dinof
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurcze najgorsze jest to, że kolejny sezon raczej na pewno nie będzie tak udany jak ten:D
Tak wysokiej formy pewnie nie utrzymamy. Nie ma też co liczyć na przekroczenie 100 bramek w sezonie w lidze. Myślę że mistrzostwo powinniśmy obronić, ale gorzej może być z LM i Copa del Rey.
No ale wierze, że Guardiola coś wymyśli. Na pewno potrzebujemy świeżej krwi i zawodników głodnych sukcesów, żeby pociągnęli zespół.
No i muszą znowu omijać nas kontuzje, a z tym też może być różnie.
0
Ups Messi nie jedzie do La Coruny;p mój błąd bo nie zauwazylem tego newsa;)
0
Myśle że obrona mogłaby wyjść w składzie podstawowym.
W pomocy Xavi, Keita i Busquets daliby rade, bo nie grali przecież 2 tygodnie.
Messi podobno nie czuje nigdy zmęczenia i chce grać, henry długo odpoczywał, a Eto będzie chciał grać na pewno.
No ale wszystko zależy od decyzji Guardioli, chociaz myśle że może wystawi 1 skład.
0
Portugalski kmiot!
0
Błogość, spokój i sen:) Jutro świętowanie:)
Kocham Barce!
Visca el Barca!
0
dzisiaj będziemy śpiewać:
Heeeeeeeeeeeeeeenryyy, Heeeeeeeeeeeeeeeeenryyy, Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeenryyy!!!
Ale napięcie:D normalnie jak przed maturami;p
0
pocałuj nas w d... Saar. Buńczuczne wypowiedzi, ferdinanda, saara i reszty bandy dryblasów.
Trzeba to skończyć dzisiaj i pokazać na czym polega prawdziwa piłka! Musimy zagrać pięknie i utrzeć nosa tej bandzie zadufanych angoli!
Vamos Barca!!!
0
Dzisiaj od rana czuje dreszcze emocji:D Oglądam filmiki o Barcy i zapowiedzi finału i jeszcze bardziej mnie to mobilizuje;)
0
Gazecie wyborczej jak każdy wie ufać nie można;p
0
Jakby były karne to moje serce by tego nie wytrzymało. Mam nadzieje, że nie będzie.
0
Kurde jak 2 dni przed meczem nie trenowali na pełnych obrotach, to nie wiem czy to jest taka dobra wiadomość:/
W pełni sił to na pewno nie będą. Iniesta może zagra od początku, chociaz nie wiem jak się będzie prezentował. Henry pewnie nie. Może wejdzie na końcowe minuty. No ale zależy od rozwoju sytuacji na boisku.
0
Miałem nadzieje, że Henry zagra chociaż chwile w tym meczu i poczuje atmosferę boiska:/ I powalczy trochę na placu gry.
Chyba nie wyjdzie w 1 składzie na Manchester.
0
fcbarka masz racje. Myślałem o tym samym przed meczem. Nasi mogli wypaść z rytmu meczowego a to jest bardzo, bardzo groźne. Miejmy nadzieje, że nie odbije się to nam czkawką.
0
Vidic to przypomina jakiegoś ochroniarza gangstera z ukrainy.
To taki typ co mało myśli, ale dużo biega i jest silny. Nie lubie go, od niego wole już Ferdinanda.
To że ManU NIE zaatakuje to oczywiste. Ferguson nie jest głupi, nastawi się na kontry. Obronę ma bardzo solidną więc się nie musi bać o szybką stratę bramki. Dlatego najepiej byłoby pieprznąć na początku jakąś bramkę z dystansu i wtedy mogłoby być ciekawie;)
0
Myśle że 100tys
0
Cholera szkoda jeszcze że LM nie mają. No to trzeba będzie przepinać antene na zwykłą;p
0
A może kogoś wyższego? Mamy i tak już duże problemy ze stałymi fragmentami gry.
0
W lidze szkockiej to by go tam połamali, a kontuzje by go nie opuszczały, tak jak to się dzieje np. z Nakamurą:D wszędzie byle nie do Szkocji i Polski oczywiscie;p
NIe nauczyłby się tam nic. Jedyna taktyka to piła w przód i dośrodkowanie. Tak że pomysł marny.
0
Nie żebym wczoraj nie mówił że na lewej zagra Keita:D
Dzwoniłem wczoraj do Pepa i przekazałem mu swoje wskazówki, a ten widocznie mnie posłuchał;)
0
Ja obstawiam za kandydaturą Irka Jelenia:D Młody, szybki, tani i na pewno pogodziłby się z rolą rezerwowego. Jak ma sytuacje to wykorzystuje, a jak nie ma to też strzela gole;p Taki napastnik by nam się przydał;)
Może jutro będzie ciekawszy temat do komentowania.
Dobranoc całemu towarzystwu:)
0
Adriano? To może Ronaldo! Też prawie za darmo i świetny:]
0
Ibrahimovic jak wieść niesie zawodzi w najważniejszych meczach.
W tym sezonie Inter grał 2x z Milanem, Juventusem i Ibra nie zdobył w tych meczach ani bramki i prezentował się słabo. To samo można powiedzieć o meczach w lidze mistrzów, głównie z ManU.
Czy potrzeba nam za takie pieniądze napastnik, który nie potrafi poderwać zespołu w najważniejszych momentach z silnymi rywalami?
