dinof
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kolejna spieprzona sytuacja. Dobra forma!
0
Niech Samu pokaże jelen jak sie setki wykorzystuje;)
0
Temu panu już podziękujemy, w finale będzie zgroza...
0
niech w finale na szpicy gra Henry albo Bojan. Bo Eto jeżeli nie będzie miał 3 metry przed pustą bramką to gola nie strzeli. A niestety z ManU na marnowanie takich sytuacji nie można sobie pozwolić
0
lepiej Bojan na szpicy, Eto własnie popisuje się swoją skutecznością...
0
Kasa idzie na browary po mistrzostwie:D
0
Myśle, że gdyby grał w dobrym klubie z trenerem który obdarzony jest duża charyzmą jak np. Wenger albo Ferguson i gdyby darzyli go zaufaniem, wzięli go w żelazne ręce mógłby wrócić na szczyt.
Ancelotti do najostrzejszych jak wiadomo trenerów nie należy no i powoli jego czas w milanie dobiega końca.
No ale problem jest taki że żaden dobry klub już go nie chce. Jeśli w milanie zmieni się trener i Ronnie zostanie to ma szansę się odrodzić.
Jeśli odejdzie do ManCity, to jest jego koniec. Chciałbym go znów zobaczyć w Barcelonie bo grał u nas wspaniale, ale niestety to nie jest czas i miejsce na eksperymenty. Ale lubie tego zawodnika i darze go dużym szacunkiem za to co dla Barcy zrobił i pozwilił jej wrócić na szczyt.
Rzekłem...
0
Eto gra od ponad miesiąca okropnie. Ma niedokładne podania, gole strzela tylko na pustą bramke, sytuacje sam na sam seryjnie marnuje. Czuje się juz albo zmęczony albo po prostu jest rozkojarzony.
0
Kurcze ogromna szkoda ze Alves nie zagra w Rzymie:/ Może ostatnio nie błyszczy tak formą, jego dośrodkowania nie są tak perfekcyjne ale swoją walką i ambicją podrywa zespół do walki. No i ten jego wysoki pressing stwarza szansę na kontrataki.
0
To bardzo dobra wiadomość, że kończy karierę. Byleby czegoś nie zmajstrował na odchodne.
0
Jak Eto jest dupa to go wyprzedzi. Ostatnio nawet sam na sam nie moze trafic. Dobija tylko do pustej bramki.
0
Hurrrraaa!! ale jest jedno ale!! uraz henryego tez miał nie być groźny, tak że nie popadajmy w hura optymizm.
Jednak to szczęśliwa wieść w ten piękny, słoneczny dzień:D
0
Najlepiej zbeby real przegrał albo zremisował i gramy rezerwami do finału LM. No chyba ze jakieś lekkie przetarcie jeszcze najlepszych zawodników bezpośrednio przed meczem z ManU.
0
Tylko Ci piłkarscy bogowie muszą nauczyć się wykonywać stałe fragmenty gry! Szczególnie rzuty rożne, bo bez nich będzie baardzo ciężko z ManU. No i poprawić strzały z dystansu.
Kiedy się strzela z daleka i obrońcy to widzą to muszą wychodzić do zawodników i robi się luka. Wtedy jest szansa na zagranie prostopadłej piłki. Z chelsea chcieli się wkiwać w pole karne. No to obrona była ustawiona na 16, i nie było gdzie podać.
Na nasze szczęście Inieście wyszedł strzał życia;) Te elementy trzeba jednak poprawić, jeśli myślimy o wygranej z ManU. Zważywszy że mamy jeszcze niekompletną obronę.
0
Tylko Ci piłkarscy bogowie muszą nauczyć się wykonywać stałe fragmenty gry! Szczególnie rzuty rożne, bo bez nich będzie baardzo ciężko z ManU. No i poprawić strzały z dystansu.
Kiedy się strzela z daleka i obrońcy to widzą to muszą wychodzić do zawodników i robi się luka. Wtedy jest szansa na zagranie prostopadłej piłki. Z chelsea chcieli się wkiwać w pole karne. No to obrona była ustawiona na 16, i nie było gdzie podać.
Na nasze szczęście Inieście wyszedł strzał życia;) Te elementy trzeba jednak poprawić, jeśli myślimy o wygranej z ManU. Zważywszy że mamy jeszcze niekompletną obronę.
0
Bez stałych fragmentów gry i strzałów z daleka niestety nie da się wygrać ligi mistrzów. Taka jest prawda. Niech alves spierdala juz od wolnych. Wydawało mi się ze grać się chce jedynie pique reszta to chodziła po tym boisku.
