Piotr21 - to dawno było więc oboje zapamiętaliśmy tylko że takie zagranie Ronnie zrobił, a pozatym moja pamięć też super nie jest;p Możliwe że gdzieś to znajde na starym dysku bo wiem że wtedy jeszcze ściągałem bramki z meczów ale możliwe też że gdzieś kiedyś to usunąłem :/ Pozdr:)
Komentarze
0
Pajo przykro sie patrzy na twoje komentarze, ortografia sie kłania, chyba że masz dysleksje to rozumiem
0
Piotr21 - to dawno było więc oboje zapamiętaliśmy tylko że takie zagranie Ronnie zrobił, a pozatym moja pamięć też super nie jest;p Możliwe że gdzieś to znajde na starym dysku bo wiem że wtedy jeszcze ściągałem bramki z meczów ale możliwe też że gdzieś kiedyś to usunąłem :/ Pozdr:)
0
Piotr21 - ja jestem przekonany że to było w lidze jednak;p możliwe że z Betisem albo czymś takim:)
0
no ładnie to plecami zgrał Ibra, tak jak kiedyś Ronaldinho bodajże Giuly'emu ;)
0
ViVi01 może i ładne ale oczy mnie od nich bolą przy moim linku niestety;p
0
nie taki straszny kibic realu jak go malują:)
0
Bojan chyba nie jadł kolacji heh strasznie anemicznie strzela:)
0
z tą jagiellonią toś przesadził:):)
0
nie wiem jak wy ale ja chcialbym zobaczyc pedro:)
0
sylvinho zawsze był świetny:)