0

Komu Ojczyzna i Barcelona miła za mną! Kupą mości panowie kupą! Czyścić ciasteczka, wchodzić z urządzeń mobilnych! Pokażmy tym psubratom, łajdakom, pończosznikom, nitkopłutom, charcharom, oczajduszom, łamignatom ile nas jest!

3

Całuj psa w ogon.

0

http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa

głosować głosować! Kto tego jeszcze nie zrobił. Niestety te głosowania to nie jest najfortunniejszy pomysł. No ale cóż.. wolny rynek. Każdy głos się liczy.

0

Eusebio go go go, wow zrobimy show.
To bylo oczywiste, że to się tak skończy. Przecież ten człowiek nie ma pojęcia o trenowaniu.
I on chciał jeszcze trenować 1 drużynę. To teraz brzmi jak żart.
Szkoda, że może zaprzepaścić osiągnięcia Guardioli i Enrique z 2 zespołem i spuścić ich do 3 ligi... Jakby nasz zarząd miał jaja to by go już dawno wypieprzył. Piłkarzem był dobrym, nie znaczy to, że takim samym musi być trenerem.

0

Mes que un club!
Chyba to już nic nie znaczy.

0

Największy budżet transferowy w 2 lidze plus najlepsza szkółka na świecie. Marne wyniki, jedna z najgorszych obron w segunda, w presezonie dostaje w dupe nawet z amatorami.
Gość jest zdrowo pierdolnięty, Ego jak mourinho, a umiejętności trenerskich za grosz. Już dawno powinni go wypieprzyć na zbity pysk i zatrudnić kogoś kto nie wprowadza chaosu wśród naszej młodzieży. Ale z tym zarządem i prezydentem to oczywiście niemożliwe, bo stołki i kasa są dla nich ważniejsze niż wyniki.

Zaraz jeszcze ogłoszą Puyol zdrowy, Puyol fichado i obrońcy w końcu nie kupimy. Ten sezon będzie bardzo ciężki...

0

Będzie wygrzewał miejsce na ławce rezerwowych zamiast Thiago. :) A w tym czasie młody Alcantara będzie rozpieprzał system w jakimś klubie z europejskiego topu. Wspomne jeszcze tylko że suma odstępnego to kpina.
Tito jest wielkim motywatorem i człowiekiem z wizją!
My zostaniemy z Xavim, Fabregasem i Iniestą. Z tym że z fabregasem wiadomo jak jest ,a Xavi nie da rady rozegrać pełnego sezonu na wysokim poziomie. Potem po będzie pierdolił jak po porażce 0-7 z Bayernem, że byliśmy lepsi w posiadaniu piłki i wcale nas nie zdominowali.

0

A tak nawiązując. Mówiło się o kupnie Inigo Martineza z Sociedad za około 30mln. Rocznik Bartry, obaj grają na środku obrony w kadrze U-21.
Tylko że jeszcze 2 lata temu, a nawet rok Bartra rokował o wiele lepiej niż Inigo. No ale w Sociedad mu zaufali i dzięki temu jest coraz lepszy.
To co robił Tito w tym sezonie z Bartra to jest śmiech na sali. Po prostu nie dawał mu szans i dzięki temu Bartra się cofa w rozwoju. A później nieogranego chłopa wystawił w 1/2 LM. Brawo.

0

Ale jak to? Przecież Tito mówił, że mu ufa i że jest ważną częścią zespołu.... :( Czyżby Tito kłamał? Niemożliwe..
A może boi się, że musiałby go czasami wystawiać w 1 składzie i wtedy nie mógłby grać Once de gala?

Zostaniemy z Pique, nierównym Mascherano i weteranem Puyolem, aaa zapomniałbym przecież mamy jeszcze jednego z najlepszych stoperów na świecie Adriano. A nie no, to już jestem spokojny o nasz skład :)

0

Rekordowa porażka w dwumeczu 1/2 LM. Przegrany dwumecz w CdR z realem, w tym łomot na camp nou.
Porażka w superpucharze z realem.
Porażka nie wygranie meczu w lidze z realem. Tylko dzięki Messiemu zremisowaliśmy na Camp Nou.
Beznadziejna postawa z PSG i wyczekiwanie na to co zrobi Messi.
Kopanie się przez pół sezonu po czole fabregasa. Beznadziejne 3/4 sezonu Alexisa. Cały beznadziejny sezon Pedro.
Nie dawanie szans młodzieży.
Granie w składzie z kontuzjowanym Puyolem i Messim co skończyło się dla nich źle.
Nieogarnięta defensywa.
Zanik naszego pressingu, który dawał nam tyle w poprzednich sezonach.
Wolna i schematyczna gra.
Brak zapowiadanego szczytu formy drużyny na najważniejsze mecze. (źle dobrane treningi?).

Messi uratował nam twarz w tym sezonie. On ciągnął ten wózek na swoich plecach i wygrywał nam mecze wielokrotnie praktycznie sam. Powinni mu ten Puchar dać do domu na własność.

