0

dośrodkowanie i rykoszet po nodze gościa z sevilli i raul wyprzedził obrońce i dobił. już wyłączyłem mecz bo już nie mam siły się denerwować:/

0

sevilla gra taką chu* że się w pale nie mieści. 2-1 raul. 2 dośrodkowania i 2 gole.

0

real wygra ten mecz... na pewno strzelą jakąś bramkę w 90min. albo sędzia się pomyli, albo ktoś się pośliźnie z sevilli. My w przyszłą sobotę będziemy wykończeni po morderczym meczu z chelsea. Kurcze może być nieciekawie:/

0

oglądałem w tym sezonie wszystkie mecze Barcy więc wiem jak to wygląda, a Orłowski sam sobie tego nie wymyslił, tylko widział statystyki. Więc nie dyskutuj jak nie wiesz co mowisz.

0

Wczoraj Orłowski mowił, że w ciągu 6 meczy obronił chyba 8 strzałów. Wczoraj miał okazje się wykazać i źle wyszedł do dośrodkowania. No a sam na sam to loteria i miał pecha.To że puścił tak mało bramek jest bardziej zasługą dobrze zorganizowanej obrony niż umiejętności. Valdes złym bramkarzem nie jest, ale meczów nam też nie wygrywa. Wystarczy przypomnieć mecz z Atletico miał kilka strzałów i puścił 4 gole(2 mógł obronić). No ale nie ma co szukać lepszego bramkarza i eksperymentować miejmy nadzieje, że jeszcze się wykaże.

0

Zgadzam się z przedmówcą. wczorajsze wolne i rogi wykonywane przez Xaviego wybijał prawie zawsze 1 obronca, bo były grane za krótko. Alvesa trzeba zwolnić z funkcji wykonywania wolnych bo po prostu mu nie wychodzi. Niech strzela Xavi albo Henry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?