0

Dzięki:) Teraz jeszcze tylko ładną 2 połowe proszę tak co bedzie z 5:)

0

Nie dość że mam dzisiaj urodziny, to jeszcze Barca zmierza po mistrza:) Nie ma to jak udany prezent:)

0

Piękno musi w końcu wygrać,damy rade panowie i panie!!! TRZEBA WIERZYĆ ,ot co

0

Channel - 76287 to na sopie n-sport jest

0

Kolejna słabsza połówka,jak z valencia, ale teraz MUSI sie udać! Musimy wierzyć i tyle,szkoda że henry nie może grać to jest wielka strata a yaya sie marnuje na środku ehh

0

bo creativopinion jest fanem normalnym,a nie pozbawionym mózgu idiotą (nie obrazając nikogo,ale czasami nawet naszych kibicow poziom wypowiedzi do tego pasuje), patrzy na futbol z miloscia a nie ze jak kibic realu to nie potrafi docenic nas, my tez tak powinnismy umiec, a w zeszlym sezonie nam to nie wychodzilo..

VeB! druga połowa panowie:)

0

flippy - wielkie dzięki:) pozdr:)

0

Z innej beczki - wie ktoś ile jeszcze kolejek do końca?

0

Henry tym golem podniósł całą drużynę:) zrobil to co do niego należalo i chwała mu za to, a reszta-rece same mi sie skladaja do oklasków:)

0

Niech to bedzie fajny mecz:)

0

Co tu dużo gadać-piękny mecz:)

0

ja też uważam że sylwek powinien grać w pierwszym składzie.

0

mam nadzieje(po raz 2)że inieście nic wielkiego nie bedzie..oby

0

tyle że sportingowi lm przeszkadzało:)W lidze jeśli się nie myle to świetnie im nie idzie;) pozatym jak sie dostaje w 1 meczu 5 0 to w rewanżu sie grać nie chce

0

Messi nie ma hat tricka:)

0

Messi powinien mieć hat-tricka,ale znowu zawalił:)Ale w zasadzie wygranym meczu możemy mu na to pozwolić:)

0

Panowie i Panie,spokojnie:) Cieszmy sie że gramy jak dawniej(w sensie na początku sezonu),ale nie zakładajmy że już wszystko wygraliśmy:) za 2 miesiące możemy tak powiedzieć bo wierzę że sie uda:)

0

krystianos-a nie dałeś sobie czasem 540kb/s? daj 340 czy 470 to ci napewno pojdzie dobrze:)-wejdz na kuszotv to zobaczysz są tam 3 linki do sopa z cctv 5:)

0

a nie dałeś sobie czasem 540kb/s? daj 340 czy 470 to ci napewno pojdzie dobrze:)

0

adamo3-milion razy admini wspominali żeby nie pisać gool itp.-to tak na przyszłość-4 0 w pierwszej połowie no no:)

0

Alves nie jest zagrożony-Eto'o i Xavi muszą sie pilnować

0

obyśmy tak z Bayernem zagrali:)

0

mam nadzieje że nic poważnego

0

Toure kontuzja chyba..szkoda

0

ładny meczyk jak na razie:)

0

Gudi wlasnie przebywa na boisku,ale to szczegol:)

0

chyba dziala na zasadzie strzelajcie ale i tak tu nic nie wpadnie heh-nie no za duzo marnujemy tych sytuacji ehh

0

Valdes...czamu umiesz dobrze bronic tyle czasu i w takim meczu i w takim momencie taka szmata...

0

tak jest,chrzanić real..Byle my wygramy VeB!.

0

gry było 20 minut,cała reszta to "popis" sędziego i głupie sytuacje..Nie strzeliliśmy bramki chociaż mieliśmy okazje a espanyol jest słaby skoro jedziemy z nimi w 10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?