Wszyscy zachłysnęli się bo mamy 100pkt, i rekord bramkowy. Tylko zapominają, że w tym sezonie to lige wygraliśmy już w grudniu i graliśmy bez presji. Natomiast pod względem taktycznym i motywacji każdy lepszy trener zjada TIto na śniadanie.
Trzeba też myśleć przyszłościowo. Skład nam się wypala i starzeje, a Tito zajeżdża Xaviego i Inieste. Zajeżdża Messiego. Daje grać nie wiadomo dlaczego Pedro gdy ten jest bez formy.
NIe daje szans Thiago, który powinien grać regularnie w tej wygranej lidze, a Xaviego powinno się konserwować na najważniejsze mecze. Busquets gra z przepukliną, a Song siedzi na ławce. Nagle zaczyna grać Song i o dziwo gra dobrze. Litania błędów jest długa. Ale historia ma to do siebie, że jeszcze nikt się z niej niczego nie nauczył.

0

Dzięki temu trenerowi nasza najzdolniejsza młodzież może już niedługo pożegnać ten klub. Tito może zmarnować całe pokolenie młodych zawodników. Montoya, Bartra, Thiago, Tello, a jest przecież jeszcze Rafinha i Delofeu. Niestety ich szanse na gre są marne. Jeżeli myślą o swojej przyszłości to pewnie odejdą z klubu.
Za to będzie grał ulubieniec TIto, Pedro, który od 2 lat kopie się po czole.

0

stopunktownasze czemu toto nie ma bana jeszcze?

0

Widocznie dla Tito wyznacznik gry jest taki, chodzi? No, to może grać.
Barta siedzi za to siedzi na trybunach, aby czasem nie przeziębił się na boisku. A o kupnie nowego stopera cisza. Adriano już pewnie zaciera ręce.
Przyszłość nie zapowiada się w różowych barwach.

0

Brawo Tito i Abidal wygrali ten sezon moralnie, pokonali choroby, zdobyliśmy mistrzostwo. Teraz obaj powinni podziękować i odejść z honorami z klubu. Być może zostać jego ambasadorami.

0

Zresztą nie ma co oceniać zawodników jak grają, gdy sezon już się skończył i nie grają o nic.
Pedro 6 bramek w lidze w 26 występach mówi samo za siebie. Villa i Pedro powinni być pierwsi do odstrzału. Obawiam się o to, że obaj zostaną, a odejdzie Alexis. Chociaż za nim też nie przepadam, to na pewno ma większe szanse na stanie się lepszym zawodnikiem i poprawienie swojej gry niż pedro.
Bo o Pedro za czasów Guardioli możemy zapomnieć. Pep wydobył z niego co najlepsze. Od 2 sezonów nie gra kompletnie nic.

0

Dziewczyny na pewno ładniejsze niż gra :P

0

Mecz się odbył. Szkoda, że znów nie dane było zagrać młodym zawodnikom. Po wejściu Thiago i Tello ożywili nieco grę.
Pedro gra słabo i bramka tego nie zmieni.

0

Tito przez sezonem mówił, że nie dokonał zakupu środkowego obrońcy, bo liczył na Bartre. W czasie sezonu nawet Adriano grał na środku obrony i Song, a Bartra nie. Czas żeby dawać mu szanse w sezonie zmarnował, jedna z przyczyn porażki z Bayernem. Mógłby go ogrywać teraz, ale lepiej wystawić Mascherano dopiero co wyleczonego po długiej kontuzji.
WTF?

0

Aha i głównie Tito możemy podziękować, że Messiemu z 10 dniowej kontuzji zrobiła się 2 miesięczna. Wystawiał go nawet kulawego.
Busquets od stycznia niezaleczona kontuzja gra. Xavi ledwo zipie, a tutaj jeszcze puchar konfederacji GRA.
Alexis złapał forme, no to ława. Pedro gra chujowizne 1 skład.
Cesc nie sprawdził się nigdy na 9. Cesc na 9.
Przepraszam bardzo ale to trzeba być chyba idiotą...

0

Niech sprzeda tego Thiago i Tello. Po chuj się mają męczyć i tak nie pograją w przyszłym sezonie.

0

TIto to dyletant, marionetka i kukła a nie trener.

0

Ale pierdzielisz. Z kim remontada? Z tito na ławce? ktory ledwo żyje i boi się podjąć odważnych decyzji? I przejebał każdy ważny mecz z realem w tym sezonie? Kurw..a przecież jakby nawet 3-1 przegrali to by szansa była. Ale jak zespół był ustawiony taktycznie żeby dać sobie wpierdzielić 4 bramki? A z naszej strony żadnego zagrożenia. No żenada.

0

Moim skromnym zdaniem Sergi Roberto ma przed sobą lepszą przyszłość niż Deleleleueu któremu chyba sodówa uderza do głowy.
Adriano, Sanchez, dos Santos na sprzedaż. (Wpożyczyć Delele) i przesunąć do pierwszej drużyny Roberto. Posprzedawać wszystkich wypożyczonych. Z zebranej kasy i tego co da Rosell na transfery zakupić: Neymara, środkowego obrońce, lewego obrońce jako zmiennika Alby.
Wciąż sprawa nie jasna z tym Valdesem i to jest największa bolączka, bo na tej klasy bramkarza naprawdę będziemy musieli się szarpnąć. Gdyby Valdes jednak postanowił zostać, to można by przeprowadzić ryzykowną operacje sprzedaży Villi i kupna klasycznej 9 typu Falcao czy Rooney. Ale obiektywnie patrząc nie będzie nas stać na taki wydatek.

