Komu Ojczyzna i Barcelona miła za mną! Kupą mości panowie kupą! Czyścić ciasteczka, wchodzić z urządzeń mobilnych! Pokażmy tym psubratom, łajdakom, pończosznikom, nitkopłutom, charcharom, oczajduszom, łamignatom ile nas jest!
głosować głosować! Kto tego jeszcze nie zrobił. Niestety te głosowania to nie jest najfortunniejszy pomysł. No ale cóż.. wolny rynek. Każdy głos się liczy.
Eusebio go go go, wow zrobimy show.
To bylo oczywiste, że to się tak skończy. Przecież ten człowiek nie ma pojęcia o trenowaniu.
I on chciał jeszcze trenować 1 drużynę. To teraz brzmi jak żart.
Szkoda, że może zaprzepaścić osiągnięcia Guardioli i Enrique z 2 zespołem i spuścić ich do 3 ligi... Jakby nasz zarząd miał jaja to by go już dawno wypieprzył. Piłkarzem był dobrym, nie znaczy to, że takim samym musi być trenerem.
Ale pierdzielisz. Z kim remontada? Z tito na ławce? ktory ledwo żyje i boi się podjąć odważnych decyzji? I przejebał każdy ważny mecz z realem w tym sezonie? Kurw..a przecież jakby nawet 3-1 przegrali to by szansa była. Ale jak zespół był ustawiony taktycznie żeby dać sobie wpierdzielić 4 bramki? A z naszej strony żadnego zagrożenia. No żenada.
Moim skromnym zdaniem Sergi Roberto ma przed sobą lepszą przyszłość niż Deleleleueu któremu chyba sodówa uderza do głowy.
Adriano, Sanchez, dos Santos na sprzedaż. (Wpożyczyć Delele) i przesunąć do pierwszej drużyny Roberto. Posprzedawać wszystkich wypożyczonych. Z zebranej kasy i tego co da Rosell na transfery zakupić: Neymara, środkowego obrońce, lewego obrońce jako zmiennika Alby.
Wciąż sprawa nie jasna z tym Valdesem i to jest największa bolączka, bo na tej klasy bramkarza naprawdę będziemy musieli się szarpnąć. Gdyby Valdes jednak postanowił zostać, to można by przeprowadzić ryzykowną operacje sprzedaży Villi i kupna klasycznej 9 typu Falcao czy Rooney. Ale obiektywnie patrząc nie będzie nas stać na taki wydatek.
Komentarze
0
Komu Ojczyzna i Barcelona miła za mną! Kupą mości panowie kupą! Czyścić ciasteczka, wchodzić z urządzeń mobilnych! Pokażmy tym psubratom, łajdakom, pończosznikom, nitkopłutom, charcharom, oczajduszom, łamignatom ile nas jest!
3
Całuj psa w ogon.
0
http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
głosować głosować! Kto tego jeszcze nie zrobił. Niestety te głosowania to nie jest najfortunniejszy pomysł. No ale cóż.. wolny rynek. Każdy głos się liczy.
0
Eusebio go go go, wow zrobimy show.
To bylo oczywiste, że to się tak skończy. Przecież ten człowiek nie ma pojęcia o trenowaniu.
I on chciał jeszcze trenować 1 drużynę. To teraz brzmi jak żart.
Szkoda, że może zaprzepaścić osiągnięcia Guardioli i Enrique z 2 zespołem i spuścić ich do 3 ligi... Jakby nasz zarząd miał jaja to by go już dawno wypieprzył. Piłkarzem był dobrym, nie znaczy to, że takim samym musi być trenerem.
0
Mes que un club!
Chyba to już nic nie znaczy.
3
Całuj psa w ogon.
0
Ale pierdzielisz. Z kim remontada? Z tito na ławce? ktory ledwo żyje i boi się podjąć odważnych decyzji? I przejebał każdy ważny mecz z realem w tym sezonie? Kurw..a przecież jakby nawet 3-1 przegrali to by szansa była. Ale jak zespół był ustawiony taktycznie żeby dać sobie wpierdzielić 4 bramki? A z naszej strony żadnego zagrożenia. No żenada.
0
To jest realny świat a nie CM9. Ludzie ochłońcie troche :]
0
Błogość, spokój i sen:) Jutro świętowanie:)
Kocham Barce!
Visca el Barca!
0
Moim skromnym zdaniem Sergi Roberto ma przed sobą lepszą przyszłość niż Deleleleueu któremu chyba sodówa uderza do głowy.
Adriano, Sanchez, dos Santos na sprzedaż. (Wpożyczyć Delele) i przesunąć do pierwszej drużyny Roberto. Posprzedawać wszystkich wypożyczonych. Z zebranej kasy i tego co da Rosell na transfery zakupić: Neymara, środkowego obrońce, lewego obrońce jako zmiennika Alby.
Wciąż sprawa nie jasna z tym Valdesem i to jest największa bolączka, bo na tej klasy bramkarza naprawdę będziemy musieli się szarpnąć. Gdyby Valdes jednak postanowił zostać, to można by przeprowadzić ryzykowną operacje sprzedaży Villi i kupna klasycznej 9 typu Falcao czy Rooney. Ale obiektywnie patrząc nie będzie nas stać na taki wydatek.