0
Obiektywnie patrząc będzie 2-0 dla chelsea.
Nie mamy żadnych atutów, nie mamy nawet kogo wpuścić żeby grę poprawił:/ Najgorzej, że nie ma henryego. A na strzały iniesty, xaviego lub messiego z daleka po prostu liczyć nie można.
Eto gra strasznie, ale Bojan i tak by lepiej nie zagrał, bo z takimi bykami w obronie nie ma szans. Jak znam eto to pewnie jeszcze jakąś setke spierdoli co ma w zwyczaju z chelsea. No ale wierzyć trzeba:)
Visca el Barca!
0
Już to widze. Hiddink przed meczem na Camp Nou też zapowiadal że zaatakują, jak się skończyło wszyscy wiemy.
Ale to prawda jak im strzelimy 2 gole to zaczną atakować i gra zrobi się otwarta;)
0
lalalala Baaaaaaaaarca!!! Baaaaaaaaarca!!!! Baaaaaaaaaaaarca!!! dozylem czasów historycznych:D czy to mozliwe?:D dozylem najwyzszego w histori zwycięstwa nad realem u nich!! zdobędziemy potrójną korone!! wierze w to z całego serca!!! Visca el Barca!
0
taki wierszyk mi się przypomniał, " lepiej chu...em mieszać ciasto niż z gutim wyjść na miasto"
0
2 wolne przez cały sezon, jeden Xavi z malagą i drugi alves po rykoszecie o ile pamiętam aa no i jeszcze marquez. No to razem 3.
A Guardiola tak niedawno mowił, że nie patrzymy na sędziów tylko robimy swoje. Chyba jednak zawodnicy się z tym nie zgadzają. Jednak jak jest obniżka formy to przydałoby się czasem sprawiedliwe sędziowanie.
0
Na mecz z realem i chelsea najlepiej zorganizować treningi strzałów z dystansu, strzałów z rzutów wolnych i rożnych. Jak się zamurują to jest jedyna szansa. A Eto mógłby wreszcie strzelić gola, gdzie nie musi dobić do pustej bramki:/
0
na chelsea pewnie przegramy. Pewnie ktoś wepchnie nam z rogu, albo strzeli z dystansu. Ten mecz to takie deja vu z manU z poprzedniego sezonu. Jakbyśmy raz na 30 rogów strzelali przynajmniej 1 gola naprawdę mielibyśmy dobrą statystykę z rzutów rożnych. Rzuty wolne przemilcze bo to co odstawiają to tragedia. Chciałoby się powiedzieć Ronaldinho wróć i wykonuj przynajmniej wolne
0
zwycięzcy piszą historie...
0
Alves gościu z żelaznymi płucami.
Biega jak kiedyś Cafu:D Z kondycją wszystko OK, ale troszkę zatracił błysk w ostatnich meczach. Nie ma już tak celnych dograń i dośrodkowań. No i tragiczne rzuty wolne...
Ale to zawodnik, który nigdy poniżej pewnego poziomu nie schodzi i za to go podziwiam. On na pewno będzie miał siłę na chelsea, na real i na reszte meczów.
0
Mecz na SB to będzie troche taka bitwa pod Grunwaldem. Wszystko albo nic. Jak przegramy podetniemy sobie skrzydła, a real dostanie nowego podmuchu nadziei. My będziemy mieli jeszcze rewanżowy mecz z chelsea, potem villareal no i oczywiście finał Pucharu Króla. Będzie ciężko. Mecz ten po prostu trzeba wygrać, zgnieść ambicje realu i pokazać im miejsce w szeregu.
Niech zatryumfuje piękno nad brutalną siłą;)
0
a ja będe płakał jak zdobędą 2 miejsce i będę cholernie zawiedziony, bo to by była katastrofa. Miejmy nadzieje, że się nie spełni i wszyscy będziemy się mogli napić świętując potrójną koronę:D no a przynajmniej mistrza i puchar króla;p
0
4 Marcelo:D
0
Czasami człowiek chce, ale nogi odmawiają posłuszeństwa.Mam nadzieje, że po meczu z chelsea nie stracimy impetu. Real bardzo dobrze przygotuje się na GD. Będą wypoczęci no i będą mielił nas rozpracowanych po meczu z valencia. Ramos to jednak przy dużej dozie szczęscia dobry taktyk. Ustawią się na kontry i może być nieciekawie. No ale miejmy nadzieje, że i tym razem pokażemy charakter i wygramy na SB;) VeB!
0
3-1 raul. sevilla gra jak drużyna 2-ligowa