To jest bardzo chimeryczny zawodnik.
Wydaje mi się że do Barcy nie pasuje. Przynajmniej ja go nie chce.
Potrzebujemy na ataku gwiazdy, która w decydującym momencie weźmie na siebie ciężar gry i przypieczętuje zwycięstwo, a nie zawodnika, który odpuszcza i człapie po boisku w końcówkach ważnych meczów.
0
Koks cytując słowa z pewnego polskiego filmu "nie zabije Cię" :D
Podoba mi się oczywiście pod względem czysto piłkarskim prostując moją wypowiedź.
0
Jeżeli Eto jedzie na PA to tym gorzej dla nas. Dlatego koniecznie potrzebujemy zawodnika do ataku.
Ten Negredo mi się podoba, wysoki, silny i szybki. To mógłby być dobry transfer.
Real ma prawo pierwokupu to prawda:/ To może być spory problem ale nie ma spraw beznadziejnych, szczególnie dla naszych negocjatorów:D
Jeżeli przyjdzie Villa to trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, za kogo?
Za Henryego na bok? Rasowy snajper musiałby się przystosować do gry na boku i dogrywaniu piłek. Villa wcale nie byłby do tego taki skory. Henry na ławce mógłby mieć pretensje. To samo gdybyśmy posadzili na ławce Ville. A jeszcze gorzej gdyby Samu usiadł, wtedy zrobiłby się sajgon:D
Miejmy nadzieje, że Eto nie wystrzelał swoich wszystkich pocisków jeszcze i będzie chciał dać z siebie jeszcze wszystko zarówno w finale LM jak i w przyszłym sezonie, jeżeli zostanie.
Jak zostanie to trzeba kupić tylko zmiennika. Jeżeli odejdzie trzeba kupić na atak gwiazdę.
My możemy tylko gdybyać, a decyzje i tak zależą od Guardioli i Laporty.;)
0
Ibrahimovic: Barca? For money!
Nie, nie i nie:D
Jeżeli takie będzie życzenie Eto i odejdzie to możemy go zastąpić albo Villą. Sprawdzony, pewny jak niemiecki samochód.Transfer byłby idealny ale drogi.
Gwarantem wielu bramek może być jeszcze Torres(o ile przypomniałby sobie jak strzelać bramki w la Liga) za którego zażądają ogromną sume. Jest raczej nierealny i nieosiągalny.
Kandydatami mogą być jeszcze Forlan. Gościu sprawdzony, strzela dużo bramek co sezon. Minusem jest jego wiek i to że czasami skutecznością przypomina Eto.
I zawodnik numer cztery to... Negredo z Almeri.
Gościu natłukł 19 bramek w słabiutkim klubie. Być może będzie drugim Eto. Astronomicznej sumy na pewno Almeria za niego nie zarząda. Jest jeszcze jedna rzecz, która jest osobliwa. Zarówno kameruńczyk jak i hiszpan(Negredo) grali w realu madryt. Obaj się nie sprawdzili i zostali sprzedani do gorszych klubów, w których porobili kariery.
Deja vu?
Może to być naprawde ciekawy transfer.:)
0
Wystawi Henryego jeśli będzie w pełni sił. Jeżeli nie, to zagramy z Iniestą w ataku i z Keitą i Busquetsem w środku, co może nam się odbić czkawą:/ Henry wejdzie najwyżej jako zmiennik.
Jeżeli będzie w pełni sił to powinien zaliczyć przynajmniej 30min już w meczu z Osasuną w sobote.
Pique i Yaya to raczej pewna para stoperów. Pep może jeszcze ewentualnie postawić na Keite na lewej stronie obrony, no ale to tylko w wypadku jeżeli Henry grałby w ataku, a busquets grał na DM.
Na Bojana w ataku raczej nie postawi, chłopak nie przepchałby się z siłowo grającymi obrońcami ManU.
Nieważne co nasz trener wymysli ,ważne aby było skuteczne i prowadziło do zwycięstwa:)
0
mamy do wyboru Ribery, Van Persie, Silva może jeszcze jakaś inna kandydatura?
Ja proponuje Irka Jelenia:p
0
Bojan widać, że ma duży potencjał. Tylko dostawał w tym sezonie trochę za mało szans do pokazania się. Ale w meczach, w których grał zawsze wnosił coś do zespołu. W przyszłym sezonie miejmy nadzieje, że będzie grał więcej bo chyba na dłuższą mete z rolą rezerwowego się nie pogodzi i będzie chciał odejść.
0
Jeżeli wygramy Ligę Mistrzów to Henry w przyszłym sezonie może czuć się wypalony. Ten człowiek wygra wtedy już wszystko z mistrzostwem świata i europy włącznie. Dlatego będzie nam potrzebna nowa krew.
Taki ktoś jak van Persie bardzo by się przydał Barcelonie. Ribery jest dobry jako skrzydłowy, ale nam bardziej potrzeba takiego napastnika, który jest przemianowany na skrzydłowego, aby miał wymienne funkcie z Eto lub kimś innym i van Persie by do tego pasował idealnie. Bo Franka jako środkowego napastnika jakoś nie widze. A Persie gra na skrzydle i w ataku w Arsenalu. Dlatego ta kandydatura wydaje mi się lepsza.
No ale kogo kupimy to już zależy od tego czego będzie chciał Guardiola.
0
Czy Eto nie zna takiego pojęcia jak strzał techniczny?