djbananucis
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rydułtowy
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki:) Teraz jeszcze tylko ładną 2 połowe proszę tak co bedzie z 5:)
0
Nie dość że mam dzisiaj urodziny, to jeszcze Barca zmierza po mistrza:) Nie ma to jak udany prezent:)
0
Piękno musi w końcu wygrać,damy rade panowie i panie!!! TRZEBA WIERZYĆ ,ot co
0
Channel - 76287 to na sopie n-sport jest
0
Kolejna słabsza połówka,jak z valencia, ale teraz MUSI sie udać! Musimy wierzyć i tyle,szkoda że henry nie może grać to jest wielka strata a yaya sie marnuje na środku ehh
0
bo creativopinion jest fanem normalnym,a nie pozbawionym mózgu idiotą (nie obrazając nikogo,ale czasami nawet naszych kibicow poziom wypowiedzi do tego pasuje), patrzy na futbol z miloscia a nie ze jak kibic realu to nie potrafi docenic nas, my tez tak powinnismy umiec, a w zeszlym sezonie nam to nie wychodzilo..
VeB! druga połowa panowie:)
0
flippy - wielkie dzięki:) pozdr:)
0
Z innej beczki - wie ktoś ile jeszcze kolejek do końca?
0
Henry tym golem podniósł całą drużynę:) zrobil to co do niego należalo i chwała mu za to, a reszta-rece same mi sie skladaja do oklasków:)
0
Niech to bedzie fajny mecz:)
0
Co tu dużo gadać-piękny mecz:)
0
ja też uważam że sylwek powinien grać w pierwszym składzie.
0
mam nadzieje(po raz 2)że inieście nic wielkiego nie bedzie..oby
0
tyle że sportingowi lm przeszkadzało:)W lidze jeśli się nie myle to świetnie im nie idzie;) pozatym jak sie dostaje w 1 meczu 5 0 to w rewanżu sie grać nie chce
0
Messi nie ma hat tricka:)
0
Messi powinien mieć hat-tricka,ale znowu zawalił:)Ale w zasadzie wygranym meczu możemy mu na to pozwolić:)
0
Panowie i Panie,spokojnie:) Cieszmy sie że gramy jak dawniej(w sensie na początku sezonu),ale nie zakładajmy że już wszystko wygraliśmy:) za 2 miesiące możemy tak powiedzieć bo wierzę że sie uda:)
0
krystianos-a nie dałeś sobie czasem 540kb/s? daj 340 czy 470 to ci napewno pojdzie dobrze:)-wejdz na kuszotv to zobaczysz są tam 3 linki do sopa z cctv 5:)
0
a nie dałeś sobie czasem 540kb/s? daj 340 czy 470 to ci napewno pojdzie dobrze:)
0
adamo3-milion razy admini wspominali żeby nie pisać gool itp.-to tak na przyszłość-4 0 w pierwszej połowie no no:)
0
Alves nie jest zagrożony-Eto'o i Xavi muszą sie pilnować
0
obyśmy tak z Bayernem zagrali:)
0
mam nadzieje że nic poważnego
0
Toure kontuzja chyba..szkoda
0
ładny meczyk jak na razie:)
0
Gudi wlasnie przebywa na boisku,ale to szczegol:)
0
chyba dziala na zasadzie strzelajcie ale i tak tu nic nie wpadnie heh-nie no za duzo marnujemy tych sytuacji ehh
0
Valdes...czamu umiesz dobrze bronic tyle czasu i w takim meczu i w takim momencie taka szmata...
0
tak jest,chrzanić real..Byle my wygramy VeB!.
0
gry było 20 minut,cała reszta to "popis" sędziego i głupie sytuacje..Nie strzeliliśmy bramki chociaż mieliśmy okazje a espanyol jest słaby skoro jedziemy z nimi w 10