0

zdąży zagra 2 mecze i znowu dostanie kontuzji. Obrońca może i z niego dobry, ale co z tego jak nie daje żadnej alternatywy bo ciągle ma kontuzje. Po sezonie razem z Alexisem( dużo biegam ale nie potrafie strzelać) Sanchezem pierwszy do wylotu.

0

siu siu łapy precz. Tylko niech zacznie dostawać więcej minut i się ogrywać! Bo ostatnio gra strasznie przeciętnie, ale to wina braku rytmu meczowego. Papiery na granie ma, niech tylko zacznie to regularnie udowadniać na boisku.

Bo ostatnio jego ojciecj(Mazinho) cośtam przebąkiwał w wywiadzie, że w każdym innym zespole miałby więcej minut. Mam nadzieje, że nie zawróci młodemu w głowie i nie będzie się chciał sam wytransferować do jakiegoś innego klubu.

0

Sikorski też dzisiaj mówił, że w Polsce żyje się najlepiej od lat. Obie wypowiedzi równie prawdziwe :P
Nawet szczawiu zaczyna brakować.

0

Prędzej Xavi zagra na środku obrony, niż szansę dostanie Bartra :/ zawodnik, który nie łapie się na ławkę nawet z ogórkami teraz nagle ma wskoczyć do 1 składu? Widocznie ma za mały potencjał. Tylko jeżeli tak jest to dlaczego nie kupiono w lecie żadnego środkowego obrońcy, który mógłby grać od razu w pierwszej 11? Mydlono tylko oczy Bartrą że będzie wspaniałą alternatywą. Zaiste jest zajebistą alternatywą ;]
Teraz będziemy się modlić do końca sezonu, żeby czasami Pique nie dostał czerwonej kartki ani kontuzji, bo zostaniemy bez ŻADNEGO,( bo Masch to nie typowy środkowy) środkowego obrońcy!
Tak trudno było przewidzieć że Puyol dostanie kontuzji?
Tutaj ukłony dla zarządu!
Bardzo trudno będzie nam w tym roku zdobyć LM. Jeżeli znowu np. w 1/2 z Realem lub Bayernem na środku wyjdzie Adriano to będzie tragedia.

0

a z milanem to powinniśmy zagrać 3-4-3. Bo wystawienie 4 obrońców nie ma sensu bo bramke i tak stracimy. Czy przy 4 czy przy 3 obrońcach to nie ma znaczenia. Alves i adriano na skrzydła. W środku busquets i Iniesta. Atak villa na środku i na bokach tello i messi.
Zaskoczmy kogoś w końcu jakąś inną taktyką.
Ale znając życie to wyjdziemy 'once de gala" i po emocjonującym meczu wygramy 2-1 i odpadniemy.

0

Astad pomyśl. To nie boli. Może dlatego ten news że gramy z nimi za tydzień? I ich obecna forma i nasza to dość paląca sprawa.

0

Niech fabregas lepiej weźmie się za gre. Bo te ich wypowiedzi zaczynają mnie irytować. Fabregas znowu jedna część sezonu bardzo dobrze; a w drugiej nie potrafi prosto piłki kopnąć. O fatalnej motoryce nie chce się rozpisywać..
Do tego błędy taktyczne, mało rotacji w trakcie sezonu i poleganie wyłącznie na messim w ataku wychodzi. Messiego nie ma. Nie istniejemy. Tak wygląda na dzień dzisiejszy Barcelona. Xavi i Puyol coraz starsi, nie dają już rady. Zastępcy nie widać. Dlaczego Thiago dostaje tak mało szans? Kiedy ma się ogrywać jak nie teraz z najlepszymi?
Jedyny dla nas ratunek to granie 3 napastnikami. Mówie tu o Tello Villi i Messim. Alexis stracił widocznie całkowicie zaufanie sztabu, po sezonie out. Pedro i ten jego pressing to jednak za mało. Zero dryblingu, zero nieprzewidywalnych zagrań. Nie chce się tutaj nad nikim szczególnie pastwić, bo wszyscy zagrali słabo.
W lecie potrzebujemy zmian. Obrońca, ktoś do środka pola i napastnik. Podziękujmy Villi, Sanchezowi, Adriano( który pół sezonu ma zawsze kontuzje, Bartrze). Zwiększenie roli Thiago i Tello w zespole. Jeżeli Pedro w przyszłym sezonie utrzyma skutecznosć na tym poziomie też bym mu podziękował. Wprowadzenie do 1 składu Delofeu i Rafinhi. Plus kupno Neymara i środkowego obrońcy.
I najważniejszy priorytet zatrudnienie nowego trenera! NIech Tito się spokojnie leczy, bo kto zaręczy że w przyszłym sezonie znów nie będzie miał nawrotów choroby w najważniejszym momencie sezonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?