djbananucis
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rydułtowy
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pajo przykro sie patrzy na twoje komentarze, ortografia sie kłania, chyba że masz dysleksje to rozumiem
0
Piotr21 - to dawno było więc oboje zapamiętaliśmy tylko że takie zagranie Ronnie zrobił, a pozatym moja pamięć też super nie jest;p Możliwe że gdzieś to znajde na starym dysku bo wiem że wtedy jeszcze ściągałem bramki z meczów ale możliwe też że gdzieś kiedyś to usunąłem :/ Pozdr:)
0
Piotr21 - ja jestem przekonany że to było w lidze jednak;p możliwe że z Betisem albo czymś takim:)
0
no ładnie to plecami zgrał Ibra, tak jak kiedyś Ronaldinho bodajże Giuly'emu ;)
0
ViVi01 może i ładne ale oczy mnie od nich bolą przy moim linku niestety;p
0
Młodszym i miejmy nadzieje mądrzejszym bratem:)
0
Ktoś wie za kogo ta minuta ciszy na początku?
0
Nie piszcie i nie reagujcie na tego całego damiana, bo to nic nie da, on specjalnie was prowokuje dla zabawy.
0
yolinar
Nie twierdze że nie wchodząc na tę stronkę kibicem Barcy nie byłeś, tylko że było tu mądrzej w komentarzach niż obecnie, bo pisali ludzie którzy przy klubie zostali na dobre i na złe po słabym ostatnim roku Barcy Ryjka i Ronaldinho. Co do skuteczności - masz całkowitą rację, ale czy grając tyle meczy co w zeszłym sezonie Barca no cieżko utrzymać idealną formę - popatrz Ronaldinho po wygraniu Lm- zwyczajnie nie był już tym samym zawodnikiem. Skuteczność jeszcze przyjdzie, wierze w to z całego serca, ale wiecznie się wygrywać nie da. Trzeba pamiętać że zmienił się model zespołu ze względu na zmianę "9" z Eto'o na Ibrę. Niestety Titi nie jest obecnie w formie, ale kiedy bedzie napewno da z siebie wszystko. Pozatym Messi na środku ataku... wolę go na skrzydle współpracującego z Alvesem
0
Zgadzam się z mi4age że kryzys jest wśród fanów - nawet nie wiecie jak tu 2 lata temu było pusto, gdy Barcy nie szło - jak się jest kibicem to trzeba WIERZYĆ w zespół i być z nim na dobre i na złe, a nie "oo nie Barca nie wygrywa 5:0 kryzys kryzys"- To nie są cyborgi, tylko ludzie, w środę wielu grało w reprezentacjach (w sobote zreszta też) i są zmeczeni, a ilu graczy Bilbao gra w reprezentacjach? Troche pokory. I właśnie dlatego też piszę rzadko na tym forum bo tu bzdura goni bzdurę, a ludzie którzy naprawdę są wierni klubowi tylko sie wkurzają.
0
Slimaak - nie tylko ty się dziwisz:)
0
Garnett - zobaczymy czy Valencia da rade zagrać na fajnym poziomie :)
0
No każdy ma swój punkt widzenia - jeśli cenią xabiego alonso wyżej od xaviego to maja to tego prawo.
Bebehon ma racje- jeśli dalej będziemy iść łeb w łeb to gran derbi zadecyduje o wszystkim
0
barcelonista93 - wiekszość użytkowników wali to co piszą na stronie realu. Nie ma tam po co wchodzić, mamy swoją stronę, wystarczy
0
Tito pewnie wyleciał bo powiedział pare miłych słów w strone sędziego, i ja sie pod tymi słowami podpisuje. Wellington to nie jest piłkarz, tylko zwierze, powinien zostac zdyskwalifikowany na pare meczy bo to jest niedopuszczalne. A sędzia to..szkoda gadać.
0
Taa dajcie se po mordach i bedzie spokój,tylko pare wykluczeń z rewanżu ale to szczegół heh
0
A tak na Pedro narzekali niektórzy heh:) ładnie strzelił;p
0
E tam, nie ma co się łamać, ostatnio też 1:0 dostawaliśmy, a wygraliśmy, dzisiaj bedzie tak samo, wierzę w to .
VeB!
0
Pozatym nie wiem czy pamiętacie jak deportivo zawitało do nas, odprawiliśmy ich ładne 5 0 i guardado wtedy nie istniał wcale,a jakis czas wczesniej grali przecież z naszym Lechem Poznań w Uefa i też średnie zawody(Arboleda to świetny gracz jak na naszą ligę:) )
0
Myślę,że Guardado to taki drugi Hleb-w średnim klubie da sobie rade(nie obrażajac Arsenalu,ale są słabsi o wiele od ManU,Chelsea,Liverpoolu),ale w dobrym zespole sie po prostu straci:)
0
szyna192- jak w tytule - szukaj Viva la Vida:)
0
Muniesa to obrońca-niestety tej ostatniej czerwonej kartki mu nie anulowali i dzisiaj nie zagra
0
daniel40 -co racja to racja:)
0
Tegoroczne ManU miał lepsze i to o wiele w mojej opini.
0
Bojan chyba nie jadł kolacji heh strasznie anemicznie strzela:)
0
każdy może powalczyć - pokazać swoje umiejętności, po prostu zagrać, być może po raz ostatni w barwach Barcy dla niektórych, albo po prostu zadebiutować. Mnie chodzi bardziej o takich graczy jak Muniesa,to jest młody wilczek:) tak jak Jeffren i wielu innych,bo tak to zazwyczaj tylko o nich słyszymy,a skoro możemy sobie pozwolić na luz to niech wyjrzą na światło dzienne:)
0
messi02 - weź sie uspokój-wiesz co to jest ironia? on próbował pokazać że za dużo narzekamy, że wcale nie jestesmy tacy słabi jak piszecie, bo jakbyśmy byli,to nie zdobylibyśmy nic w tym sezonie
0
vajacz1984 pisał to ironicznie,a wy robicie afere ehh..
0
Ludzie po co wam 108 bramek w sezonie?mamy 3 tytuły i najlepszy sezon w dziejach klubu,real za toschacka mial o wiele więcej kolejek,więc łatwiej było im strzelić te 107- Jak dla mnie to świetnie że grają rezerwy,bo każdy może powalczyć itp,a pozatym możemy zobaczyć młodych wilczków z naszej szkółki. Najważniejsze jest,żeby piłkarze odpoczeli,żeby byli tak samo głodni gry jak w tym sezonie,grali pięknie i z pasją,cieszyli się grą. Pare transferów by wzmocnić ławkę i będzie ok. Zgadzam się,108 bramek w sezonie to prestiż, tyle że my już tego prestiżu mamy dostatek-pomyślcie,są jeszcze 3 puchary do zdobycia- Superpuchar Hiszpani,Superpuchar Europy i Klubowe mistrzostwo świata- czy nie lepiej zdobyć 6 trofeów i pobić wszelkie rekordy? Ludzie zapomną,że w sezonie 2008/2009 zdobyliśmy 108 bramek, zapamietają nasze 3 tytuły(jak na razie).To będzie tylko kolejna ciekawostka dla statystyków,ot co.
0
Święto to bedzie nasze wspólne jak wszystko dobrze pójdzie przed 21 :)