O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 126
  • Polecenia 3

Komentarze

0

Komu Ojczyzna i Barcelona miła za mną! Kupą mości panowie kupą! Czyścić ciasteczka, wchodzić z urządzeń mobilnych! Pokażmy tym psubratom, łajdakom, pończosznikom, nitkopłutom, charcharom, oczajduszom, łamignatom ile nas jest!

3

Całuj psa w ogon.

0

http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa

głosować głosować! Kto tego jeszcze nie zrobił. Niestety te głosowania to nie jest najfortunniejszy pomysł. No ale cóż.. wolny rynek. Każdy głos się liczy.

0

Eusebio go go go, wow zrobimy show.
To bylo oczywiste, że to się tak skończy. Przecież ten człowiek nie ma pojęcia o trenowaniu.
I on chciał jeszcze trenować 1 drużynę. To teraz brzmi jak żart.
Szkoda, że może zaprzepaścić osiągnięcia Guardioli i Enrique z 2 zespołem i spuścić ich do 3 ligi... Jakby nasz zarząd miał jaja to by go już dawno wypieprzył. Piłkarzem był dobrym, nie znaczy to, że takim samym musi być trenerem.

0

Mes que un club!
Chyba to już nic nie znaczy.

Zobacz wszystkie

3

Całuj psa w ogon.

0

Ale pierdzielisz. Z kim remontada? Z tito na ławce? ktory ledwo żyje i boi się podjąć odważnych decyzji? I przejebał każdy ważny mecz z realem w tym sezonie? Kurw..a przecież jakby nawet 3-1 przegrali to by szansa była. Ale jak zespół był ustawiony taktycznie żeby dać sobie wpierdzielić 4 bramki? A z naszej strony żadnego zagrożenia. No żenada.

0

To jest realny świat a nie CM9. Ludzie ochłońcie troche :]

0

Błogość, spokój i sen:) Jutro świętowanie:)

Kocham Barce!

Visca el Barca!

0

Moim skromnym zdaniem Sergi Roberto ma przed sobą lepszą przyszłość niż Deleleleueu któremu chyba sodówa uderza do głowy.
Adriano, Sanchez, dos Santos na sprzedaż. (Wpożyczyć Delele) i przesunąć do pierwszej drużyny Roberto. Posprzedawać wszystkich wypożyczonych. Z zebranej kasy i tego co da Rosell na transfery zakupić: Neymara, środkowego obrońce, lewego obrońce jako zmiennika Alby.
Wciąż sprawa nie jasna z tym Valdesem i to jest największa bolączka, bo na tej klasy bramkarza naprawdę będziemy musieli się szarpnąć. Gdyby Valdes jednak postanowił zostać, to można by przeprowadzić ryzykowną operacje sprzedaży Villi i kupna klasycznej 9 typu Falcao czy Rooney. Ale obiektywnie patrząc nie będzie nas stać na taki wydatek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?