake newsem( przykład - ostatnio podali ze zaprezentujemy Neymara w czwartek)

1

@kibicsportu z Hazardem to codzień mówił ze to już dziś, to już dziś, a i tak się ładnie przesunęło. Jeśli taki showman jest najlepszym źródłem Realu to współczuje, wole już Gordo Romero

4



Ja tez.
Choć nie wierzę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?